Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 13:06, Driv3r-PL napisał:

No tak ale gość napisał, że mu działa na GF2MX to co na GF4MX już nie ?


Gdzie tak ktoś napisał? Przepraszam, nie widzę, jeśli mógłbyś mnie pokierować...
Natomiast odnośnie karty graficznej - gdy widzę gry z minimalnym wymaganie 4Ti, zwykle oznacza to, że MX z nimi nie współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to być problem z czymkolwiek tak na dobrą sprawę, zobacz w Readme, że jest to jeszcze "surowa" rzecz :)

PS: Wszystkich tych, których urzekła muzyka, zaprawsza do forlderu instalacji, podkatalog "Music" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 12:00, lampak napisał:

> Dlaczego nikt nie ścioga z file plant
Bo tamtejsze darmowe serwery są dość wolne.


Jeśli 100KB/s to wolno to masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 13:46, eraxaxa napisał:

Pobralem kolejny raz ( cos kolo 9... ) 2 raz pod rzad bład w spakowanym pliku...


Zmień źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieralem z worthplaying, wszystko dobrze caly czas okolo 60kb/s bylo.
Moze to dlatego ze gra jeszcze niedokonczona, ale kilka razy mi sie zacielo (za kazdym razem jak wszedlem do zamku piekla w custom game i raz po pierwszym filmiku w kampani jak sie uwalnie izabel.
Gram na najlepszych ustawieniach graficznych na 1024x768 i jest bardzo dobrze. Moj komp: sempron3k+ GF6600gt 1gb ram.
Ogolnie dosc przyzwoita gra ale nie podoba mi sie ani troche interfejs. Daliby tak jak w poprzednich czesciach po prawej mape i wszystkie opcje a nie rozrzucone dookola i niby odslonili wiecej ekranu ale ma sie wrazienie jak by wlasnie zaslonili wszystko dookola a zostaje tylko troche widoku na srodku. Kamera poki co zle zrobiona bo nie da sie przesuwac, a nie da sie tez zwiekszyc czulosci myszki. Podczas walki jak chcialem zobaczyc typa ktory stal za wierzyczka to jakies 15 sekund obkrecania kamery a na obszarze zaraz za murem ciezko wogle kierowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra po prostu wymiata!!! Na P4 2.6GHZ, 1024 DDR i GeForce 6800 podkręconym denerwuje tylko takie minimalnie dłuższe wczytywanie miasta ale da sie przeżyć. Nie żałowałem i nie żałuje zamówienia edycji kolekcjonerskiej, panowie dobrze zapracowali sobie na moje pieniążki. Stary klimat powrócił :D
Aczkolwiek jest jedno niedociągnięcie, inny obraz klejnotów na belce na górze i inny w opisie wymaganych surowców do budowy nastepnych budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Red CDProjektu maja wersje z gamershell''a bo mozna bylo tam osiagnac przyzwoity tranfser 500KB/s czyli 4mb/s ;-) Pozdrowienia dla miłych koleżanek z recepcji CDP :) Wesołych Świąt i takie tam oraz wielu godzin dobrej zabawy przy herosie dla CDP i wszystkich fanow serii HoMM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:34, suntanoi napisał:

... Wesołych
Świąt i takie tam oraz wielu godzin dobrej zabawy przy herosie dla CDP i wszystkich fanow serii
HoMM :)

Dzięki :) Tobie też - mokrych jajek itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji testować dema (łącze...), więc zapytam się.
Jak patrzę na te wymagania, nie jest tak źle - Mam Athlona 2500+, GeForce FX 5200 i 256 - pójdzie?
Jeśli nie, to szczęśliwie w przyszłym tygodniu upgraduję RAM do 512. Jednak moze ktos rzec, czy w demko będę mógł sensownie popykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:08, dRaiser napisał:

Nie miałem jeszcze okazji testować dema (łącze...), więc zapytam się.
Jak patrzę na te wymagania, nie jest tak źle - Mam Athlona 2500+, GeForce FX 5200 i 256 - pójdzie?
Jeśli nie, to szczęśliwie w przyszłym tygodniu upgraduję RAM do 512. Jednak moze ktos rzec,
czy w demko będę mógł sensownie popykać?


ja gram na athlonie 2100+, GF 4ti 4200 (64mb), 768 mb ramu... na ustawieniach: 1024 x 768 i grafika very high, gra chodzi praktycznie bez przycinek. Także myślę, że spokojnie będzie u Ciebie działać, ale może haczyć ze względu na małą ilość RAmu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować