Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 firmware w wersji 3.61 już do pobrania, PSN powoli wstaje z grobu

32 postów w tym temacie

Wiadomo już może kiedy będzie można pobrać te gratisowe gierki? Albo przynajmniej z jakiej puli będzie można wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziekowac. Co do poprawy zabezpieczen na calym rynku to nie wiem czy wszyscy to zrobili. Eidos dopiero co potwierdzil ze ze strony Deus Ex wykradziono kilkaset CV i kilka tysiecy adresow e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już powoli wszystko zmierza ku lepszemu... Pewnie jak zaloguję się na PSN z poziomu PSP to też zostanę poproszony o zmianę hasła. Już widzę te tłumy ludzi, które po informacji jakie gry będą do pobrania z PSS będą stukały do drzwi sklepiku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna Barcelona, PlayStation nie pokona!!! ;) Wiecie co, taka wspaniała wiadomość i to przy pierwszej wizycie na gram.pl od czasu awarii komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko co z tego że ściągnąłem aktualizację skoro nadal nie mogę grać on line, nic się nie zmieniło. czy ktoś wie co trzeba zrobić po zainstalowaniu aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cały ten włam na PSN dziwnie zbiegł się z MS kupującym Skype za 8 mld $. Odczekali, aż Sony osłabnie i wyda większość pieniędzy na nowe zabezpieczenia i zgarnęli im komunikator sprzed nosa.

Już niedługo będzie można ulepszyć swoje konta do gold za jedyne 20zł/mies by mieć Skype na X360! Fukin yuhuhu! Na ps3 byśmy mieli go całkiem za free -.-

Japończycy mają honor (wydarzenia po tsunami potwierdzają), Amerykanie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co Sony Skype?
MS ma znacznie większy rynek, zakup Skype przez Sony byłby całkowicie nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:41, papadorson napisał:

Na ps3 byśmy mieli go całkiem za free -.-


Nie byłbym taki pewien, akurat pasuje by mieć go dostępnego w płatnej opcji Plus;-)

Poza tym sądzę że rozmowy o kupnie skype trwały o wiele dłużej, a wpadka sony z zabezpieczeniami po prostu była w złym momencie i o złym czasie, Microsoft niczemu winny w końcu panowie ze Skype mogli nie sprzedawać marki Microsoftowi.

Plucie jadem tak po prostu heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:41, papadorson napisał:

Jakoś cały ten włam na PSN dziwnie zbiegł się z MS kupującym Skype za 8 mld $. Odczekali,
aż Sony osłabnie i wyda większość pieniędzy na nowe zabezpieczenia i zgarnęli im komunikator
sprzed nosa.

Już niedługo będzie można ulepszyć swoje konta do gold za jedyne 20zł/mies by mieć Skype
na X360! Fukin yuhuhu! Na ps3 byśmy mieli go całkiem za free -.-

Japończycy mają honor (wydarzenia po tsunami potwierdzają), Amerykanie - nie.


Ale ty kolego piep....... pewnie w tsunami i włam na psn był także ms zamieszany .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:41, papadorson napisał:

Jakoś cały ten włam na PSN dziwnie zbiegł się z MS kupującym Skype za 8 mld $. Odczekali,
aż Sony osłabnie i wyda większość pieniędzy na nowe zabezpieczenia i zgarnęli im komunikator
sprzed nosa.


Najgłupsza teoria spiskowa jaką kiedykolwiek słyszałem o MS i PSN. PSN było wyłączone ile dni? No właśnie. Każdą sytuację można tak przystosować do tego wydarzenia. Ja na przykład twierdzę, że to nie było włamanie, a po prostu wybuch Słońca wysadził im serwery, które przetrzymywali na księżycu. To tłumaczyłoby też wszelkie lagi i długi czas naprawy. Po prostu musieli zorganizować ekspedycję, żeby te serwery zabrać z księżyca i to zajęło bardzo dużo czasu. Teraz parę dni temu widziałem coś błyszczącego na niebie, więc to na pewno był wracający wahadłowiec Sony, który razem z ekipą transportował te serwery i akurat teraz jest ogłoszenie, że PSN powoli wstaje. Dziwne, że się tak dobrze zbiegło, nie?

PS i byłbym zapomniał. Microsoft ogłosił swoje wyniki finansowe. To jasno mówi, że zapłacili Słońcu za to, żeby wybuchło wtedy kiedy oni prowadzą rozmowy ze Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 03:59, Komenty napisał:

Nie ma za co dziekowac.

Bo ja wiem. Przynajmniej wielu z nas miało się z czego pośmiać i chyba za to jestem najbardziej wdzięczny Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:41, papadorson napisał:

Jakoś cały ten włam na PSN dziwnie zbiegł się z MS kupującym Skype za 8 mld $. Odczekali,
aż Sony osłabnie i wyda większość pieniędzy na nowe zabezpieczenia i zgarnęli im komunikator
sprzed nosa.

Już niedługo będzie można ulepszyć swoje konta do gold za jedyne 20zł/mies by mieć Skype
na X360! Fukin yuhuhu! Na ps3 byśmy mieli go całkiem za free -.-

Japończycy mają honor (wydarzenia po tsunami potwierdzają), Amerykanie - nie.

Na PSP był darmowy od dawna (przynajmniej na japońskiej PSP-3000, którą mam).
Czy kupienie Skype przez Microsoft znaczy, że już nie będzie można go używać na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:41, papadorson napisał:

Już niedługo będzie można ulepszyć swoje konta do gold za jedyne 20zł/mies by mieć Skype
na X360! Fukin yuhuhu! Na ps3 byśmy mieli go całkiem za free -.-

20 zł miesięcznie? Z tego co pamiętam, na XBL Gold stoi 99 zł za 12 miesięcy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować