Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Napisze tak :
Zamówiłem edycję kolekcjonerską już w tamtym roku za pełną kwotę i po becie nie żałowałem.A demko ?? Po nocnej sesji :D = REWELACJA.Ta gra jest warta każdej złotówki.Autorom należą się te pieniadze,a że polonizacja bedzie super to chyba nikt nie ma wątpliwości :-).Pozdrowienia dla wszystchich fanów.Czas odliczać dni do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy dobrze... Ja sie ciesze bo mi srednio sciagniecie tego trwa godzine, ale fakt ze sciagam juz około 8 raz mnie troche deprymuje... Jak sciagasz tam to wybieraj najpierw serwery 1000mbit/s, później patrz który z nich jest najmniej zapchany ( tylko patrz, w tych gdzie jest najmniejsza liczba ludzi... lepiej sciagac oczywiscie z 250 na 500 miejsc niz z 350 na 700 ) a później to juz chyba tylko odległość od nas serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Demo jest chyba cholernie zabugowane :/ Po dwóch tygodniach walki mój wróg, ktory gra Haven miał całą masę jednostek. W H3 musiałem grać przez kilka miesięcy by mieć taką armię. Ja skromnie myślałem, że wygram, a tu taka niespodzianka! :(
Jako dowód pokazuje obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się straszliwie na to demo i ściągam je już (zostało 5 h), ale czytając wcześniejsze komentarze na tej stronie zwątpłem w sens tego ściągania, ponieważ wg. tego co się zorientowałem osoby które mają GeForce4 nie mogą uruchomić gry.
Jak u mnie będzie chodziła gra (albo raczej czy wogóle będzie chodziła) ze sprzętem:
Athlon 1700+
RAM 1GB
Geforce4 4200 Ti 128MB)?

Pozdrawiam wszystkich miłośników tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:24, DEViANCE napisał:

Ech. Demo jest chyba cholernie zabugowane :/ Po dwóch tygodniach walki mój wróg, ktory gra
Haven miał całą masę jednostek. W H3 musiałem grać przez kilka miesięcy by mieć taką armię.
Ja skromnie myślałem, że wygram, a tu taka niespodzianka! :(
Jako dowód pokazuje obrazek.

to normalne.wrogowi zawsze muszą być lepsi od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:28, Driv3r-PL napisał:

Czy ktoś mi w końcu powie czy gra działa na GF4MX ? Zmniejszyłem detale i rozdziałkę na absolutne
minimum i nadal wyskakuje...


Mam P IV 2,6 GHz , 1,5 GB Ram i niestety tylko GF4 MX 440 z 64 MB pamieci.
Moge obejrzec glowne menu gry z opcjami ale nie moge zaladowac planszy i pograc.
Podczas ladowania planszy gra wyskakuje do pulpitu.

Zmniejszalem opcje graficzne do minimum a mimo to wciaz ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo niedziałającego Dema - poniżej wklejam wymagania systemowe z Readme:

Minimum
-------

- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0c April 2005
- CPU: Pentium 4 1.5 GHz / Athlon 2000+ or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card
- CD/DVD-ROM speed: 32x
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam Geforce''a 2 Titanium i mam też problem, że gra wyłącza sie podczas ładowan...ALE działa opcja Duel w multiplayerze więc można pobawić się chociaż w bitwy! Trzeba sie zarejestrować i później znaleźć chętnego gracza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować