Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Walka wręcz w Battlefield 3

31 postów w tym temacie

Aż chce się zobaczyć to w praktyce. Ciekawe czy będzie taka śmieszna możliwość by zrzucać niczego nie spodziewających się snajperów z dachów. Miałbym kupę frajdy jako Kosaraider!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie, ale czy potrzebne? Jakieś lanie się na pięści, jest jeszcze przecież broń boczna, nóż. Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 15:41, Woo-Cash napisał:

Napierdalanka w przestrzeniach miejskich? Chyba nie tego oczekuję od serii.


Nikt nie zmusza do bicia się. A taki element zawsze będzie urozmaicać grę osobom które poza samym strzelaniem szukają jakiegoś smaczku w grze. Mi to w 100% odpowiada. Trzeba na to spojrzeć również z innej strony, dla machinimowców to będzie kolejny element dzięki któremu będzie można tworzyć genialne filmiki. A dla zwykłego gracza będzie to zabawa bo między strzałami będzie można komuś przyłożyć z piąchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 15:41, Woo-Cash napisał:

Napierdalanka w przestrzeniach miejskich? Chyba nie tego oczekuję od serii.


Słowo "nap*****ka" jak dla mnie jest zbędne i spokojnie można było użyć innego słowa.

Osobiście jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, może to wyglądać dosyć ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie będzie wyglądać, to się okaże. W końcu dziennikarze wcale nie musieli mówić prawdy, iż walka jest taka wspaniała. W każdym razie dla mnie to ciekawe urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 16:00, Gniewny1j napisał:

Słowo "nap*****ka" jak dla mnie jest zbędne i spokojnie można było użyć innego słowa.

Można. Ale czy trzeba? ;>

Tak czy inaczej, nie będę krytykował ni chwalił, zanim gra nie wyjdzie. Czy to Battle, czy inny Wiedźmin, czekajmy. Oby tylko nie wyszło z tego kolejne MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 15:41, Woo-Cash napisał:

Napierdalanka w przestrzeniach miejskich? Chyba nie tego oczekuję od serii.

Ale to przecież nie o to chodzi, żeby gracze zamiast strzelać do siebie tłukli się pięściami. Ale jak wyskoczy ci zza rogu wróg, to nie wygra ten, kto pierwszy wciśnie V. Moim zdaniem fajne, gorzej jak przekombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie urozmaicenie może być ciekawe. Skończyła ci się amunicja wychodzi szarpanina/ walka na pięści i w końcu rzut przeciwnikiem. Co daje kilka sec. na wyciągnięcie pistoletu, przeładowanie, ucieczkę lub cokolwiek. Hmm... aż mi ślinka cieknie na myśl o takich możliwościach. Tylko obym nie zawiódł się że walka będzie polegać na ciśnięciu jednego klawisza kto szybciej, kto częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować