Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

63 postów w tym temacie

Dziękuję i życzę wam tak samo Wesołych Świąt, jak i udanej wysyłki EK Wiedźmina 2. Akne- wyluzuj, wszystko będzie spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 10:31, donard napisał:

Wszystkiego najlepszego całej ekipie gram.pl i moderatorom ;)


No i to sa bardzo dobrze zlozone zyczenia. :) Dobrze, siadaj, masz dostateczny. ;P

Rowniez najlepsze zyczenia dla Uzytkownikow, Ekipy, innych Moderatorow.

A z Akne to sobie porozmawiamy mailowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 10:54, Ostrowiak napisał:

Co mają wspólnego ssaki z rodziny Lagomorpha z celebracją zmartwychwstania Chrystusa?


Z tego co mi kiedyś ojciec opowiadał, zające, króliczki i motywy z jajkami i dyngusem zostały zerżnięte ze starosłowiańskich zwyczajów.
W każdym razie Chrześcijaństwo jako całość jest podręcznikowym przykładem plagiatu.
Praktycznie każdy element, symbol został "zapożyczony" z innych kultur.

O ile mnie pamięć nie myli, najwięcej zostało wzięte z mitologii Egipskiej, ale to już bym musiał poszperać w sieci, żeby to czymś poprzeć.
Z drugiej strony, z pierwszej części filmu Zeitgeist prawda o Chrześcijaństwie została ładnie obnażona.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, dzięki za życzenia i wzajemnie, powinienem jeszcze dodać, że życzę Wam żeby gigantyczna i skomplikowana wysyłka Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 poszła jak z płatka ;). A do tego mam nadzieję, że smakowało jajko, a dyngus będzie tak mokry jak nigdy dotąd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smacznego jajeczka i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych życzę całej ekipie Gram.pl oraz użytkownikom, dzięki którym forum nie było by tak dobrym miejscem jak dzisiaj. Gucio ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować