Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Kupiliście Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2, chcecie aktywować swój produkt, bo północ już wybiła, i napotykacie na problemy? Wydawca/producent wiedzą o nich i starają się je naprawić. |AKTUALIZACJA NON STOP|

Przeczytaj cały tekst "Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ide spac bo nie chce mi sie czekac 2 godzin by sie dowiedziec ze bedzie dzialac o np.8
ehhh problemy sie zdarzaja ale panowie no mieliscie tyle czasu zeby to nawet przetestowac!! a tu dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie teraz zastanawiam.. w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej - to podchodzi pod niezgodność towaru z umową.. (możliwość uruchomienia gry 16.05.2011 o godzinie 00:01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełen zrozumienia, że CDP-RED to małe studio, że niewiele osób pracuje nad tymi serwerami, ale z drugiej strony na takich incydentach bardzo cierpi wizerunek firmy. Najpierw problemy niektórych graczy z EK, teraz to - troszkę wstyd. Ale cóż, pozostaje nam czekać... Ciekawe czy CDP przewiduje jakąś rekompensatę, a jak tak, to jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, tez ide spac, szkoda czasu, czekalem pol roku na EK wiedzmaka poczekam kolejne pol az bedzie dzialal, tylko kasy szkoda. Wyszlo jak zwykle i nie ma co komentowac. Poczulem sie wyroznionym posiadaczem EK w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz CDP... uprzedzaliśmy, wszyscy uprzedzali. Teraz będzie sheit-storm, będzie rage i będzie hate. Co gorsze nie będzie żadnego flame''u - bo zasłużyliście na to wszystko. Zresztą komentarze na stronie community mówią wszystko. Miało być 5 dni przed, nie wyszło bo zapewniliście sobie bezpieczeństwo przed piratami. A 5 minut przed premierą zrobiliście ''prezent'' tym którzy w was uwierzyli. Po raz kolejny. Dramat, wstyd i rozpacz. Oby gra była tego warta - organizacje i podejście do klienta niezmiennie macie do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kodi127: z tym małym studiem to przesadzasz. Tu nie ma co rozumieć. Jak ktoś "od dawna" planuje taką akcję (możliwość aktywacji gry o danej godzinie..) - i angażuje w to securomy i inne bzdury - to chyba powinien być na to przygotowany?

Przepraszanie w takiej sytuacji to bzdura. Krótko mówiąc - Ci z Was/Nas którzy zakupili EK tylko dlatego aby móc zagrać wcześniej - zostali oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już wspomniał EK jest w tym momencie niezgodna z opisem towaru. Miała być wcześniejsza premiera a nie ma. Aż się prosi zwrócić grę. Uspokaja mnie nieco fakt że jutro ma być do pobrania darmowe DLC. Może jeszcze dadzą jakąś rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:33, Gosiakoprzem napisał:

Przepraszanie w takiej sytuacji to bzdura. Krótko mówiąc - Ci z Was/Nas którzy zakupili
EK tylko dlatego aby móc zagrać wcześniej - zostali oszukani.

Nie da się ukryć, że tak jest... tbh tym razem rzeczywiście wypada by pomyśleli o rekompensacie. W wypadku ''przesunięcia'' terminu aktywacji gry przez wprowadzenie SecuROMa się wybronili, ale tym razem to jest przesada. Obiecali coś bardzo konkretnego i dali totalnie ciała.

Ciekawe który z zagranicznych serwisów pierwszy zacznie raportować ten wspaniały event...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liścik z podziękowaniem za zakup kolekcjonerki był bardzo ładnie napisany, tylko co z tego? Doświadczenia innych firm z securomem to jak widać za mało. Palnijcie się wszyscy w czoła. Solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli na przygotowanie serwerów przynajmniej niedzielne popołudnie, które było i tak zimne i mokre. Wiecie, że to nie jest wywiązanie się z umowy, którą z nami zawarliście sprzedając "dobrej jakości produkt" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już miałem otwierać szampana i gratulować szczęśliwcom..
Czułem też że jutro w Polsce będzie masowy wzrost nieobecności w Polskich szkołach oraz pracy ale widać chyba nie...

Jednym słowem jak powiedział łysy sith w filmiku do ToR'a : "You were deceived"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trochę tak jakby zapłacić kurierowi podwójnie tylko za to że przywiezie nam towar o godzinie 11:11 a on się spóźnia... W takiej sytuacji normalny kurier oddał by pieniądze, które należały by mu się gdyby był na czas.

Taka metafora nasunęła mi się na myśl. Oby jak najszybciej się z tym uporali. Bo jeśli problemy mają z grą takie, jakie z główną stroną i przeciążeniami, to radzę kłaść się spać co sam chyba zaraz zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować