Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NetherRealms: Mortal Kombat nie pozwoli Wam od siebie odejść!

11 postów w tym temacie

Może podali by kiedy udostępnią Demo tej gry posiadaczom Xbox-a. Tez chciałbym zobaczyc namiastke tej gry i sprawdzić czy naprawde będzie taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demku mnie tylko wkurzały gesty zawodnika który wygrał, w kółko takie same i nie można ich pominąć.
Te ooo yeah Johhny Cage , czy rzucająca się na ekran Millena już na demie mnie znudziły.

Liczę, że w pełnej wersji pozwolą na wzór gier Namco przewijać gesty wygranej wali, albo niech dadzą chociaż po 3 różne na każdą postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niby dlaczego nowy MK ma "nie pozwolić od siebie odejść" ? Bo, poza tą deklaracją, nie widzę powodów. Uwielbiam MK, ale to jest rozrywka na krótko. Walki są przewidywalne i szybko nużą. Gra nie ma takiego potencjału, jak Tekken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, żeby seria wróciła na PC.
W końcu Street Fighter IV całkiem nieźle się sprzedawał.
Czego bym nie dał by powalczyć z kolegą w sieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy demko wyszło już z PSN Plus? Czy nadal dla Plusa tylko? Dawno nie sprawdzałem...

@Headbangerr -> myślę że każda gra tego typu nie będzie oferowała nic więcej. Tekken też nie ma potencjału - mam kolegę co gra na turniejach jak zaczyna serie to odkładam pada. Imho MK oferuje więcej opcji zabawy dla newbies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej raczej Mortal Kombat już zniechęcił i napewno nie kupie. Gra wygląda jak istny Street Fighter, chyba za bardzo się gapili na produkcję od Capcoma. Widać jak to jest bezmyślnie kopiować pomysły od innych. Jakieś extra combo, mega combo i hyper combo ? Że co ? Owszem w MK Trylogy był agressor bar ,ale to nie dawało nic tylko szybkośc... Przykro patrzeć jak się zepsulą marka.

MK R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ty, co sprawia, że ludzie wracają do gry jest oczywiście sama rozgrywka. Tak zbalansowaliśmy ten tytuł, aby można było w niego rozgrywać turnieje" ... Heh ! nie wątpię... już sam nie mogę się doczekać turniei, w których będę prał znajomych i wykonywał na nich fatale ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować