Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: LEGO: Piraci z Karaibów - recenzja

16 postów w tym temacie

gram.pl

Walka ze straszliwymi piratami, spiski, tajemnice, klątwy i przede wszystkim zagadki - Myszasty powrócił właśnie z wyprawy na Karaiby, w której brał udział z dużą grupą legoludków. Zapraszamy do lektury recenzji gry LEGO: Piraci z Karaibów.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: LEGO: Piraci z Karaibów - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw kiedy się to skończy? :D Kiedy nie będzie już czego przerabiać na lego?

Wtedy zagramy w LEGO Justin Bieber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 16:20, barth89 napisał:

Ja jestem ciekaw kiedy się to skończy? :D


Wtedy kiedy ludzie przestaną kupować te gry.

Dnia 11.05.2011 o 16:20, barth89 napisał:

Kiedy nie będzie już czego przerabiać na lego?


Na gry tematyczne LEGO mogą być przerabiane tylko tematy, które mają swoje plastikowe odpowiedniki. Wyjątkiem było LEGO Rock Band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam to przeszkadza. Nie chcecie nie kupujcie. Ja jestem dumnym posiadaczem ;p LEGO: Star Wars I i II oraz LEGO: Batman, myślę więc, że jak tylko LEGO: Piraci trochę stanieję to na "spółę" kupię z moją siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pograłem w demo (dzień wcześniej obejrzałem wszystkie 3 części filmu) i gierka jest zajebista. Na pewno bije na głowę te wszystkie CoD itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEGO: Indiana Jones najbardziej mi przypadł do gustu z całej serii. Najgorszy był LEGO Batman ze zbyt ciemnymi lokacjami, i wszysktie w sumie wyglądały tak samo. Może kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:06, Siarczek18 napisał:

A wersja PC? ;/

Co wersja PC? Jeśli pytasz, czy jest - to owszem. Zresztą to LEGO wyszło chyba na każdą platformę, łącznie z handheldami. :)

[edit]

Dopiero na forum zobaczyłem twojego awatara i chyba wiem, czemu pytasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza bede sie klocil w temacie - seria LEGO nie jest dla najmlodszych graczy, niektore poziomy ( i to w kazdym z tytulow) wymagaja wiele potu i lez. Przede wszystkim jednak, to jest klasyczna seria na gamescora i acziwki. Pierwsze przejscie to tylo rozgrzewka, kazda trzeba zrobic przynajmniej 2-3 razy w trybie wolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z recenzja. Gra jest dla mnie najgorsza wersja LEGO.

1) male lokacje
2) bardzo male lokacje
3) krotka
4) nowy engine juz w LEGO SWIII wyraznie dawal o sobie znac: zrobcie cos z ta kamera bo jest zle. Nic nie poprawili - grajac w dwie osoby kamera dziala jak chce.

Wielkie rozczarowanie dla mnie. Gra wydana aby zdarzyc przed premiera filmu i to niestety wydana, piszac wprost "na odwal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 20:44, Galnospoke napisał:

Nie zgadzam sie z recenzja. Gra jest dla mnie najgorsza wersja LEGO.

1) male lokacje


Gra oparta jest na miejscówkach z filmów. Tam też nie było jakichś wielkich, epickich lokacji.

Dnia 15.05.2011 o 20:44, Galnospoke napisał:

2) bardzo male lokacje


Kilka owszem, ale np. bezludnej wyspy jakoś nie widzę większej. Czyli jw.

Dnia 15.05.2011 o 20:44, Galnospoke napisał:

3) krotka


Na pierwsze przejście, jak większość. Zaliczenie 100%, to przynajmniej kilkanaście godzin, jak dla mnie.

Dnia 15.05.2011 o 20:44, Galnospoke napisał:

4) nowy engine juz w LEGO SWIII wyraznie dawal o sobie znac: zrobcie cos z ta kamera
bo jest zle. Nic nie poprawili - grajac w dwie osoby kamera dziala jak chce.


Kamera jakoś mi nie doskwierała. Raczej podział na splicie.

Dnia 15.05.2011 o 20:44, Galnospoke napisał:

Wielkie rozczarowanie dla mnie. Gra wydana aby zdarzyc przed premiera filmu i to niestety
wydana, piszac wprost "na odwal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:01, Tuddrussel napisał:

Mysza bede sie klocil w temacie - seria LEGO nie jest dla najmlodszych graczy, niektore
poziomy ( i to w kazdym z tytulow) wymagaja wiele potu i lez.


Jaro, dla najmłodszych nie - jest zdaje się od 7 lat. Żebyś widział, co wyprawia na kompie mój właśnie siedmioletni chrześniak... Nie doceniasz pokolenia wychowywanego na nowoczesnych technologiach. :)

Dnia 13.05.2011 o 16:01, Tuddrussel napisał:

Przede wszystkim jednak,
to jest klasyczna seria na gamescora i acziwki. Pierwsze przejscie to tylo rozgrzewka,
kazda trzeba zrobic przynajmniej 2-3 razy w trybie wolnym :)


No i napisałem o tym przecież. Z tym, że tu niekoniecznie acziwki motywują - po prostu fajne zagadki są poukrywane na kolejne przejścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować