Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze noty dla Brink nie powalają na kolana

21 postów w tym temacie

Czemu mnie to nie dziwi. To nie żaden wielki tytuł (CoD, BF czy Crysis) więc gra już jest skazana na porażkę. Można po niej jechać ile się chce.
Co do grafiki hmm raczej niektórzy mają spaczone o niej pojęcie. Gdyż jeśli w Brink jest słaba grafika to CoD powinien w każdej recenzji co linijkę tekstu napisane "archaiczna grafika". Ach zapomniałem to CoD:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak są gusta i guściki. Grafika niby się nie podoba? No tak dla osób, które chciałyby grać w niewiadomo jakiej wypasionej grafice jak zwykle źle, a prawdziwi wyjadacze i tak będą majstrować przy cfg (i ile to możliwe ) aby odpowiednio zniwelować jakość grafiki tak aby było lepiej widać przeciwnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja właśnie w nocy zdecydowałem się na opłacenie pre-ordera :/ Mam nadzieję, że to nie będzie trzecia moja wtopa z kasą. Zresztą i tak nic nie pobije wtopy z Earthrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze faktycznie gra 5/10 .... jak do tej pory nie wiedziałem czego się spodziewać (poza grafiką oczywiście) i niestety okazało się że SP wygląda identycznie jak multi tylko z botami, niby historia jest ale rozgrywka nie ta. Zaczynasz grę i już trzeba biegać na czas i wykonywać misje non stop .... :( myślałem że SP to będzie fajnie się prezentować, gdzie wykorzystamy nasze umiejętności ale na spokojnie a nie na złamanie karku i przez to 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego tak średniawo... A kusi mnie ten Brink, preorder zamówiony itp. Chyba zostawię go w folii, poczekam jak się sytuacja rozwinie i najwyżej sprzedam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- mnie odrzuciła grafa (słabe textury, kiepska animacja postaci i wielu innych rzeczy, brak destrukcji) jedynie design postaci i kolorki mi się podobały
- i monotonność otoczenia mnie odrzucała .. albo jakieś śmietniki z kontenerów i blach, albo totalnie sterylne białe, puste jakieś centra handlowe, czy porty lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC cierpi na razie głównie przez problemy z wydajnością - dev team o tym wie i ponoć pracują, żeby rozwiązać je ASAP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 11:15, Damianuss1 napisał:

Po gameplayach widać, że to średniak. Ładna oprawa to nie wszystko.


E tam, gameplay też jest dobry. Jak ktoś się wciągnął w starego Enemy Territory (ile godzin wto przegrałem, do tej pory nie mogę uwierzyć) to polubi i Brinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite... Eurogamer, który zwykle po każdej grze jeździ jak po szmacie, nagle daje 8/10. Tymczasem "że niby renomowane" serwisy, którym regularnie zdarza się przestrzelić (np. kolejne CoDy czy DA2 :D ale nie mam pretensji, wiadomo, że jakoś utrzymać się trzeba ;D), pałują grę wystawiając 2/5 :D

Coś tu nie tak :D

Dam grze szansę, za bardzo pachnie ET, żeby przejść obojętnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aktualnie na trzech najwiekszych forach o brinku (Bethesdy, Steam-a oraz Spash-a) panuje totalny chaos. Radze poczekać aż dzieciarnia od CoD-a się zmęczy i sobie pojdzie.. Devkowie juz pracuja nad glitchami oraz nad spaczonym FOV. Myśle że będzie dobrze tylko trzeba troche poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat grafika jest minusem Brinka, ale to dlatego że nie lubię takiej kreskówkowej. Z zakupem poczekam, o ile w ogóle kupię, do pierwszych rodzimych recenzji, ewentualnie jak gra nie będzie schodziła to może w miarę szybko jakaś obniżka będzie...zobaczymy.
Na razie jeśli faktycznie singiel nie różni się niczym od multi, czyli nie ma jakoś wyraźnie zarysowanej linii fabularnej, to marnie to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat grafa się podoba. Co do fabuły to się na nią nie nastawiałem bardziej mnie mólti interesuje, jeżeli będzie to zwykła chodzianka jak nowe UT3 to się zawiodę. Po filmikach też nie widać prawie akcji tylko jak przeskakują przez przeszkody, wślizgi, odskoki i sprzętu z modernizacją widzimy trzeba ściągnąć demko i oblukać jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować