Zaloguj się, aby obserwować  
gogiell

Terraria

367 postów w tym temacie

Szukam kogoś z dobrym łączem(hosta) do nowej gry, nowymi postaciami w trybie hardcore, slow progress na czuja, bez żadnych high-endowych itemów, całkiem na czysto, od nowiusieńka :D
najlepiej 2-4 osoby w party

ostatecznie może być bez hardcore ale jak wiadomo no risk-no fun ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 16:16, Alehor napisał:

Szukam kogoś z dobrym łączem(hosta) do nowej gry, nowymi postaciami w trybie hardcore,
slow progress na czuja, bez żadnych high-endowych itemów, całkiem na czysto, od nowiusieńka
:D
najlepiej 2-4 osoby w party

ostatecznie może być bez hardcore ale jak wiadomo no risk-no fun ;]


Dodaj mnie na Steamie, mój id to DrQ260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 19:22, nightfaler napisał:

Jesteśmy na corrupded lands i nie wiemy jak kopać zwykły kamień jakieś sugestie?

Dynamit lub Nightmare/Molten Pickaxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terraria 4-Pack
Includes four copies of Terraria - Send the extra copies to your friends
OFERTA DNIA!
-75%
7,49€

- ja tyle zapłaciłem za jedną kopię na moje konto :P - więc warto się z kimś spiknąć i we 4 wziąść bo naprawdę przednia zabawa - szczególnie w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 20:15, Hartus napisał:

Na trailerach wygląda... dziwnie. Ale jak polecasz to biorę w ciemno. :P


w razie gdyby brakowało Ci towarzystwa w grze zawszę mogę się do Ciebie przyłączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 23:26, Pablo1989 napisał:

:D Kurde coś nie mogę załapać sie na nockę bez księrzyca, bo handlarz bronią o tej porze
sprzedaje części do stworzenia :) http://wiki.terrariaonline.com/Illegal_Gun_Parts

Miotacza piasku (Sandgun) bo te kleszcze i topazy mam pełno


moze zrob mob grinder i z afkuj na frame skip - najszybszy sposob, jesli nie chce CI sie czekac a i tak nie masz co robic bo wszystko co bylo w planach zostalo zrealizowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Minecraft w 2D, ze wszystkim ograniczeniami wynikającymi z usunięcia trzeciego wymiaru, ale za to hojnie wynagradzający te ograniczenia w innych elementach rozgrywki. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Heh wczorjasza nocka przy Terrari się opłaciła i kupiłem to co chciałem w ostatnich min fazy tego księrzyca, ale broni jeszcze nie złorzyłem, ale zaraz robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Może mi ktoś powiedzieć jak najłatwiej postawić serwer w Terrari? Próbowałem normalnie i przez plik TerrariaServer ale kolega nie może się dołączyć(a w przypadku TerrariaServer również ja). Ostatnia deska ratunku to oczywiście Hamachi, ale osobiście nie przepadam za tym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie prawdopodobnie nie, jutro spróbuję się tym pobawić, ewentualnie pójdę na łatwiznę i ściągnę to Hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mimo przekierowania portów, wszystko portcheckery wykrywają mi, że 7777 jest zamknięty. Nie pomaga wyłączenie firewalla (od Comodo) ani zapory Windowsa. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 12:04, Mercuror napisał:

Mam problem, mimo przekierowania portów, wszystko portcheckery wykrywają mi, że 7777
jest zamknięty. Nie pomaga wyłączenie firewalla (od Comodo) ani zapory Windowsa. Jakieś
pomysły?

Też mam ten sam problem. Od biedy możesz zawsze użyć hamachi, który tych 2-4 graczy spokojnie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować