Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Jedyna gra

246 postów w tym temacie

Jedna z niewielu gier , których przejscie może trwać dniami, lecz rekordem jest ok. 12 min. - Morrowind - JAK?
Jedyna gra, która ma tysiące rozmaitych modów - Morrowind
Uwaga!dodatkowo wprowadzam odmianę, lecz nie wykluczam jedynej gry - pierwsza gra!
Pierwsza gra, którą kupiłem w wersji pudełkowej - Złota Edycja Morka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 20:15, Marcin-91 napisał:


Ja wiem jak : na kodach ;D:D :D :D :D :D

Raczej nie - to było w cda w artykule o rekordach predkosci, vide fallout w 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra,którą wyłączam po kilku minutach,bo się boję [mam słabe nerwy] to Darkened Skye.
Jedyna gra,która naprawdę była dla mnie zaskoczeniem to Taz: Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna gra w której bicie mojego serca zagłusza mi odgłosy gry i strach sprawia że nie moge już grać (wiadomo że w nocy przy zgaszonym świetle głosie na fula) - Manhunt (na seri boje się w nią grać ale to moja prawie najlepsza gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta jedyna ;) w moim przypadku jest to Warcraft III The Froze Throne. Pomimo ze przeszedlem ok. 5 razy kazda kampanie ta gra nigdy mi sie nie znudzi! Dlaczego? Moze dlatego ze caly czas powstaja nowe mapki i kampanie do War3 sam nawet zrobilem jedna mapke ^^ Zainteresowanych gra Warcraft III zapraszam na www.wc3sear.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Baldurs Gate na zmianę z Tormentem. Ale bardziej BG. Ja nie wstawałem rano, ja o niej myślałem do rana grając w nią do rana. Wiele czasu mi pożarła i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, która pozwoliła mi Polską podbić Niemcy, Francję, Włochy, Państwo Papieskie, Węgry, Konstantynopol, Novogród i Anglię - Medieval Total War

Jedyna gra, która pozwoliła mi zdobyć sprzęt dla dywizji pancernej sześcioma ludźmi - Soldiers/Outfront

Jedyna gra, która zachwyciła i zaskoczyła mnie pomysłem na rozwój cech postaci i fabułą - Arcanum

Jedyna gra, przy której nic nie wydawało się pewne - Deus Ex

Jedyna gra, w której można było się poczuć jak prawdziwy wojak - Operation Flashpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować