Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Ghost Recon Advanced Warfighter

263 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 20:54, ciaputek napisał:

A gdybym zwiększył RAM-y do 1 GB to lepiej by chodziło??????? Bo mam zamiar sobie dokupić 512
RAM ;))))))

No tak.
Nie jestem pewien czy GRAW będzie chodził na twojej karcie graficznej... Może zanim kupisz sprawdz demko, przynajmniej ja tak zrobiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie które pacha trzeba zainstalować żeby pograć na team deathmachach bo narazie moge grać tylko w OGR Współpraca i to nie na wszytkich serwach prawie na każdym wyskakuje mi "pliki twojej gry są niegodne z plikami serwera" Mam zainstalowane pache 1.16 i 1.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 20:54, ciaputek napisał:

A gdybym zwiększył RAM-y do 1 GB to lepiej by chodziło??????? Bo mam zamiar sobie dokupić 512
RAM ;))))))

Oj, współczuję Ci. Ja już od dawna nie lubię grać na 10 fpsach, mimo iż tak przechodziłem Half Life 2. jeśli chcesz grać tak, żeby to jakoś wyglądało i aby się nie cięło... to musisz kupić nową kartę graficzną i dokupić 1 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: gra automatycznie wykrywa karte i nie da sie przestawic jakosci tekstur na Wysokie, a chciałbym sprawdzić jak by to chodzilo, zwłaszcze ze sprzet niezly.
Wiecie jak to przestawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytan a propos tejze gry:

1) Czy tak jak w GRAW 2 moge przelaczyc sobie widok na TPP (nie tylko podczas chowania sie za scianami itp)
2) Na jaki poziom detali moge liczyc na takim sprzecie ??

AMD Athlon 64 3500+
2x 512 DDR2 (667MHz)
GF 7600GS

3) CZy ta gra jest super bardzo realistyczna do bolu (jak np. operation flashpoint), czy mozna w niej jednak troche dluzej pozyc ??
4) Co jaki czas sa save`pointy ?? (tzn. czy sa za rzadko ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:29, Zauri napisał:

1) Czy tak jak w GRAW 2 moge przelaczyc sobie widok na TPP (nie tylko podczas chowania sie
za scianami itp)

Nie, GRAW1 na PC tworzyło zupełnie inne studio niż tego konsolowego i "dwójkę", więc mechanika też jest inna...

Dnia 11.03.2007 o 20:29, Zauri napisał:

2) Na jaki poziom detali moge liczyc na takim sprzecie ??

Niezły... Choć mam wątpliwości co do RAMu, to cała reszta jest jak najbardziej OK!

Dnia 11.03.2007 o 20:29, Zauri napisał:

3) CZy ta gra jest super bardzo realistyczna do bolu (jak np. operation flashpoint), czy mozna
w niej jednak troche dluzej pozyc ??

Do bólu to już nie, realizm widać na każdym kroku... np. raz urwało mi głowę, kiedy chowałem się za przystankiem autobusowym, a nieopodal wybuchł granat. W ręce i nogi bohater przyjmie 5 strzałów, w głowę, leży od razu, a na klatę 2-3 pociski... Specjalnie liczyłem... :P

Dnia 11.03.2007 o 20:29, Zauri napisał:

4) Co jaki czas sa save`pointy ?? (tzn. czy sa za rzadko ??)

Są, w początkowych etapach są aż za często, dalej już są aż za rzadko, ale grało mi się przyjemnie - gra jest bardzo fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za dopowiedz, narazie zbieram kase na TDU pozniej kupuje Dark Messiah a jeszcze pozniej (jak sie kasa znajdzie) kupie wlasnie GRAW. Wie moze ktos ile i gdzie kosztuje najtaniej ta gra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:36, Zauri napisał:

dzieki za dopowiedz, narazie zbieram kase na TDU pozniej kupuje Dark Messiah a jeszcze pozniej
(jak sie kasa znajdzie) kupie wlasnie GRAW. Wie moze ktos ile i gdzie kosztuje najtaniej ta
gra ??

w Empiku w Legnicy 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:42, NuGGet napisał:

w Empiku w Legnicy 40 zl


no tylko ja mieszkam w Łodzi a nie w Legnicy, na allegro sa dosc tanie egzemplarze, w granicy 35-40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3, czy 4 misji, gdzie ostatnim zadaniem jest ochrona VIP 2 po tym, jak wybucha na naszych oczach ambasada. Wszystko fajnie rozkazuje duchom pozostać w ruinach na dole lub wejść razem ze mną na resztki pierwszego piętra. Wszystko gra, aż do momentu kiedy przyjeżdżają czołgi. Zawsze, któryś ustrzeli chociaż jednego z moich podwładnych. To nic gram dalej, wtedy pojawia się ostatnia "partia" czołgów przed przylotem Black Hawka po nasz oddział i znowu waląc na oślep ustrzelą kolejnego ghosta i do tego jeszcze często mnie. Nawet jak zostanę sam, to niemożliwe jest dotarcie na własną rękę do śmigłowca. Ktoś wie gdzie ulokować oddział, żeby przeżyli? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:17, MKRaven napisał:

Ktoś wie gdzie ulokować oddział, żeby przeżyli?
Help!

Kiedy idziemy do ambasady jednemu z duchów rozkaż czatować po prawej stronie od wejścia do ambasady, bo stamtąd przeciwnicy też będą przychodzić. W między czasie musisz zanieść VIPa do helikoptera.
Schowaj się za murkiem (byle jakim, abyś dobrze widział plac i mógł szybka kłaść się na ziemię w odpowiednich sytuacjach, oprócz podwładnego po prawej (znaczy, twojej lewej - w razie czego możesz go zawołać) rozkaż reszcie by byli za tobą (albo osłaniali), wtedy staną za jakimś murkiem i będą ostrzeliwać nadchodzących terrorystów. Czołgi niszcz za pomocą nalotu, kiedy uporasz się ze wszystkimi powinien przylecieć drugi blach hawk po Ciebie i twoich ludzi.
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przeszyłem ghost recon 3 w ciągu tygodnia na bardzo trudnym poziomie trudności. Wiem jak włączyć tekstury na maksymalną rozdzielczość otóż wychodzimy do folderu głównego folderu z grą i otwieramy folder DATA a w nim otwieramy folder settings i otwieramy plik renderer_settings przez notatnik i wszystko zmieniamy na high, cóż powinny być problemy z ładowaniem się leveli ale się da naprawić życzę miłego grania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam -orientuje sie ktos gdzie tkwi problem , mianowicie -gdy restartuje misję w Ghost reconie to komp mi sie wiesza-czy jest na to jakis patch czy raczej Vista biznes x 64 :) jest temu winna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:57, eBAsoR napisał:

Witam -orientuje sie ktos gdzie tkwi problem , mianowicie -gdy restartuje misję w Ghost reconie
to komp mi sie wiesza-czy jest na to jakis patch czy raczej Vista biznes x 64 :) jest temu
winna???



Chyba tak lepiej wgraj xp to powinno pomóc albo sicągni patche do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować