Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm - demo na PC dostępne

71 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2011 o 17:20, lastvegas napisał:

Którą z nich?


Oczywiście Crysis :) o tym, że w Bulletstormie nie można spaść dosyć szybko się przekonałem,
ale uważam to za plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał to kupił bez dema. A jak ktoś kupił bez dema musiał się liczyć z tym, że mu się to nie spodoba. Mógł poczekać.
Ja kupiłem od razu i mi się giera bardzo podobała. Oprócz Wiedźmina to IMO jedna z najlepszych aktualnie polskich gier. Jedna z niewielu gierek, które przeszedłem więcej niż dwa razy. Nie ma nic lepszego moim zdaniem jak po dniu ciężkiej roboty zrobić komuś laleczkę voodoo lub breakdance''a ;)

I jeszcze jak ktoś lubi klimat Mad Maxów to na pewno mu się to spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no akurat gra w moich oczach nie była by takim średniakiem jeśli nie parę rzeczy
- odstraszający marketing : brak sensu akurat wolę wypowiedzi tych co siedzą przy grze a nie tych którzy udają(to zawsze oznacza że z grą jest coś nie tak).
- no dopiero z graczy któryś dał więcej konkretów na temat multi(nawet w recenzjach g opisano)
- gadka o myśleniu w grze która jest po prostu kolejnym painkillerem(lubię takie gry żeby nie było)
- lepiej jakby dali muzę z gry zamiast tych utworów z licencji na rzecz trailerów podczas reklamowania gry
- steve blum i reszta dobra ale tylko antagonista jest fajny
- zero innowacji a twórcy wychwalali jakby nie wiadomo co...
- za bardzo główny bohater jest robiony na podobieństwo logana
- GFWL: dobra jest support PL ale podczas premiery widać że do niektórych nie dociera...
- Niestety demo tylko pogorszyło stosunek do GWFL bo lepiej działa niż pełniak
- no optymalizacja na poziomie black ops - czyli działa jak chce tam
- Support to dno: nie mylić z DLC - DLC to nie support , support to poprawianie błędów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arborek:

zawiodłeś się systemem walki ? czy jest on niezgody z tym co widać było na zwiastunach ?

Oczywiście, że jesteś niezgodny, bo jest całkowicie skryptowany! Robię 5 minutową kombinację skilshotów i dostaję 10pkt, bo gra czegoś takiego nie przewidziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo całkiem fajne, skończyłem je dwa razy i jestem zadowolony. Gra wymaga szybkiego myślenia(no chyba, że już po raz setny powtarzasz misję), jednak jest całkowicie oskryptowana, a przez to momentami nieprecyzyjna. Przykład? Chciałem zabić przeciwnika skillshotem, który polega na strzeleniu mu w...krocze. Męczę się, szukam okazji, podrzucam chłopa w powietrze, namierzam i bum...trafiłem centymetr od...celu czyli w udo i zamiast kilkuset punktów dostałem 10.

Trochę poczytam o tej grze i jeżeli większość opinii będzie dobra to na gwiazdkę przyjdzie Mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 20:15, Mr_Terrorist napisał:

> Którą z nich?

Oczywiście Crysis :) o tym, że w Bulletstormie nie można spaść dosyć szybko się przekonałem,
ale uważam to za plus :)


Sorki, zaginął mi ten temat.

Więc ja wynalazłem kilka zabawnych baboli. Pierwszą były niewidzialne ściany, np. w mieszkaniu doktorka Goulda (nie można było podejść do niego, gdy rozmawiał z Tobą stojąc za biurkiem); na końcu jazdy wozem pancernym, na końcu drogi gdzie znajduje się zaułek - okazuje się, że jego części nie da się przejechać, wóz po prostu staje w miejscu. ;) Kolejną ciekawostką były pancerne szyby (nie nano-szyby).

Ale to temat na inny topic. A Bulletstorma polecam, nawet można zagrać w demko przed zakupem, ale ta produkcja daje całkiem sporo przyjemności przy kampanii trwającej ok 11 godzin. Polecam też wyższy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować