Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wprowadzamy zmiany w elektronicznym magazynie gram.pl

13 postów w tym temacie

Myślę że PDFy wam nie robią problemu i nie wiem czemu je usuwacie. Powinny zostać. Nie mogę się doczekać następnego numeru zobaczę czy te .epubi i .mobi. pociągnie mój telefon mam nadzieje że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PDF to tylko konwersja, która zajmie wam chwilę a dzięki temu mogę sobie poczytać gramowy magazyn na Symbianie. Gdy mam przerwę w pracy to jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie strzeliliście sobie w stopę - i tak już wcześniej wasze ebooki składały się z artykułów, które miałem już przeczytane, a teraz będzie jeszcze rzadziej. Może by tak jakieś ekskluzywne artykuły, np. właśnie o sprzęcie przenośnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ściągał kolejnego programu do publikacji elektronicznych. Nie ma pdf''a, to nie ma jednego z 450 czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu z tymi PDFami..
A co wam szkodzi zamieszczać też w pdfach? ściągnąłem na iPhona wersje pdf i epub i nie widzę różnicy, a musiałem się bawić w szukanie i instalowanie programu który czyta ten mało popularny format..
Tylko życie czytelnikom utrudniacie..
Druga sprawa - dlaczego zakładacie, że to czasopismo ma być przeznaczone tylko dla urządzeń mobilnych..? O_o
To na PC już się ebooków nie czyta? :P
Tu pozbywacie się czytelników, którzy nie mają możliwości czytania czasopisma z komórki etc.

Jak znam życie nikt z redakcji się nie wypowie na ten temat i tak zrobią po swojemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli wasz telefon/tablet jest w stanie pociągnąć odtwarzanie PDF-ów, to z pewnością poradzi sobie również z aplikacją do odczytywania plików .epub i .mobi."
Taaa. Szkoda. Trudno, nie poczytam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no jak tak dalej pójdzie to się doczekamy papierowej wersji :) Tak w sumie to szkoda że już niema waszej wkładki w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro czytacie to na komputerach to po co to sciągacie, skoro te same artykuły są na stronie gram.pl?
Magazyn jest po to żeby można go było poczytac poza domem, kiedy nie ma się dostępu do intternetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, iż przydałoby się odrobinkę lepsze formatowanie tekstu w tym magazynie ponieważ na moim kundelku nie jest cudownie a w szczególności w okolicach obrazków. Mniej podoba mi się przejście na dwutygodniowy cykl wydawniczy lecz gdy będzie to za cenę lepszego składu chyba mogę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 20:37, Fang napisał:

No no jak tak dalej pójdzie to się doczekamy papierowej wersji :) Tak w sumie to szkoda
że już niema waszej wkładki w CDA.


To było by dobre a dla osób które kupuja czesto bedą wysyłać za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować