Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Walka wręcz w Battlefield 3

31 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2011 o 17:57, WolfPL napisał:

Oby nie było takich akcji jak w AvP bo Multi umrze szybko mimo grafy.....


tzn ? nie gralem w avp a jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Damianuss1,to w końcu ma być strzelanka a nie bijatyka.Jeśli to wejdzie do gry to:
a) będą wywalać za to,
b) będą specjalne serwery gzie wszyscy będą się lać na piąchy.
Mnie pomysł zdecydowanie nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to by się zgadzało, bo przecież oddziały wojskowe mają swoje systemy walki. Tylko wydaje mi się, że oprócz uderzeń i rzutów powinny być też duszenia i dźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się nie wiadomo czym, choć multi nikt nie widział. Te wszystkie uber zapowiedzi tyczą się singla. Już widzę, jak większość tych "opcji" w multi po prostu nie będzie, a nóż będzie tradycyjnie z gumy i będzie można go wbijać po 15 razy w głowę gościa, a i tak mu się nic nie stanie. AA i zapomniałbym: preorderowcy i ci wszyscy którzy będą mieli grę w dniu premiery: szykujcie się na zlagowane serwery, wręcz niedziałające, kickowanie i niemożliwość logowania się! Wszystkie te nierorobione jazdy gwarantuje wam DICE i EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie to było z kampanii, ale nikt nie mówił, że taka walka będzie też w multi. Przestancie się tak już tym podniecać, choć sam przyznam, że to urozmaiciłoby rozgrywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 20:40, Peter44 napisał:

Spokojnie, spokojnie to było z kampanii, ale nikt nie mówił, że taka walka będzie też
w multi. Przestancie się tak już tym podniecać, choć sam przyznam, że to urozmaiciłoby
rozgrywkę :P

KhazarOne
sory że napisałem o tym samym, ale pisałem z poziomu newsa i nie widziałem twojego posta.
PS2 jeny, chciałem edytować a nie to co trzeba wcisnałem, sory za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AvP wyszła jedna wielka lipa z łapniem od tyłu i tak zwanymi Stealh Killami....dodatkowo jeszcze tropchy kill też bardzo denerwował ludzi...sama walka w ręcz nie była zła ale...
Walcze w ręcz z jakimś gościem co on robi...broni sie kilka razy potem szybko wchodzi mi za plecy i robi Stealh Killa...TO BYŁO BARDZO WKUR******E...ze SK nie dało sie w jaki kolwiek sposób wyjść co powodowało że nie miałeś szans z takim "Pro" graczem...
Teraz servery AvP 3 bo o tej części mówimy świecą pustkami albo nikogo nie ma wcale bo i takie momenty były.
Dodatkowo w AvP 2 nadal grają ludzi mimo że gra ma już 10 LAT!!!!!!! a to dlatego że nie było tam takich bajerów tylko czysta walka i super klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować