Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Ghost bohaterem kolejnego Call of Duty?

41 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2011 o 19:35, Grinczar napisał:

> Bo w końcu twórcy gier robią gry dla sztuki i dla frajdy ; ) to tak jak mówić ze
słucha
> się rapu bo to muzyka nie komercyjna, ale żeby jej słuchać trzeba kupić płyte
Gratuluje myślenia. Oczywiście, że robią dla pieniędzy, ale jakoś Blizzard czy Valve
potrafią przy tym zadbać o gracza, a nie tylko (jak Activision) o swoją kieszeń. Dla
nich nie liczy się gracz, nic się nie liczy prócz mamony. Wydadzą byle co i mogą, bo
"i tak się sprzeda". Już teraz tylko o to chodzi w tej serii, byleby się sprzedała.


No to ja gratuluje myślenia graczy którzy i tak kupują tą grę w milionowych ilościach i nie marudzą ; ) To chyba znaczy że się podoba nieprawdaż? Co z tego że gra nie jest mistrzostwem, są bronie? Są. Jest filmowa akcja? Jest. Są przeciwnicy? Są. Nic wiecej nie potrzebuje, jak chciałbym się pobawić w prawdziwą wojne to poszedłbym do wojska, ale jak widać większość ludzi na świecie nie marudzi na taką wizję wojny jaką przedstawia CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Valve i Blizzard również myślą tylko o pieniądzach.
Dlatego pewnie wypuszczają co roku tą samą grę z coraz większą ceną i ilością bajerów oraz droższymi DLC. Ach... Ich gry również nie wymagają myślenia, bo podobnie jak CoD BO same się przechodzą na najwyższym poziomie, gdzie nie trzeba nawet strzelać. Tak samo, jak Activision idą w stronę casuali i interaktywnych filmów, w które się podobno "gra".

Święta racja!

Piotr13PL, zakładam że liczba w nicku, to twój wiek. Nie narzekam na wizję jaką przedstawia CoD, ale politykę jaką prowadzi Activision: "wydajemy dziesiąty raz to samo, ale drożej i koniecznie z DLC z mapami za połowę ceny gry! Nieważne, że nic się nie zmienia od kilku lat, i tak kupią! Aha, idziemy w stronę causali, pieprzyć graczy! Ma być jak najwięcej kasy! KASA KASA KASA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:12, Grinczar napisał:

Masz rację. Valve i Blizzard również myślą tylko o pieniądzach.
Dlatego pewnie wypuszczają co roku tą samą grę z coraz większą ceną i ilością bajerów
oraz droższymi DLC.


Nie wydają gier tak często, bo mają inne źródła finansowania. Blizz ma WoWa a Valve Steama.

Dnia 03.05.2011 o 20:12, Grinczar napisał:

Ach... Ich gry również nie wymagają myślenia, bo podobnie jak CoD
BO same się przechodzą na najwyższym poziomie, gdzie nie trzeba nawet strzelać.


To niezłego skilla ludzie mają, jak potrafią tak robić w BO na veteranie. BTW, Portala 2 też można przejść bez użycia portali i nikt tragedii z tego nie robi.

Dnia 03.05.2011 o 20:12, Grinczar napisał:

Tak samo, jak Activision idą w stronę casuali i interaktywnych filmów, w które się podobno "gra".


Wrath of the Lich King, anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skilla?", powiadasz? To ja tu prawię o tym, że CoD jest dla bezmózgich ludzi, bo nie trzeba w niego grać, tylko oglądać, a misje same się przechodzą, a ty... A sama rozgrywka w MP jest tak konsolowa, że aż... Ach, zresztą, nieważne.

Macie racje - CoD jest boski. I tak się sprzeda. A że się sprzedaje, to jest fenomenalny. Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zobaczymy jak Gaz stał się Ghostem :D
Czuję, ze Activision czepia się ostatniej deski ratunku przed nieuchronną konfrontacją z B3. Ale przecież jedna postać tego nie zmieni.
Pożyjemy, zobaczymy.
CoD ma ten plus, że pewnie pójdzie na XP. Twórcy B3 strzelili sobie w...hmm nie w stopę, ale na pewno w dużego palca ograniczając obsługiwane OS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2011 o 20:12, Grinczar napisał:

Piotr13PL, zakładam że liczba w nicku, to twój wiek. Nie narzekam na wizję jaką
przedstawia CoD, ale politykę jaką prowadzi Activision: "wydajemy dziesiąty raz to samo,
ale drożej i koniecznie z DLC z mapami za połowę ceny gry! Nieważne, że nic się nie zmienia
od kilku lat, i tak kupią! Aha, idziemy w stronę causali, pieprzyć graczy! Ma być jak
najwięcej kasy! KASA KASA KASA!"


Tak, to był mój wiek gdy zakładałem to konto, czyli 6 lat temu, jutro piszę mature wiec jakos powoli przestaję czcić gry, wiec mam pieniądzę - kupuje grę, cieszę się, zapominam a nie bluzgam na politykę. CO MNIE OBCHODZI czy wydadza DLC i za ile?! Mogą sobie wydać je za 1000$ i tak nie kupię. A jeśli ktoś jest na tyle porąbany to kupi to nie jest wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Proces powstawania koncepcji nowego Call of Duty:

Dnia 03.05.2011 o 19:01, Aqrelon napisał:

- Wiecie co, Ghost to fajna postać, zróbmy z niego głównego bohatera w nowym Call of
Duty!
- Przecież już nie żyje...
Chwila ciszy.
- To nawet lepiej, damy mapy z CoD''a 4. Wyjdzie taniej.



Tak - też wolę żeby pociągneli wątek z "dwójki", bo zakończenie wręcz się o to prosi. Tak, też mnie szlag trafia kiedy pomyślę, że zamiast tego najprawdopodobniej zrobią prequel czy spin-off.

Ale do jasnej ciasnej - zakoduj sobie we łbie, że nie wszyscy jeszcze w MW2 grali,a Ty jak jakiś osioł wyjeżdżasz tu z MEGA SPOILEREM !

ps. Moderatora proszę o usunięcie tego spoilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się, ze Ghost jest tak popularny. Toż to ikona kiczu. On kiczem ocieka, wychodzi mu to z uszu, ust i z czego wy tam jeszcze chcecie.
Żołnierz w kominiarce z czaszką... Sorry, Ghost busters jest mniej kiczowaty.

A kicz się sprzedaje.

Będę nieoryginalny i powiem, że Call of Duty skończył się na jedynce i dodatku. Ta gra miała w sobie to COŚ. Dwójka i tak była lepsza od wszystkich kolejnych, jednak pierwsza część wydaje się być najlepsza. O singiel mi chodzi.
Na początku ktoś napisał, że Ghost zginął. Cpt. Price ginie w każdej części, przeżył wojnę secesyjną, pierwszą wojne światową, na której zginął, przeżył potem drugą na której zginął dwa razy, a potem w 2010 roku zginął ponownie.

Swoją drogą zastanawiam się na co idą te pieniądze wyłożone na grę. Silnik jest cały czas ten sam, więc... Najwięcej chyba idzie na reklamy i wakacje dla 3, czy 4 recenzentów, którzy będą mieli zdanie z tej swojej "recenzji" na tyle opakowania. "To najlepsza gra wszechczasówświata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Acti to nie umie trzymać języka za zębami, nie to co Blizzard. Te pogłoski, były już w zeszłym roku i chyba tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy toto miało premierę, kto miał zagrać już by to zrobił dawno temu. Jak napiszę, że bohater KotOR I to tak naprawdę Darth Revan to też mnie zjedziesz za spoilerowanie, bo przecież po tych 8 latach dalej ktoś może w to nie grał?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilerów, to przepraszam, bo wyjawiłem prawie 100% zwrotów fabularnych MW2. Co do fabuły kolejnego stawiam, że będzie to wyglądało tak (tym razem dam ten spoiler, kto się boi niech nie czyta):

Spoiler

Na dzień dobry będziemy oglądać śmierć ważnej fabularnie postaci co da pretekst naparzaniu do talibów/rosjan/bardziej ambitnych przeciwników przez pół gry, do czasu aż nie zginie druga postać, którą dotychczas graliśmy, i w tym momencie dochodzimy do bardziej ambitnej części, gdzie oprócz strzelania, dochodzi do wybuchu bomby atomowej, całość skończy się w sposób wskazujący na śmierć tego "bardziej" głównego bohatera oraz jego towarzyszy.


Nie żeby ktoś grał w Modern Warfare dla fabuły, w końcu nie ona się liczy, a sama dramaturgia.
PS. Co do tekstu, że dadzą mapy z CoD''a 4, już raz pojawiła się plotka o Ghost''ie i konflikcie z pierwszego Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy toto miało premierę,

Niecałe dwa lata temu.

kto miał zagrać już by to zrobił dawno temu.

Nie mierz innych swoją miarką, ok ? Nie każdy kupuje gry w dniu premiery - z różnych względów. W pierwszego MW zagrałem w zeszloroczne wakacje (prawie 3 lata po premierze), w MW2 również (prawie rok po premierze).


Jak napiszę,

Dnia 03.05.2011 o 21:17, Mercuror napisał:

że bohater KotOR I to tak naprawdę Darth Revan to też mnie zjedziesz za spoilerowanie,
bo przecież po tych 8 latach dalej ktoś może w to nie grał?...



To świadczy tylko o Twoim braku kultury i czystej złośliwości - niczym wiecej. Nawet jeśli gra pochodzi z epoki kamienia łupanego - to co za problem dac ważne info dotyczące fabuły w spoilerze ? Ręka Ci uschnie czy korona z głowy spadnie jeśli tego nie zrobisz ?

Nie rozumiem też po co się wpieprzasz ,pomiedzy wódkę a zakąskę - pisałem do Aqrelona nie do Ciebie.Jak widać on zrozumiał w czym rzecz, nie brnął dalej jak kretyn tylko się zreflektował i przeprosił. Co bardzo dobrze o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 19:51, Henrar napisał:

> Gratuluje myślenia. Oczywiście, że robią dla pieniędzy, ale jakoś Blizzard

Miałem coś tu wrzucić o tym, że SC2 jest podzielony (czy jak tam ludzie myślą).

> czy Valve

To, że dają coś za darmo wcale nie znaczy, że zależy im na graczach. To taka promocja
Steama.




Mimo wszystko widać , że ci twórcy to fani gier. Widać, że gracza stawiają przynajmniej na równi z pełną kieszenią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie kupie, nienawidzę wcielać się w bohaterów którzy i tak wiem jak kończą a Ghost skończył paskudnie. A kolejny powód to że wychodzi BF3 i nie lubię tasiemców. Dla mnie seria Cod skończyła się na MW2, powiem więcej zniszczony Waszyngton robił cholernie ogromne wrażenie, a walka po ciemku dodawała ogromnej pikanterii. Nie rozumiem co takiego was uraziło w SP. CoD BO ma tak naciąganą historię że aż oczy puchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:38, Lordpilot napisał:


Tak - też wolę żeby pociągneli wątek z "dwójki", bo zakończenie wręcz się o to prosi.
Tak, też mnie szlag trafia kiedy pomyślę, że zamiast tego najprawdopodobniej zrobią prequel
czy spin-off.

Ale do jasnej ciasnej - zakoduj sobie we łbie, że nie wszyscy jeszcze w MW2 grali,a
Ty jak jakiś osioł wyjeżdżasz tu z MEGA SPOILEREM !

ps. Moderatora proszę o usunięcie tego spoilera.


Ogarnij się z tymi spoilerami, człowieku kto chciał zagrać w CoD MW2 to zagrał, a pisanie dla samego pisania jest bezsensowne. A teraz Ci powiem kolejny spoiler w Diablo 2, zabijamy diablo Enjoy! :D

I również wolał bym by akcja toczyła się po wydarzeniach MW2, może panowie chcą zostawić kontynuacje aż powstanie nowy silnik graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 20:49, Markush napisał:

Na początku ktoś napisał, że Ghost zginął. Cpt. Price ginie w każdej części, przeżył
wojnę secesyjną, pierwszą wojne światową, na której zginął, przeżył potem drugą na której
zginął dwa razy, a potem w 2010 roku zginął ponownie.


Racja, mało kto zdaje sobie z tego sprawę albo jest na tyle spotrzegawczy :) Ale Modern Warfare to akurat odrębna seria, gdzie moim zdaniem ciągłość wydarzeń i ich skutki powinny zostac zachowane. Albo więc jest to tylko plotka, albo okaże się że jakimś cudem przeżył, lub po prostu pokażą jakieś wydarzenia sprzed MW2. Osobiście mam nadzieję na to pierwsze, też nie podoba mi się pomysł z gościem w masce w tak poważnej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 19:12, Madoc napisał:

> Tak głęboka i świetnie napisana postać zasłużyła na popularność i własną grę.
I pomnik.

Śmieszne jest to, że w Ghostcie nie było nic oryginalnego prócz kominiarki.


Dlatego to najbardziej nas zaciekawiło, ponieważ w Modern Warfare 2 pojawia się postać z tym samym głosem bo miał Gaz w pierwszej części, a jak wiemy

Spoiler

Gaz został postrzelony czy też zabity w tył głowy od Zachajewa na końcu misji.. Mogę się mylić, ale sądzę że Ghost to Gaz który jedna przeżył. Jak nie patrzeć nowy team w MW2 tworzą "polegli" członkowie Task Force z pierwszej części.

Wierzę że MW3 nie będzie żadnym flash-backiem i nie powrócimy do przeszłości, bo przecież tyle nie wiadomych zostało z końca gry że muszą pokazać dalsze losy Price`a i Soup`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować