Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ESRB poprosiło o (nie)znaczną modyfikację logo Dead Island

38 postów w tym temacie

no i dobrze... jak ten wisielec śmie tak niszczyć przyrodę! o drzewa trzeba dbać :D:D

ta premiera w tym roku to potwierdzona sprawa ? ciekawe kiedy pojawi się pierwszy publiczny gameplay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 10:41, Czaroxxx napisał:

Masa amerykańskich emo widząc oryginalną okładkę zaczęłoby się wieszać.

Obstawiam że i tak wyszłoby to światu na dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład hAmeryki i jej pruderyjności. Zgodzę się z przedmówcą, że wisielec oddaje klimat gry. Nie jest to poważna zmiana ale z drugiej strony przykład "don''t you have better things to do with your time?" ESRB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myslę,ze to jest w trosce o bezpieczeństwo wieszających się. Otóz na palmie bardzo trudno jest się powiesic. No bo jak przywiązac się do liścia?! A jeszcze kokosem w łeb można dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 11:01, gienek1 napisał:

A ja myślę,ze to jest w trosce o bezpieczeństwo wieszających się. Otóż na palmie bardzo
trudno jest się powiesić. No bo jak przywiązać się do liścia?! A jeszcze kokosem w łeb
można dostać...


Niestety znałem osobę która popełniła samobójstwo. Słowa "dla chcącego nic trudnego" nabierają bardzo ciemnego i emocjonalnego charakteru. Może tego właśnie boi się ESRB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, takie logo pojawi się wyłącznie na okładce - w samej grze będzie występowało w pierwotnej formie.

Więc się szczerze zapytam - po cholerę ten cały cyrk?
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 11:01, gienek1 napisał:

A jeszcze kokosem w łeb można dostac...


tiaa już to widzę w amerykańskiej prasie artykuły tupu "z autopsji że to samobójstwo, ofiara zmarła od kokosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 11:49, Cygi napisał:

Więc się szczerze zapytam - po cholerę ten cały cyrk?


Idziesz do sklepu widzisz logo bez wisielca. Ten kto nie chce jej kupic nie bedzie go widzial. Wiec nie narazi sie na.. jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawność polityczna. Amerykanie nie chcą, żeby im przypominano o niegdyś popularnej rozrywce, zwanej Linczowaniem. Wiecie, głównymi uczestnikami byli czarni. Tak przynajmniej myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gienek: Szkoda kokosów na takich ludzi(?)... : D


Ja osobiście uważam że dzieci więcej przemocy w bajkach się naoglądają niż na półkach z grami, więc nie bardzo rozumiem zmuszanie do zmiany logo. No bo czy taki Duke ma zmienioną okładkę? Albo Bulletstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 12:19, Crask napisał:

Poprawność polityczna. Amerykanie nie chcą, żeby im przypominano o niegdyś popularnej
rozrywce, zwanej Linczowaniem. Wiecie, głównymi uczestnikami byli czarni. Tak przynajmniej
myślę.


Bardzo trafne spostrzeżenie. Z drugiej strony, ileż można. Ta poprawność polityczna hAmerykanów jest skrajana i chora. Pamiętam jak kolega składał aplikację o pracę do straży pożarnej. Na teście wypadł jako jeden z najlepszych, ale zatrudnili czarnoskórego, ponieważ był tylko jednym z ponad dwudziestu białych aplikantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znałem osobę która popełniła samobójstwo poprzez powieszenie - ze sznura musiała ściągać go matka z wujkiem, i do tej pory na tym punkcie mają ciężką depresję.

Nie chodzi tu o poprawność polityczną, tylko o fakt, że dla osób, które miały z tym bliską styczność to jest wielka trauma, zwłaszcza jeśli umieszcza się takie rzeczy na rzeczach rozrywkowych? Zapewniam was, że nie chcielibyście być przy tym, jak taka osoba natyka się na takie pudełko z grą i dostaje jakiegoś ataku paniki lub czegoś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co kurde z tego? Wiesz, na ilu różnych punktach ludzie mają urazy ?? Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania, to musieliby WSZĘDZIE pozakazywać WSZYSTKIEGO, żeby nic się nikomu z niczym nie skojarzyło.

Co do postaci wisielca, to skoro już wymazali linkę łączącą z palmą i postawili go na ziemi, to proponuję jeszcze wyprostować mu głowę do pionu, bo z taką przekrzywioną wygląda na trochę martwego w dalszym ciągu... a przynajmniej mnie się tak kojarzy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować