Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Wiedźmina 2 opowiadają o tworzeniu postaci i przedmiotach

28 postów w tym temacie

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ukaże się 17 maja na pecetach. Edycję Kolekcjonerską (z przywilejem uruchomienia gry dzień przed premierą) możecie zamówić wyłącznie w sklepie gram.pl.


to znaczy, że edycji premium nie uruchomię dzień wcześniej?, yyy bo się zgubiłem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gdyby był to weekend to można gdybać czy czas stracony bezpowrotnie czy nie. Ale skoro to pn-wt to raczej nie bedzie wielkiego płaczu z mojej strony.

Tak czy inaczej na premiere czekam konkretnie, dziołcha ma mi kupić więc tym większa frajda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak mam zamiar odpalić dopiero w sobotę, po koncercie na FMF :D Akurat będę miał mega-hype jak z koncertu wrócę. Może nawet spać nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw zaczne na drugim poziomie a potem w góre aż do najtrudniejszego :p Ja nie widze większego sensu dla mnie by zaczynać na najłatwiejszym. Już nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Wydaje się, że Twórcy nie popełnią tego samego błędu i gra nie będzie banalna na wysokich poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wystartuje z trzeciego poziomu. Na czwarty jakoś nie mam odwagi, póki nie przejdę gry, nie pozwiedzam świata bo jeszcze jakiś przypadkowy utopiec mnie zasieka jak mi się gra zawiesi i będzie żal startować ponownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

De facto robią nową grę, bo na nowym silniku, na nowej fabule, na nowych założeniach i nowym targecie.

Każda gra jest "nowa", no chyba, że dodatki do Simsów ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga do twórców materiału wideo... Przydałoby się odpalać grę na lepszym sprzęcie i dopiero wtedy zgrywać gameplay... Zauważcie, że podczas walki w 2:30 gra ścina niemiłosiernie... Efekt motion blur jest imponujący, no ale lepiej przedstawić go na lepszej konfiguracji sprzętowej... Mnie osobiście zraził ten "zauważalny" spadek FPS, bo wiem, że nie u każdego gracza odpali się gra na maksymalnych detalach... Skoro na maszynie projektantów gry renderującej gameplay gra się zacina, to wnioskuję, że u przeciętnego zjadacza chleba może być tylko gorzej... (nie mam tu na myśli graczy z high-endowym sprzętem)... Ogólnie całkiem ciekawa prezentacja, ale osoby wypowiadające się na temat gry zdają się powtarzać wielokrotnie te same elementy gry... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co taki młot, halabarda czy sztacheta zrobi magicznemu potworowi... dlatego jak dla mnie to tylko 2 nagie miecze XD
Już myślałem że zrezygnują z tego że Geralt będzie walczył czymś poza mieczami a jednak nie...
W końcu pokazują jakieś nowe kawałki a nie tylko to demo które było rok temu zaprezentowane ;-)
Widać że gra wygląda o wiele lepiej. W książce Geralt nie używał bomb ani petard ale tu widzę to będzie bardzo przydatne w rozgrywce, więc czemu nie...
Ucieszyło mnie także to że będzie upgrade armoru XD
Szkoda że nie zaczynamy gry tak jak skończyliśmy 1 w zbroi Kruka tylko w jakichś szmatkach ale to jest zupełnie normalne, elitarny sprzęt dopiero na końcu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować