Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - premiera mocno opóźniona! Na otarcie łez dostajemy nową galerię.

33 postów w tym temacie

Opóźnienie może tylko wyjść grze na dobre. Poczekam te kilka miesięcy dłużej na zakończenie tej znakomitej serii.: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bu. Chlip. Sniff :,[ Oby z tą ostatnią częścią jakieś cyrki nie wyszły. Miejmy nadzieję, że ME3 będzie grą dopiętą na ostatni guzik, a nie kończoną w nerwowym pośpiechu "bo mamy jeszcze kupę roboty, termin już raz przesunęliśmy i nie możemy sobie pozwolić na kolejną obsuwę".

A co do newsa - żeby nie spamować tutaj, poświęcę na to wpis na GS-ie, bo to już o jeden raz za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Spodziewaliście się, że w Mass Effect 3 zagramy latem? "

Eee ... jakim latem? - ja spodziewałem się premiery ME3 w listopadzie lub w grudniu tego roku lub na początku przyszłego roku,więc nie jestem zaskoczony przybliżoną datą premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fazę na odświeżanie. Zbliża się premiera Wiedźmina II to zainstalowałem i trochę pograłem (trzeba save''a przygotować :P) i jakoś tak ME mi się przypomniał. Jako, że w ME II nie miałem swojego save''a i historia w paru miejscach mi się w związku z tym nie podobała, robię to samo. Ale (mimo, że CDPR nie chce konkurować z grami Bioware''u) znaczące uproszczenia w ME w kwestii dialogów (rozwój pomijam bo jakoś tak szczególnie nie przykładałem nigdy do tego wagi poza opcjami empatii, zastraszania i innych cech dialogu) i to kółko jednak przepotwornie uwiera ;/ Wiexmin pierwszy ma normalne dialogi. Za pierwszym przejściem fabuła galopowała, więc nie zwracałem uwagi na ten mankament ME. Nie pamiętam czy Wiedźmin II też nie będzie miał uproszczonych dialogów... martwi mnie taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 02:56, Kowal155 napisał:

Nie pamiętam czy Wiedźmin II też nie będzie miał uproszczonych dialogów... martwi
mnie taka możliwość.

Będzie miał skrócone wersje, po kliknięciu w które Geralt wypowie pełne zdania. IMO to najlepszy system jaki do tej pory wymyślono. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobrze się składa, że przełożyli premierę, będę miał więcej czasu na zebranie kasy. A BF 3 na bank przykuje mnie do monitora na co najmniej 3 miechy wiec do ME 3 spokojnie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, kiedy ludzie się nauczą, że amerykańskie i brytyjskie pojęcie słowa "holiday" jest kompletnie różne ? W Stanach "Holiday = Boże Narodzenie", dlatego na dobrą sprawę opóźnienie jest minimalne :/ Nie wiem czemu większość Polaków ubzdurała sobie, że premiera miała być latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo dobra wiadomość - grze może to wyjść tylko na dobre, będzie bardziej dopracowana. Przy tego typu dość złożonych produkcjach dwa lata na deweloperkę to jest (IMO) minimum, żeby nie trzeba było zaraz po premierze wydawać kilku patchy gigantów ;-)

ps. To i tak cud prawdziwy, że EA się zgodziło na obsuwę, pewnie "negocjacje" były długie, trudne, pełne łez i gniewu księgowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pewnie docelowo miała mieć premierę między listopadem, a grudniem - wszyscy wiemy ile świetnych gier wychodzi pod koniec roku, więc nie zdziwiłbym się gdyby EA specjalnie przesunęło premierę ME3, ale to ma swoje plusy, możemy przynajmniej mieć szansę, że dostaniemy jeszcze lepszy produkt.

A wg. IGN ME3 i BF3 doczekają się wersji na handheldy.
http://wirelessmedia.ign.com/wireless/image/article/116/1166041/mass-effect-3-battlefield-3-going-mobile-20110504013321016.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniż nie wiem skąd autor posta wziął to lato... Z tego co pamiętam Bioware nie podawało terminu a "late 2011" na początku, więc również szybko się gry nie spodziewałem.. Aczkolwiek spalcie mnie na stosie, ale na tą część nie czekam. Dwójkę przeszedłem, ale historia mnie nie porwała (owszem, pojedyncze historię postaci świetne), gdyż bardziej przypominała serial odcinkowy niż wielką spójną fabułę.. A poza tym mam inne gry do walczenia na ziemi, Shepardem chciałbym latać po innych planetach i oglądąć niespotykane klimaty / miejsca niż nudną Ziemię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ładnie to wszystko wygląda, będzie do tego czasu grafike wymienić. Niech tylko nie wydają tego w czasie sesji bo bede zgubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować