Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2012 o 20:34, Evertsen_Dante napisał:


> To koniec marki, czy nie?

No co Ty, nie urzyna się kurze złotych jaj :D


Chyba nie zabija się kury znoszącej złote jaja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak niby rekrutuje się nowych asasynów ? Mam tylko jednego - związanego z fabułą. I gdzie na boga mogę spotkać

Spoiler

benjamina Franklina Connorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 22:00, Rincewind napisał:

Ma ktoś pomysł jak niby rekrutuje się nowych asasynów ? Mam tylko jednego - związanego
z fabułą. I gdzie na boga mogę spotkać

Spoiler

benjamina Franklina Connorem ?



Musisz wyzwalac dzielnice Bostonu i Nowego Jorku, za kazda dostajesz wspolpracownika ;)
Co do Franklina - spotkalem go tylko raz, potem juz go nie widzialem :) Zreszta chyba nie ma potrzeby go spotykac - almanachy sa widoczne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 22:00, Rincewind napisał:

Ma ktoś pomysł jak niby rekrutuje się nowych asasynów ? Mam tylko jednego - związanego
z fabułą. I gdzie na boga mogę spotkać

Spoiler

benjamina Franklina Connorem ?


Benjamin nie jest jak Leonardo. On pojawił się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam 2 pytania w kwestii strojów, przeszłam już grę, a teraz wykonuje pominięte wcześniej zadania poboczne, ale jedyny ubiór jaki mi się odblokował w piwnicy to strój

Spoiler

kapitana Kidda

czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna (z tego co się orientuję to przynajmniej kilka jest związanych z fabułą i powinno się pojawiać po określonych sekwencjach)?
I 2 pytanie jak wrócić do oryginalnego stroju asasyna, który otrzymaliśmy na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 20:26, factor_f napisał:

Witajcie,

mam 2 pytania w kwestii strojów, przeszłam już grę, a teraz wykonuje pominięte wcześniej
zadania poboczne, ale jedyny ubiór jaki mi się odblokował w piwnicy to strój

Spoiler

kapitana
Kidda

czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna (z tego co się orientuję to przynajmniej
kilka jest związanych z fabułą i powinno się pojawiać po określonych sekwencjach)?
I 2 pytanie jak wrócić do oryginalnego stroju asasyna, który otrzymaliśmy na początku?

Nie bawiłem się strojami, więc na pierwszą połowe pytania Ci nie odpowiem (sam po ukończeniu gry też miałem całe dwa chyba), ale zmienia się je w tej piwnicy pod domem, przy jednej ze ścian stoją manekiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 16:49, igor1_2_3 napisał:

Jestem w sekwencji 7 i czy to normalne że nie ma żadnych konwojów?

Konwoje pojawiają się losowo. Ja też jestem w 7 sekwencji i mam czasem okazję napaść na nie.

Dnia 11.11.2012 o 16:49, igor1_2_3 napisał:

Nie mogę handlować.

W sklepach i u wędrownych handlarzy? Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Krzysiek_Ogrodnik

Dziękuje, rzeczywiście pojawił się tam podstawowy strój :)

Dnia 11.11.2012 o 16:49, igor1_2_3 napisał:

Jestem w sekwencji 7 i czy to normalne że nie ma żadnych konwojów? Nie mogę handlować.

Jeśli chodzi, o to, że w menu handel w rezydencji nie ma dostępnego żadnego konwoju, to prawdopodobnie został on zniszczony podczas jednej z poprzednich misji.
Nowe konwoje możesz stworzyć w zakładce rzemiosło w schematach przedmiotów specjalnych (są tam do stworzenia konwoje lądowe i morskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 18:48, Harrolfo napisał:

W sklepach i u wędrownych handlarzy? Jak to?

Chodziło o handlowanie konwojami.

>Nowe konwoje możesz stworzyć w zakładce rzemiosło w schematach przedmiotów specjalnych (są tam do stworzenia konwoje lądowe i morskie)

Dzięki, rozwiązało to mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ubisoftu. Stworzyli pierwszą grę, która doprowadziła mnie do rzucenia padem w ścianę. W życiu się tak nie naw***ałem z powodu skopanego sterowania i leniwej kamery.
To w ramach wstępu, teraz przechodzimy do senda.
Czy w grze jest coś takiego jak legendarna zbroja w stylu szat Altaira w ACII czy do końca gry Connor będzie śmigać w półgarniaku? Zdobyłem skarb kapitana Kidda i mówiąc szczerze jestem zawiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 18:16, igor1_2_3 napisał:

Mam pytanie, jak się zdobywa nowych rzemieślników abym np. mógł robić bomby i jak rzemieślnik
zdobywa poziom?


Do zdobycia nowych rzemieślników jak i do podnoszenia ich poziomu służą homestead missions - w okolicach domostwa Davenporta (głównie) i na pograniczu. Każda kolejna misja wykonana dla danej postaci podnosi jej poziom.

A schematy umożliwiające rzemieślnikom tworzenie nowych przedmiotów można odnaleźć przeszukując skrzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w EMPIKu będą edycje Join or Die na pc?
Ponieważ dostałem maila od Ultimy, że "wydawca ograniczył" ilość kopii i dla mnie już nie starczy... kolejny cyrk z Ultimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 23:07, Some_kind_of_Devil napisał:

Gratulacje dla Ubisoftu. Stworzyli pierwszą grę, która doprowadziła mnie do rzucenia
padem w ścianę. W życiu się tak nie naw***ałem z powodu skopanego sterowania i leniwej
kamery.


+1. Powtarzanie misji 10 razy (liczyłem), żęby wbić cele dodatkowe zdarzyło mi się parę razy.

Zbrój jest kilka, kupowane u kupców są ładne (czarne, niebieske, białe), po ukończeniu wszystkich misji w osadzie również dostaje się zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 20:13, Daelor napisał:

+1. Powtarzanie misji 10 razy (liczyłem), żęby wbić cele dodatkowe zdarzyło mi się parę
razy.

Z tym dałem sobie spokój już w połowie Brotherhood, jak dla mnie najbardziej dopracowana część, ale ze sterowaniem w tej serii zawsze były problemy. Z tym, że w ACIII to już przesadzili.

Dnia 18.11.2012 o 20:13, Daelor napisał:

Zbrój jest kilka, kupowane u kupców są ładne (czarne, niebieske, białe), po ukończeniu
wszystkich misji w osadzie również dostaje się zbroję.

Kupione u kupców są jako tako tylko skórkami i w filmikach pokazuje się w tedy custom white, co mi tylko psuje immersję. Zaś zbroje zdobyczne i ta od Achillesa są po prostu nijakie... Cóż najbardziej mnie boli chroniczny zanik katakumb tak bardzo uwielbianych przeze mnie w życiorysie Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować