Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystko wskazuje na to, że Mortal Kombat jest najlepszą dotychczasową konsolową premierą tego roku w Polsce

35 postów w tym temacie

Cenega? Nie? Nie mają problemów z dostępnością? Hahaha,

Przecież to najgorszy dystrybutor w Polsce, jedyne co boli to fakt, że jedyne co dobrze robią - to zawierają umowy[Rockstar, EA.., 2K - RDR/GTA4/Bioshocki itd..], wolałbym po stokroć żeby wszystkie te świetne gry, które niestety oni wydają, wydawał w Polsce CDProjekt.

Cenega po prostu ssie. Tyle lat na rynku i gówno robią żeby ulepszyć jakość swoich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj pykam w Mortal Kombat i @#$%^! warto było kupić!!! - cud, miód i orzeszki polane czerwoną polewą ;) trybów gry jest xxx , nie będę wypisywał, bo o tym już było. Polecam każdemu kto kocha MK i tym co nie, też ;) żałuje, że nie kupiłem kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz codziennie wyczekuję info o wersji PC o której wspominał Ed Boon. Wspominali, że po premierze będzie oficjalne stanowisko co z wydaniem komputerowej wersji.
W świetle ostatnich decyzji firmy CAPCOM - Super Street Fighter IV na PC - myślę, że jest duża szansa na wydanie MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 11:12, napierniczak napisał:

Serio, Mortal Kombat ma się pojawić na PC? Skąd masz takie informacje?


Proszę źródło:

http://kotaku.com/#!5618460/mortal-kombats-post+launch-balancing-add+on-character--pc-plans

CYTUJĄC:

Boon says that the Mortal Kombat team may also follow in Street Fighter IV''s footsteps and will think about releasing a version of the game for the PC.

"We''re definitely considering it," Boon says. "I''ve thought ''How many fighting game players are PC guys?'' Apparently there seems to be a market for that in Europe. Since we''re on the Unreal Engine, I guess it''s not that much of a change from the console versions." Those plans definitely sound like they''re open to change, as publisher Warner Bros. has only announced Mortal Kombat for consoles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to wyjdzie na PC to sie chyba poplacze i posram ze szczescia. Bo poza street fighterem IV ktorego kupilem to ostatnio byl z popularnych bijatyk na PC tylko MK IV z ...1997 roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulować... Nie będę teraz płakał, że nie ma MK na PC, ale jak się pojawi to od razu kupuję i robię ostry szpil XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż tak cudownie z dostępnością to nie jest, bo w sklepie, w którym zamówiłem swój egzemplarz okazało się, że w środę przyszło zaledwie kilka sztuk i czekają na nową dostawę dziś. A przecież to było do przewidzenia, że MK będzie rozchodzić się jak dobre bułeczki - marka świetnie znana w Polsce, bardzo dobre opinie o grze, nostalgiczne wspomnienia z ery automatów i starych komputerów no i tytuł pozwalający jak za starych czasów usiąść ze znajomkami przed konsolą i grać do upadłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra tyle oferuje, że jeśli w planach jest kolejny mortal najszybciej powinien wyjść za 5 lat, żeby dać graczom odblokować wszystkie możliwe dodatki :D to mi się podoba. Nowy Mortal miażdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować