Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Przebudzenie Dantego... ]-[ Devil Mav Cry ]-[

173 postów w tym temacie

witam :)

mam problem. zablokowałem się na 7 poziomie. Uruchamiam windę i co dalej zrobić?? Wiem że mam otworzyć drzwi z dwiema kolumnami po bokach. W 1 mam już kamyk włożoną a w 2 nie. to takie drzwi całe w łańcuchach. no i są jeszcze drzwi w głównej "hali" ale ciągle są na płonącą barierą.

pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekkhheem To jest temat o serii czy o trzeciej części devil may cry (bo ta częśc ma podtytuł przebudzenia dantego)? A do 4 część jest inny temat, wyszukiwarka nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy rozwiązał już ktoś problem ze zmianą stylu przy posągu... I czy w ogóle jest możliwość spatchowania tego błedu :( Bo nieraz mam tak że jak chce coś zakupić: ulepszenia, przedmioty, to odruchowo klikam na styl i wywala mnie do windowsa... Nie zawsze, ale jednak zmiana stylu też jest przydatna np. na boss''a. Jak ktoś wie jak to naprawić to będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:12, lukisr napisał:

A czy rozwiązał już ktoś problem ze zmianą stylu przy posągu... I czy w ogóle jest możliwość
spatchowania tego błedu :( Bo nieraz mam tak że jak chce coś zakupić: ulepszenia, przedmioty,
to odruchowo klikam na styl i wywala mnie do windowsa... Nie zawsze, ale jednak zmiana
stylu też jest przydatna np. na boss''a. Jak ktoś wie jak to naprawić to będę wdzięczny
:)

Dziwna sprawa .U mnie nie wsytepuje cos takiego .Sprobuj spatchowac o ile jakis patch juz wyszedl .Ja mam premierowke i wszystko smiga bez patchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:20, lukisr napisał:

Mam grę z serii Super$eller z patchem 1.3.0 więc nie wiem co może powodować ten błąd...
:((

moze zainstaluj nowsze sterowniki graficzne ,to z reguly pomaga .

P.S.uzywaj `odpowiedz`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 23:23, jackass napisał:

> Mam grę z serii Super$eller z patchem 1.3.0 więc nie wiem co może powodować ten
błąd...
> :((
moze zainstaluj nowsze sterowniki graficzne ,to z reguly pomaga .

P.S.uzywaj `odpowiedz`


OK. Sterowniki mam najnowsze, a u wielu innych graczy ten problem również się ujawnił, więc to pewnie wina gry, powinni zrobić jakiś fix lub patch.... ;( Przed chwilą odinstalowałem patch i spróbowałem bez niego, ale nie pomogło.

EDIT: Więc jak ktoś będzie wiedział, jak to naprawić lub co powoduje błąd to niech napisze PLZ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w DMC3 za każdym razem kiedy zginę muszę przechodzić CAŁY level od początku? Frustrujące są potyczki z bossami, które z racji swojej trudności muszę powtarzać wielokrotnie, ale kiedy ginę w walce z Agni i Rudrą na ekranie pokazują się tylko dwie opcje: END i RESTART THE MISSION. Zachowuję zdobyte orby, xp itd. ale co z tego skoro po raz n-ty muszę przechodzić cały lvl 5... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:26, bruli napisał:

Czy w DMC3 za każdym razem kiedy zginę muszę przechodzić CAŁY level od początku? Frustrujące
są potyczki z bossami, które z racji swojej trudności muszę powtarzać wielokrotnie, ale
kiedy ginę w walce z Agni i Rudrą na ekranie pokazują się tylko dwie opcje: END i RESTART
THE MISSION. Zachowuję zdobyte orby, xp itd. ale co z tego skoro po raz n-ty muszę przechodzić
cały lvl 5... :/

Normalnie są miejsca gdzie zapisujesz grę chyba, ale już nie pamiętam. W każdym razie ja na pewno nie zapylałem całej misji od początku. Co do Agni i Rudry. Nie rozwalaj najpierw jednej potem drugiej, tylko najpierw jednej zbij energię prawie do zera, potem rozwal drugę i szybciorem tamtą dobij. Bo jak weźmie 2 miecze to jest naprawdę ciężko, ale pewnie już o tym wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:32, Erton napisał:

Normalnie są miejsca gdzie zapisujesz grę chyba, ale już nie pamiętam.


Hmm... może przy tych statuach z klepsydrami? Ale to by było dziwne bo nie zauważyłem takiej opcji...

Dnia 27.03.2008 o 17:32, Erton napisał:

W każdym razie ja na pewno nie zapylałem całej misji od początku. Co do Agni i Rudry. Nie rozwalaj najpierw
jednej potem drugiej, tylko najpierw jednej zbij energię prawie do zera, potem rozwal
drugę i szybciorem tamtą dobij. Bo jak weźmie 2 miecze to jest naprawdę ciężko, ale pewnie
już o tym wiesz :)


Dzieki za radę, na pewno się przyda, jak tylko minie mi złość na tę grę. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie

Wiecie co jest taki boss gąsienica na 4 lv chyba to macie jakies porady bo zawsze jak zabiore jej do połowy energii to mnie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 15:11, Keymil napisał:

Mam takie pytanie

Wiecie co jest taki boss gąsienica na 4 lv chyba to macie jakies porady bo zawsze jak
zabiore jej do połowy energii to mnie zabije


Skacz na nią, to jest najlepszy sposób na zabicie. Wejdź na górę i jak ona będzie leciała to skocz na nią i wal cały czas mieczem, rób tak cały czas, a w między czasie strzelaj z pistoletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować