Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 15:42, Harrolfo napisał:

Stąd, że na screenie jest podpis odnoszący się do klawiatury, a premiera jest
za 3 dni.

Może to błąd jakiś? Jeśli nie, to osoba ze statusem "przewodniczącego" będzie miała perm-bana na tym forum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:42, Harrolfo napisał:

Stąd, że na screenie jest podpis odnoszący się do klawiatury, a premiera jest za 3 dni.

A jaką masz pewność, że facet nie ma np. preordera fizycznego albo na Steamie? ;) Wtedy to w żadnym razie piractwo nie jest, facet ma licencję na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:44, Mercuror napisał:

> Stąd, że na screenie jest podpis odnoszący się do klawiatury, a premiera jest za
3 dni.
A jaką masz pewność, że facet nie ma np. preordera fizycznego albo na Steamie? ;) Wtedy
to w żadnym razie piractwo nie jest, facet ma licencję na grę.


To nie blokują teraz takich gier przed premierą nawet, jeśli przesyłka dochodzi wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, nie marudzimy, tylko odpowiadamy na pytanie! Widzę że na forum Ubi też ludzie mają taki problem, myslałem że może jakiś nasz rodak już rozwiązał problem. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:47, Harrolfo napisał:

Takie gry są blokowane do dnia premiery. Można czasem pobrać, ale nie uruchomić.

Tylko na Steamie i wynika to z jego specyfiki (gra to jedna pozycja w bazie danych, nie da się jej odblokować wcześniej tylko dla jednego typu zamówień). Jak świat gier stary, tak zawsze gry można było spokojnie uruchamiać przed premierą, jeśli miało się płytę.

Zresztą, co to za głupia dyskusja - zapłaciłem, gram. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:50, Janek_Izdebski napisał:

Zapytam w takim razie wprost:

Grasz na piracie?


Skłamałbym jeśli nie powiedziałbym że negatywną odpowiedzią nie zmusiłbym Ciebie do wywnioskowania pozytywnej odpowiedzi na to pytanie. ;)

EoT. Nie wiecie, trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:59, Mercuror napisał:

Jak świat gier stary,
tak zawsze gry można było spokojnie uruchamiać przed premierą, jeśli miało się płytę.

Chociażby Hitman: Absolution zadaje kłam temu stwierdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:03, Piotr13PL napisał:

Skłamałbym jeśli nie powiedziałbym że negatywną odpowiedzią nie zmusiłbym Ciebie
do wywnioskowania pozytywnej odpowiedzi na to pytanie. ;)

A możesz bardziej po ludzku? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:04, Harrolfo napisał:

> Jak świat gier stary,
> tak zawsze gry można było spokojnie uruchamiać przed premierą, jeśli miało się płytę.

Chociażby Hitman: Absolution zadaje kłam temu stwierdzeniu.

Z tego co wiem to Hitman najnowszy ma DRM w postaci Steama. Cholernie mu smutno, że muszę teraz cytować ten sam post, który ty zacytowałeś, tylko zdanie wcześniej:
Tylko na Steamie i wynika to z jego specyfiki (gra to jedna pozycja w bazie danych, nie da się jej odblokować wcześniej tylko dla jednego typu zamówień).

Naprawdę nie lubię ośmieszać innych ludzi wytykając im takie żenujące próby podbudowania swojej "racji"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:07, Janek_Izdebski napisał:

> Skłamałbym jeśli nie powiedziałbym że negatywną odpowiedzią nie zmusiłbym Ciebie
> do wywnioskowania pozytywnej odpowiedzi na to pytanie. ;)
A możesz bardziej po ludzku? ;D



Skłamałbym, jeśli nie powiedziałbym - prawdziwe jest zdanie, że powiedziałbym.
Negatywną odpowiedzią nie zmusiłbym Ciebie - pozytywną odpowiedzią zmusiłbym Cię
Wywnioskowanie pozytywnej odpowiedzi - prawda.
Podsumowując: Tak, ma pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:24, Harrolfo napisał:

Chodzi mi o to, że jeśli gra pochodzi ze Steama, to nie odblokuje się jej przed nałożoną
na Steamie datą.

Co, powtórzę, wynika tylko i wyłącznie z charakteru Steama i nie ma nic wspólnego z wolą producenta, żeby
nie grać przed premierą, bo producent zwyczajnie nie ma prawa ograniczać pod tym względem tych, którzy już mu zapłacili za prawo do gry.

Grę nabyłem, pieniądze zapłaciłem, mam pełne prawo grać. A może nie? Może mimo tego, że zapłaciłem prawa grać nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:41, Mercuror napisał:

Grę nabyłem, pieniądze zapłaciłem, mam pełne prawo grać. A może nie? Może mimo tego, że zapłaciłem prawa grać nie mam?


Oczywiście, że masz prawo grać.
Przykład ode mnie: dostałem mojego ME3 we wtorek, polska premiera w piątek więc i blokada w Originie do piątku. Mam pokornie czekań z pudełkiem w łapie do piątku? Hell no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować