Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy odpalą Wiedźmina 2 dzień wcześniej, niż reszta świata!

469 postów w tym temacie

A ja w ogóle jakoś z niechęcią i lekkim marudzeniem patrze na te całe "ci dzień przed" "ci dzień po" itd. :) Wszyscy jesteśmy równi! No może się zapędziłem, tak czy siak, i nie chodzi mi tu tylko o rozbieżność w datach odpalenia przy wiedźminie 2, ale i przy innych pozycjach, jakoś mi osobiście się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa trwa ;] tyle komentarzy to już dawno nie widziałem...

Co do sprawy, to jaki problem napisać oficjalną skargę do Prezesa/Dyrektora sklepu GRAM.PL? Tym bardziej, że ktoś wcześniej wspominał o walce o swoje...

Witam,

bla bla bla

Z poważaniem
Imię i Nazwisko

Jeżeli Dyrektor to porządny przedsiębiorca, to odpisze, a jeżeli nie to co się dziwić braku stanowczej decyzji ze strony modów i konsultantów na forum jak biorą przykład z przełożonych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYDAJE MI SIĘ ŻE TROCHE Z TYM WIEDŹMINEM PRZEGINACIE!!!! Same newsy o W2, cała strona w W2, wszystko kur...! Gra jest faktycznie bardzo fajna i polska no ale nie przeginajcie pały! Jeśli to W2 jest dla was najistotniejszy to zmieńcie adres strony z gram.pl na wiedzmin.pl czy coś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, to jest dla mnie absolutnie do zaakceptowania pod jednym warunkiem - jeśli artykuł jest opatrzony wyraźnym dopiskiem "Artykuł sponsorowany". W przypadku "Tygodnia z" ten dopisek się pojawia (Artykuł jest częścią Tygodnia z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wspólnej akcji promocyjnej CD Projekt i gram.pl.). Problem w tym, że wiele innych newsów pojawia się na stronie, bo takie jest zapotrzebowanie w obrębie firmy, której głównym źródłem utrzymania jest sklep. Mamy więc dziwną sytuację, w której niejeden tekst jest de facto zamówiony przez dział handlowy. Dla mnie osobiście nie byłoby w ogóle sprawy, gdyby były zachowane rozsądne proporcje w tematyce i ilości informacji. Tu niestety przeważa interes sklepu, zaś portal na tym cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam dostać wiesia2 (tak widnieje na statusie firmy kurierskiej) I co niby mam czekać do 16 aby zagrać ?? Weekend się zbliża a tu co, gra będzie leżała na półce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 08:02, igor74 napisał:

Piraci już grają, ale to szczegół :)


Nie ma jeszcze działającego cracka, pojawi się w dniu premiery 16 lub 17 maja. czyli nie jest tak źle, piraci też nie zagrają wcześniej.

Szkoda mi tylko tego weekendy, akurat mam wolny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że nie wchodzę od paru dni na gram.pl bo jest tak jak myślałem, 90% newsów Wiedźmin2. A żeby się nie zniechęcić do gry, to wolę odczekać ten tydzień... Czasem można przedobrzyć nawet dobrymi intencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 10:47, damimav napisał:

Gra się zainstalowała, wpisałem klucz i nic się nie dzieje, żadnego komunikatu, porostu
się wywala, nic nie ściąga z neta :/


a czego się spodziewałeś, czekaj cierpliwie do 16-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gramowiczów.

Chciałbym zadać wam pytanie, ale też i powiedzieć to i owo od siebie. Chodzi o kuriera (UPS) z którego usług korzysta sklep gram.pl. Nie wiem czy was też spotykają takie sytuacje jak mnie, osobiście uważam że firma ta powinna być usmażona w piekle na wolnym ogniu. Jest leniwa, a jej pracownicy to gbury, nie oferuje też żadnych alternatywnych godzin odbioru, trzeba siedzieć w domu na 4 literach i czekać bo nie wiadomo, o której w swojej łaskawości pojawi się kurier.
Chciałbym aby gram.pl dało nam możliwość wyobru jeszcze jakiegoś kuriera, ponieważ ja osobiście wole poczekać dzień czy dwa dłużej niż drałować na drugi koniec miasta tylko po to by dowiedziec sie ze juz zamknięte. Nie uważacie, że byłoby to dużo mniej stresujące, dla tych którzy mogą sobie pozwolić na siedzenie w domu cały dzień niewątpliwie UPS jest swietnym rozwiązaniem ale większość z nas o godzinie 13-14 pracuje dlatego wolałbym mieć jakąś alternatywę dla tej firmy.
Nie uważacie, że mam racje?

P.S. przepraszam za interpunkcję ale zachowanie kuriera wyprowadziło mnie lekko z równowagi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

A dzisiaj spotkałem się z podobnym zachowaniem pana kuriera. Nie było mnie akurat w domu o 14. Kurier do mnie zadzwonił, a ja nie mogłem akurat odebrać. Dostałem smsa,że kurier stoi mi pod domem z paczką, odpisałem,że będę w domu za godzinę i dostałem odpowiedź, że drugi raz nie będzie przyjeżdżał i bym skoczył do centrum za godzinę i sam go poszukał. Jak wróciłem do domu zadzwonił jeszcze raz i "wspaniałomyślnie" stwierdził, że przyjedzie jednak. Ofc jeszcze mi marudził, że musiał dwa razy jechać ( a miasto jest małe 50k ludności więc przejechanie z centrum do mnie to niecałe 10 min) i powiedział, że za to jechanie to weźmie 4 zł napiwku. Wk... zdenerwowany :) powiedziałem, że poproszę całą resztę. Na koniec mi gburnął, że on na smsy nie odpowiada na przyszłość tylko dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważamy, że masz rację (cóż, przynajmniej ja).
UPS to zdecydowanie najlepsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Najbardziej profesjonalne podejście, sympatyczni i odpowiednio przeszkoleni kurierzy. Kurier pisze SMSa albo dzwoni że ma paczkę i pyta się, kiedy to MI jest najwygodniej ją odebrać. Jedna z niewielu firm, które nie zawiodły mnie jeszcze nigdy - dosłownie. Także dziś, gdy przywieziono mi EK Wiedźmina 2.
Perypetie opisane przez Ciebie - gburowaci pracownicy i konieczność siedzenia na tyłku bo szanowny pan kurier przyjedzie sobie jak chce bez słowa (a raz nawet wcale nie przyjechał i myślał, że może w Sobotę będę nie niego czekał) - to miałem z DHL/GLS/Siódemką/DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować