Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 09:43, rick90 napisał:

Mógłby mi ktoś podać stronkę z której moge ściągnąć do demko(oczywiście te na których nie trzeba
płacić za dostęp do pliku tak jak na gryonline).Serwer gram.pl nie wchodzi w grę bo flashget
blokuje mi ich pliki. Prosze o pomoc na forum, na gg:4046510 lub mailem: rick-90@wp.pl

WWW.GAMERSHELL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:52, glizda101 napisał:

> (...)
> Trochę podobna do WoW III

WoW III? To jest już coś takiego? A nie HoMM III przypadkiem? ;P

Może mu chodziło o Warcrafta3 ? :) Jeśli tak to ja nie wiem, co tu jest podobnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie troche z innej beczki, czy da sie jakimś sposobem zmienić plik instalacyjny homm5.demo zeby instalował na innym dysku niż "C"? Bo wpizdu ja na c mam bardzo mało wolnego i nie mma z czego zwolnić ( aktualnie 1 MB...)? Także jesli da sie jakos zaradzić to prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:20, eraxaxa napisał:

A ja mam pytanie troche z innej beczki, czy da sie jakimś sposobem zmienić plik instalacyjny
homm5.demo zeby instalował na innym dysku niż "C"? Bo wpizdu ja na c mam bardzo mało wolnego
i nie mma z czego zwolnić ( aktualnie 1 MB...)? Także jesli da sie jakos zaradzić to prosiłbym
o pomoc.

no właśnie.dobre pytanie.bo to ile zajmuje?napewno dużo. a ja na C: nie mam dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:
Pobieramy, rozpakowujemy mamy plik .exe który UWAGA nie jest instalatorem. Jesli go uruchomimy, gra ROZPAKUJE sie raz jeszcze, tylko ze rozpakuje sie do bufera systemu co UNIEMOZLIWIA rozpakowanie gry, jesli partycja systemowa ma mniej wolnego niz 1.5 gb :/
Sam przez to przechodziłem wczoraj, aby tego uniknać, kliknijcie na tego execa a uzywajac komend programu rozpakowującego pliki "wypakuj do.." wypakujcie sobie demo na D czy inny dysk.
Po takim rozpakowaniu manualnym, możemy wybrać dopiero miejsce instalacji dema.
Czasem drazni, że pliki sa pakowane na sto roznych sposobów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"o takim rozpakowaniu manualnym, możemy wybrać dopiero miejsce instalacji dema.
Czasem drazni, że pliki sa pakowane na sto roznych sposobów :/"

Tutaj chodzi mi o to, ze dopiero te pliki do instalator ktory pozwala na wybor miejsca instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o rozpakowywanie, mi chodzi o to ze instalacja jest domyślnie do programfiles na c... i jak to zmienic skoro jak tylko klikne na exe. wyskakuje mi error ze mam za malo miejsca na dysku c, bez mozlliwosci jakiejkowliek zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co tu za problem - odinsstaluj gry, w ktore nie grasz za czesto. Odinstaluj programy, ktorych nie uzywasz. Wyczysc folder TEMP i po sprawie. A jesli partycje C masz tylko do windy - gora 2 giga- to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eraxaxa: hm, jest taka jeszcze możliwość.
Kliknij na moj komputer, własciwosci, zaawansowane, wydajność, zaawansowane, pamiec wirtualna->zmień, bez pliku stronnicowania->ustaw, OK. Zresetuj komputer. Teraz będziesz mieć około 700mb wolnego miejsca na dysku. Po zainstalowaniu, wejdz jeszcze raz tam i ustaw jak było (domyslnie"rozmiar kontrolowany przez system")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:51, chojrak96 napisał:

nieeeeeee!!!jakiś błąd mam w instalacji!!!! a ściągałem z gamershell.i musze teraz od nowa.nieeeeeeeee!


Kiedyś z gram.pl sciągałem demo Children of the Nile i też się nie chciało rozpakować. Wysłałem maila do działu obsługi klienta i jak się okazło flash get blokuje pliki z serwera gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piekny dzień. Obudziłem sie o 6:52, spojzałem na monitor, patrze: hommv_demo.exe, status : ''zakończone''. odpalam, robie kawe. Chwila napięcia, czy gra sie uruchomi... jest dobrze, pojawia sie menu i animacja... nie jest źle. biorę misje custom. chwila krótka, ładowania. i już oglądam najprawdziwszych "hirołsów" :) kilka kliknięć i zmiana prametrow obrazu. 1280x768, detale normalne ... i nieźle smiga. Mam Acerka travelMate 4000 ( 512 ram, pentium 1.5 GHz radeon 9700 64Mb- trz jeszcez dokupić giga ramu, powinno być lepiej).... wiem jedno: CIESZĘ SIE ŻE ZAMÓWIŁEM JUZ EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ :D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eraxaxa: kliknij teraz na tym execu prawym, bedziesz mieć takie same opcje jak przy pliku spakowanym mianowicie "wypakuj tutaj", "wypakuj tam", "wypakuj do..." (extract to..").
Wybierz opcje extract to a nastepnie wybierz dysk ktory masz wolny, poczekaj az sie rozpakuje. Dopiero tam bedzie prawidłowy instalator gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować