Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A Noire na co najmniej 25 godzin

30 postów w tym temacie

Słyszałem, ze Mafia 2 miała być na jakieś 15 godzin...
Ja to bym nie wierzył w te wszystkie informacje z targów. Jak gra wyjdzie, ludzie poprzechodzą i wtedy będzie wiadomo co i jak.
Oh, ah, 25 godzin, jejku jakie to długie, kupuje 5 konsol i 5 kopii, bo to takie długie. kiedyś w tyle przechodziło się dema. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:02, Markush napisał:

Słyszałem, ze Mafia 2 miała być na jakieś 15 godzin...


Jakbyś przechodził nie spiesząc się i znajdując wszystkie bonusy, oglądając wszystkie filmiki itd. to by tyle wyszło. Ja przeszedłem w ok. 12-13h, nie zbierając plakatów, plejbojów.

Dnia 14.03.2011 o 22:02, Markush napisał:

kiedyś w tyle przechodziło się dema. ;]


Hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, jeśli rzeczywiście mamy dostać 25h świetnej fabuł i wytężania szarych komórek, to bardzo chętnie kupię!

Zresztą i tak kupię :)

@up: w ogóle, życie jest beznadziejne, czas zmienić hobby na filatelistykę, tam chociaż nie ma tych cholernych DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że L.A Noire nie wyjdzie nawet z napisami polskimi :) Tutaj brawa za głupote należy się Rockstarowi :) Nie ma co, argument że się nie chce sprawdzać każdej nowej lokalizacji jest żałosny :) Już sobie daruje tą gre, a GTA IV kupiłem ze względu na sentyment do serii chociaż też wyszła bez lokalizacji. Można sobie zoszczędzić na lepsze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 godzin?nie dziwie sie.gra napewno bedzie trudna wiec dla mniej inteligentnych graczy tyle moze zajac przejscie tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 23:40, Ekonochrist napisał:

vegost GTA IV też było bez napisów.
San Andreas też było bez napisów.
Już dawno się do tego powinieneś przyzwyczaić.


GTA 4 na xboxa ... można ściągnąć wersję piracką z napisami Polskimi . Natomiast orginał można kupić ... bez napisów. Czy to jest normalne ? Wydawca nas olewa , za to paru zapaleńców potrafiło grę spolonizować.
To jest dopiero argument za kupowaniem gier w sklepach.

Jeśli już jestem przy sklepach to olewa mnie również sklep gram . Bezczelnie kłamie że w czwartek wysłał do mnie zamówioną klawiaturę i myszkę i jakoś do dzisiaj nie doszła . Jak zapytałem telefonicznie gdzie mój numer przesyłki to grzecznie mi odpowiedzieli że nie mają . Oczywiście że nie mają bo towaru nie wysłali . Widocznie moje 400 zł mają gdzieś a na maile też nie mają czasu odpowiadać . Moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 03:36, fenix00 napisał:

GTA 4 na xboxa ... można ściągnąć wersję piracką z napisami Polskimi . Natomiast orginał
można kupić ... bez napisów. Czy to jest normalne ? Wydawca nas olewa , za to paru
zapaleńców potrafiło grę spolonizować.


Nie wydawca a Rockstar. W tym konkretnym przypadku to właśnie oni wymusili angielską wersję w Polsce. (i dobrze)

@Kirabaxior:

Dnia 15.03.2011 o 03:36, fenix00 napisał:

Taa, podniecajcie się dalej. Tak potną to na DLC że starczy na maks 10h.


Wiesz, że nad grą pracuje także Rockstar? Grałeś kiedykolwiek w jakieś DLC od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 godzin to sporo ale zależy na jakim poziomie trudności. Bo jeden gracz odpali na hardize i będzie powoli przechodził to ten czas mu się wydłuży. A jeżeli weźmiemy takiego hardkorowego gracza to on przejdzie w mniej czasu.
Choć moge się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:02, Markush napisał:

Oh, ah, 25 godzin, jejku jakie to długie, kupuje 5 konsol i 5 kopii, bo to takie długie.


Jasne :) wszystko będzie wiadomo dopiero jak dostaniemy grę w nasze ręce.... ale serio?! czy ty już straciłeś całą frajdę z grania? bo brzmisz jak stary zgrzybiały dziad który przestał czerpać jakąkolwiek radość z życia!

Dnia 14.03.2011 o 22:02, Markush napisał:

kiedyś w tyle przechodziło się dema. ;]


hahahaha... chyba kiedyś tyle się pobierało demo przez modem z prędkością 4kB/s :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 07:22, Henrar napisał:

Nie wydawca a Rockstar. W tym konkretnym przypadku to właśnie oni wymusili angielską
wersję w Polsce. (i dobrze)

I bardzo dobrze. Żadnych bzdurnych pseudo-lokalizacji rujnujących wszystko - od deadline''ów wydawniczych, przez przesłanie twórcy aż po klimat kompatybilność z dodatkami. Nie rozumiem jak można grać w pozycję kładącą tak ogromny nacisk na atmosferę i dialog grać w jakiejkolwiek wersji niż oryginalna (oczywiście chcąc zrozumieć całokształt). Nawiasem mówiąc, kto wydaje grę w Polsce? Czyżby to nasza ulubiona firma wydawnicza na "C"? Tutaj drugi plus - oni bowiem potrafią spartolić wszystko przecież.

Dnia 15.03.2011 o 07:22, Henrar napisał:

@Kirabaxior:
> Taa, podniecajcie się dalej. Tak potną to na DLC że starczy na maks 10h.

Wiesz, że nad grą pracuje także Rockstar? Grałeś kiedykolwiek w jakieś DLC od nich?

Oczywiście że nie grał, ale nie przeszkadza mu to wylewać swoje żale jakie to dzisiejsze standardy są złe i w ogóle wszyscy wycinają wszystko i próbują tylko doić konsumenta w zamian za gówniany content.

Ja tam mówię, że 25 to długo, wręcz bardzo długo, ale nie jestem pewien czy to tej pozycji wychodzi na zdrowie. Fajnie że twórcy dostarczają nam tytuł rozbudowany i zostawiają swobodę - nie jak jakiś prostacki szit typu Mafia 2 - ale z tego co wiem tempo L. A. Noire jest powolne. Na tyle powolne, że 25 godzin na zapoznanie się z opowieścią wydaje mi się nieco zbyt długim czasem. Oby tylko poziom grywalności nie zmieniał się odwrotnie proporcjonalnie do spędzonego przy grze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować