Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo 3DS – pobieżna prezentacja systemu

15 postów w tym temacie

Bardzo fajny jest ten 3DS :) Jedyne co mnie powstrzymuje przed kupnem to czas jaki wytrzymuje bateria - 3 godziny to trochę za mało żeby móc go w podróż zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że gałka to nie gałka tylko "suwadełko" jak w PSP. ;/ Ale przynajmniej w 3DSie jest większe i chyba lekko wklęsłe i a nie wypukłe więc nie będzie wyjeżdzać spod palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolne, dotykowe menu wygląda prawie identycznie jak to z Nintendo DSi. Jedynie górny ekran świadczy o tym, że mamy do czynienia z następcą. W sumie to dobrze, menu DSi wygląda jednocześnie świeżo i jest przyjazne w obsłudze.

Martwi mnie z kolei obudowa błyszcząca się jak świeży fortepian. Już po niedługim czasie użytkowania nie będzie się dobrze prezentować. W Nintendo DSi zrezygnowano z błyszczących wstawek - szkoda że tak szybko do nich powrócono. Może i wygląda to efektowniej, ale próby czasu nie zniesie.

Tak czy siak, to jedynie detale, i nieuchronnie, acz nieprędko 3DS znajdzie się w moim posiadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epicka bródka <3 Tutaj wszystko prezentuje się o niebo lepiej. Powiem szczerze że nadal nie jestem przekonany do 3DS''a jestem ciekaw jak gry na tym wyglądają (chodzi mi o solidy gameplay). Owszem, zainteresowany jestem i zastanawiam się też czy nie zakupić tej konsolki. Mam tylko pytanie nie znam dokładnych statystyk (nigdy się tym specjalnie nie interesowałem), a mianowicie mam pytanie czy odtwarza ona MP3 i jakie jest w niej wejście na słuchawki (zaznaczając że takowe w ogóle się znajduje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie o efekcie 3D, bo to jest ważne. Jeśli w ogóle jest coś w demówkach takiego, ale myślę, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię przenośnych sprzętów, które nie mają tego, co w przenośnych sprzętach najważniejsze - długo trzymającej baterii i czytelnego wyświetlacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 20:51, loczyn napisał:

Napiszcie o efekcie 3D, bo to jest ważne. Jeśli w ogóle jest coś w demówkach takiego,
ale myślę, że jest.


Efekt 3D jest całkiem niezły, ale warunkiem jest patrzenie pod określonym kątem - przekrzywisz konsolę albo kolega chce popatrzyć z boku, a już tylko obraz rozmazany... tak czy siak fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ten błyszczący wyświetlacz. To oznacza, że w słońcu nie będzie można grać. A przecież to konsolka przenośna, więc powinna być do tego przystosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować