Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2 prawdopodobnie jest ostatnią grą Valve z osobną kampanią dla jednego gracza

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

Geoff Keighley z GameTrailers TV otrzymał tę informację od Valve. Pozostaje mieć nadzieję, że firma zmieni swoje plany i nadal będzie serwować nam tak świetne kampanie, jak ta z Portala 2.

Przeczytaj cały tekst "Portal 2 prawdopodobnie jest ostatnią grą Valve z osobną kampanią dla jednego gracza" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do kooperacji pomieszanej z kampanią, ale np. Half-Life to coś, czego nie wyobrażam sobie wyłącznie z trybami online, a ciężko mi uwierzyć, że Valve odpuści sobie dalsze przygody Freemana :E

Pewnie jak zwykle, ktoś coś źle usłyszał, przepisał, przekręcił znaczenie i sieje panikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Haha , jestem pierwszy :D)
Jak to?! A zrobić Portal''a 3 z singlem? Half-life''a 3 ? Nie łaska?
Nie mówię że Valve robi słabe multiplayery, ale kampania single , to kampania single. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Większy nacisk na multi, o to chodzi w dzisiejszych grach: o coopa z kumplami, o genialne multi, w którym spędzimy 1000h. Bardzo podoba mi się ta decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. czyli następna gra to mulit + coop zamiast singla. W sumie można się było tego spodziewać. Ciekawe czy po kolejnej grze zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to...
Singleplayer od Valve jest powodem mojego zauroczenia tą korporacją. Żadna z ich gier sieciowych nie dorównuje kampanii w Half-Life 2 czy Portal (2). Nawet coop w "drugim" Portalu pokazał, że jest to tylko niewielki dodatek do genialnego singla. Oby okazało się to plotką, ponieważ jeszcze wczoraj myślałem sobie: "oby główny wątek w następnym Half-Life, nie opierał się na coopie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, po prostu należało by go zabić śmiechem, Half life w którym nie kierujemy Fremanem bo dostał go inny gracz pewnie to się musi nie udać... Teraz czekam jeszcze na tylko Dwójkowe(bądź więcej) Kampanie w Thief 4 i kolejnym Hitmanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 09:05, Jeffero napisał:

No i bardzo dobrze. Większy nacisk na multi, o to chodzi w dzisiejszych grach: o coopa
z kumplami, o genialne multi, w którym spędzimy 1000h. Bardzo podoba mi się ta decyzja.

._.
Pana zapraszamy do shoguna 2 - gry, gdzie AI jest jakie jest, ale przynajmniej nie wychodzi z gry gdy przegrywa, bo zepsuje mu to statsy i jego ród spadnie w rankingu, ani też nie dobiera przeciwnika dwa razy mocniejszego od ciebie bo skrypt doboru nawala. Albo zakupmy mu laptopa, może zrozumie zalety singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale jakby nie patrzeć, to już EP2 miał namiastkę co-opa. Prawie całą grę przechodziło się z Alyx. A podejrzewam że wielu z nas wolałoby, aby zamiast bota był tam jakiś kolega :) Więc możliwe że to będzie zmierzało w tym kierunku. A jak komuś się nie będzie podobało (lub nie ma znajomych na steamie :P) to będzie mógł włączyć bota.
Po drugie w takim przypadku, grę będzie można przejść dwa razy, jako Gordon i np Alyx...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale jakby nie patrzeć, to już EP2 miał namiastkę co-opa. Prawie całą grę przechodziło się z Alyx. A podejrzewam że wielu z nas wolałoby, aby zamiast bota był tam jakiś kolega :) Więc możliwe że to będzie zmierzało w tym kierunku. A jak komuś się nie będzie podobało (lub nie ma znajomych na steamie :P) to będzie mógł włączyć bota.
Po drugie w takim przypadku, grę będzie można przejść dwa razy, jako Gordon i np Alyx...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale jakby nie patrzeć, to już EP2 miał namiastkę co-opa. Prawie całą grę przechodziło się z Alyx. A podejrzewam że wielu z nas wolałoby, aby zamiast bota był tam jakiś kolega :)

Synergy i Obsidian Conflict pozwalają nawet na grę z większą ilością graczy w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Portal 2 będzie prawdopodobnie ostatnią grą Valve z wyodrębnioną kampanią dla jednego gracza"
Jak dla mnie nie znaczy to, że Valve nie będzie robił gier singleplayerowych. Czytając tego newsa mam wrażenie, że albo wypowiedz została wyrwana z kontekstu, albo jej sens zaginął w przekładzie, albo zwyczajnie Valve nie ma wiele do powiedzenie na ten temat na razie (dopiero co wydali jedną grę, mają sporo czasu do następnej) i tylko rzuciło w dziennikarzy dziwnymi ogólnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 12:25, marakeusz napisał:

"Portal 2 będzie prawdopodobnie ostatnią grą Valve z wyodrębnioną kampanią dla jednego
gracza"
Jak dla mnie nie znaczy to, że Valve nie będzie robił gier singleplayerowych. Czytając
tego newsa mam wrażenie, że albo wypowiedz została wyrwana z kontekstu, albo jej sens
zaginął w przekładzie, albo zwyczajnie Valve nie ma wiele do powiedzenie na ten temat
na razie (dopiero co wydali jedną grę, mają sporo czasu do następnej) i tylko rzuciło
w dziennikarzy dziwnymi ogólnikami.

Tutaj masz oryginał z Kotaku, brzmi dosyć podobnie:
http://kotaku.com/#!5795355/valve-probably-done-with-single+player-games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer - nieważne czy w formie mikro czy makro - oznacza zabójstwo fabuły, a w niej od bardzo dawna tkwi siła gier Valve. Co-op przy całej swojej "fajności" powoduje, że klimat się dramatycznie rozrzedza i jedyne, co pozostaje, to nijaki cienkusz.

Nie wierzę w to. Geoff Keighley nie jest dla mnie człowiekiem wiarygodnym, bo znam wiele innych "ciekawych" wypowiedzi tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować