Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na obrzeżach Los Angeles? Policjant głównym bohaterem? Premiera już w styczniu 2012?

72 postów w tym temacie

Wszystko ok, bo to jednak R* i wierzę że nowe GTA będzie, przynajmniej fabularnie , dobre, ale jakoś główny bohater jako glina + to że w każdym GTA można bez powodu zacząć strzelać do wszystkiego co się rusza(albo i nie) jakoś do mnie nie przemawia. Zaczynam grę, wykonuje jakieś misje jako dobry glina po czym po misji wychodzę na ulicę, rozwalam 50 przechodniów + kilka aut, i robię następną misję jako ''dobry'' glina? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wyjdzie na PC, a jeśli wyjdzie, to ciekawe jak będzie zoptymalizowana i ile będzie zajmowała miejsca na HDD. Jeśli tereny będą takie jak w San Andreas to pewnie z 40-50 GB i kilka płyt DVD DL, albo co tam, przecież BD staje się coraz popularniejszy :P

Tak czy siak, wreszcie jakiś powiew świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wreszcie dac jakieś Tokyo, jakis Paryż lub Shanghai. No, ale najbardziej to sie nie moge doczekac kiedy wreszcie zrobia GTA umiejscowione w przyszlosci (zalozmy, ze cos w stylu Coruscant ze Star Wars).To byloby cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wydaje mi sie ze były policjant z LA jako glowny bochater pasuje doskonale. Lata 90'' byłyby swietne, chociaż wierze ze R* wpadnie na cos fajnego i leprzego. Kopia GTA SA tez bylaby fajna. Jesli trzymali ten projekt w tajemnicy i gra wyjdzie w Q1 2012 to bardzo fajnie, tylko mam nazdieje ze na wszystkie platformy w tym samym czasie. Chyba ze wypuszcza najpierw na PC a potem poczekaja na ukazanie sie konsol nastepnej generacji, nikt juz nie powinien grac na takim zlomie jak x360 lub ps3, konsole powiny byc tylko i wylacznie do grania w gry platwormowe jak mario. Nie moge sie doczekac V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 00:07, SERGYO napisał:

Mogliby wreszcie dac jakieś Tokyo, jakis Paryż lub Shanghai. No, ale najbardziej to sie
nie moge doczekac kiedy wreszcie zrobia GTA umiejscowione w przyszlosci (zalozmy, ze
cos w stylu Coruscant ze Star Wars).To byloby cos!


GTA = USA. To co się dzieje w tej grze nie pasuje do normalnego świata, dlatego akcja może się toczyć tylko tam. xD Przynajmniej ja sobie innej opcji nie wyobrażam. Swoją drogą to Tokio i Szanghaj też mają swoje polskojęzyczne wersje więc skoro szarpnąłeś się na Paryż zamiast Paris to mógłbyś być konsekwentny. Może się czepiam ale głupio to wygląda ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jakie jaja. Mieszkam w Edynburgu - siedzibie Rockstar North, którzy są odpowiedzialni za San Andreas i GTA IV. Budynek Rockstara mieści się w centrum miasta, tuż obok przystanku autobusowego, na którym zawsze czekam na autobus do domu. Stałem tak sobie ostatnio, czekając na autobus linii 22, ale z ciekawości odwróciłem się w kierunku Rockstara aby przyjrzeć się wielkiemu logo firmy w korytarzu lecz moją uwagę przykuły odsłonięte żaluzje w jednym z okien. Kąt ich odsłonięcia pozwolił mi na dokładne przyjrzenie się dwóm stanowiskom przy których pracują ludzie. Jeden z nich pieczołowicie nakładał tekstury na jakąś postać (wyglądała jak typowy przechodzeń z ulicy) lecz drugi w coś grał. Byłem zbyt daleko aby dokładnie przyjrzeć się HUD-owi, ale powiem wam jedno - GTA rozpoznam nawet z kilometra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja to bym wolał żeby w gta 5 było się gangsterem.A jak już gliną to takim co póżniej dołączy do jakiegoś gangu no i musi być dużo misi żeby się nie znudziło przynajmiej 200.............DM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 16:25, Kwas17 napisał:

Jak dla mnie to wygląda jednak na bzdury... albo szykuje się rewolucja w świecie GTA
- nie można tego wykluczyć. Obrzeża LA, hmm - brzmi nawet fajnie, ale jednak jakieś rozbudowane
centrum miasta też mogło by być. Po za tym wcielenie się w policjanta nie było by złe.
Miało by się dostęp do wielu funkcji, które nie były dostępne we wcześniejszych częściach.
Ktoś napisał, że jakby wtedy wyglądały pościgi? Przecież można odwalać czarną robotę
jako policjant pod przykrywką co nie oznaczałoby, że nie możemy wpaść, zostać złapanym
i wsadzonym do pi*rdla :D. Ale jak dla mnie to jakieś brednie. Szczerze wolę normalne
GTA w LA rozbudowane jak SA i byłby git choć takie jak opisane w temacie nie było by
najgorsze. No i gdyby wyszło w styczniu przyszłego roku... Zdążyło by się zagrać przed
końcem świata :D



taaaaaaaaaa koniec świata wierzycie w to bo troche no ale jak wyjdzie w styczniu to też fajnie wolałbym wcześniej w czerwcu lub w lipcu.I ciekawe jakie wymagania Będą ja myśle że minimalne 2gb ram 1gb karta graficzna no i 3600 GHZ procesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:49, rafciogta napisał:

taaaaaaaaaa koniec świata wierzycie w to bo troche no ale jak wyjdzie w styczniu to też
fajnie wolałbym wcześniej w czerwcu lub w lipcu.I ciekawe jakie wymagania Będą ja myśle
że minimalne 2gb ram 1gb karta graficzna no i 3600 GHZ procesor


Raz, ze wyssane z palca.
Dwa, o ile wyjdzie na PCta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, PC bez GTA to by było coś nie tak. Zawsze będzie wychodzić na pieca. Pewnie i z opóźnieniem, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:37, rafciogta napisał:

Chłopaki ja to bym wolał żeby w gta 5 było się gangsterem.A jak już gliną to takim co
póżniej dołączy do jakiegoś gangu no i musi być dużo misi żeby się nie znudziło przynajmiej
200.............DM


Oto prawdziwy przykład typowego gracza Grand Theft Auto.

Co do samej informacji - coś mi się zdaje R* tak spodobała się praca razem z Team Bondi przy L.A. Noire, że postanowili coś przenieść z tej gry do GTA. Jeśli to wyjdzie na dobre marce - jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować