Zaloguj się, aby obserwować  
gogiell

Terraria

367 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2011 o 19:33, Alehor napisał:

proszę bardzo


No, ja raczej pytałem o to, czy komuś tutaj się to udało. Poza tym jeśli popatrzysz na sprzęt, jakiego Yrimir używa, to zobaczysz, że każdego z tych bossów musiał już wcześniej pokonać (skoro ma Hallowed Armor i Excalibura). Pytanie, czy za pierwszym razem dokonał tego w pojedynkę, czy nie.

Ja próbowałem dziś sił z The Twins, jednego zjechałem do około 2k, drugiego do około 13k (

Spoiler

tuż przed transformacją w alternatywną wersję

) i, niestety, w tym momencie poległem. Zeżarło mi to wszystkie Fallen Stars, jakie miałem, i chyba z 400 sztuk amunicji meteorytowej. Teraz rozważam stworzenie nowego, małego świata, gdzie zbuduję skybridge do farmienia gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma hamachi (niestety musiałem tego użyć;/) i ma ochotę ze mną pośmigać (a nawet gdy mnie nie ma to może coś porobić) to zapraszam do sieci Jak ONI Grają 2.0 i hasło gram

W grze już nie ma hasła jak coś. Pozdro ;) (ps. chce sprawdzić czy to działa więc będzie odpalony serwer długo i jak tylko wyjdzie nowa wersja TDSM to pewnie zmienie.)

PS. Proszę nie niszczyć czyjejś własności. Trochę kultury jak coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Wreszcie się udało. Cała trójka bossów z hardmode poległa (niektórzy nawet po kilka razy). The Destroyer padł od Legendary Phasesaber, natomiast the Twins i Skeletron Prime od Megashark (na razie bez dodatkowych bonusów, brak mi kasy na "przekucie"). Dzięki temu udało się stworzyć prawie pełną kolekcję pancerzy. Prawie, ponieważ przed Copper Armor powinien być zestaw Mining Armor, ale od niego na razie mam tylko spodenki, jakoś nie mam szczęścia do górników. Oczywiście Hallowed Armor mam na sobie, na manekinie siedzi tylko czapeczka na zmianę (z bonusami do ranged).

W tej chwili do szczęścia brakuje mi już tylko "podstawek" pod broń, działających tak, jak manekiny. Mam nadzieję, że coś takiego pojawi się w przyszłości i będzie można eksponować swój arsenał tak, jak teraz możemy chwalić się kolekcją pancerzy.

20111211151946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.1.1 już jest!

Bug Fixes / Performance
Reduced the amount of RAM needed to run Terraria.
Added an option to turn backgrounds off.
Improved the automatic game quality adjuster.
Lighting update won’t skip as much on lower quality levels.
Items dropped on death for hardcore and mediumcore characters will retain their conditions.
Space Gun now has a value.
Water Bolt can now have conditions.
Diving Helmet now works correctly.
Walls now correctly show behind Glass Blocks.
You can now untie bound NPC’s with Autopause enabled.
Mediumcore and hardcore players will drop their cursor item on death.
Coins held on the cursor will correctly be dropped on death.
Dryad’s Corruption and Hallow status numbers are correct.
Wyverns are less common and will be less likely to spawn near the ground.
Mana Flower''s price has been increased.
Fixed the shadow glitch of trippy lighting.
Music Boxes no longer dupe when placed on platforms.
Fixed an issue that caused stacked coins to go missing from chests during multiplayer.
Cursed Torch item now emits light in water.
Harpoon can now be reforged.
Lighting will now be set to Retro instead of crashing if Terraria is unable to switch to the new lighting mode.
Keybindings will no longer sometimes be set to "None" automatically.
Bombs thrown by clowns will now show that the wall has been destroyed in multiplayer.
Crystal Shards now give off light in retro and white color mode.
Hallowed Armor only has graphical effects with the helmet.
Players now have hair under their hats.
Statues no longer turn into Armor Statues when they are smashed from the top.
Clowns only throw bombs when their target is alive.

Items
Added Candy Cane Blocks & Walls.
Added Green Candy Cane Blocks & Walls.
Added Snow Blocks.
Added Snow Bricks & Walls.
Added Red, Green, and Blue Lights.
Added Presents that are dropped by monsters during the holiday season.
Added Snow Globe.
Added Santa’s Outfit.

NPC’s
Added Snowman Gangsta.
Added Mister Stabby.
Added Snow Balla.
Added Santa Claus.

World
Snow biomes will always be created during world gen during the holiday season. There is a 1 in 3 chance for snow biomes to be created during world gen during the rest of the year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem, że to już dziś...

Na razie stworzyłem sobie nowy świat, zbudowałem małe igloo i domek z candy blocks, teraz przebijam się bezpośrednio do Underworld, bo coś mi mówi, że bałwanki się nie pojawią, dopóki Wall of Flesh nie będzie pokonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawią się i bez wizyty w jakichkolwiek podziemiach.

Spoiler

musisz tylko trafić w jakimś z prezentów na kulę śnieżną i jej użyć - bałwanki są czymś na kształt goblin army

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko IMO są nieco trudniejsze od armii goblinów.


Patch fajny, bardzo się cieszę, że śnieg i reszta dodatków zostaną na cały rok.

Niestety dalej gra działa jak by w spowolnieniu, ale po za tym patch fajny, szczególnie, że niedawno wydali 1.1.

Teraz tylko muszę znaleźć tego goblina NPC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób na przeskakujące potwory? Jak w singlu wszystko jest OK, a w multi biegnie potwór jest na odległość powiedzmy zasięgu toporu x 2, po czym okazuje się, że owy potwór mnie uderza i stoi przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 20:55, wilqu94 napisał:

A jest jakiś sposób na przeskakujące potwory? Jak w singlu wszystko jest OK, a w multi
biegnie potwór jest na odległość powiedzmy zasięgu toporu x 2, po czym okazuje się, że
owy potwór mnie uderza i stoi przy mnie.


może masz najzwyklejsze lagi? jaki masz ping/połączenie z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:09, Onybic napisał:

> A jest jakiś sposób na przeskakujące potwory? Jak w singlu wszystko jest OK, a w
multi
> biegnie potwór jest na odległość powiedzmy zasięgu toporu x 2, po czym okazuje się,
że
> owy potwór mnie uderza i stoi przy mnie.

może masz najzwyklejsze lagi? jaki masz ping/połączenie z serwerem?


Tak, lagi będąc hostem, bardzo realne. I tak przestałem grać w terrarię, gra która wciąga na 15 godzin i się znowu nudzi(oczywiście łącznie nie pod rząd O.o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehm, chciałem pomóc? nie napisales, ze jestes hostem...
to ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze innych nudzi, realnym jest, ze nie leje sie na ludzi, ktorzy staraja sie pomoc, pozdro pocwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:57, Onybic napisał:

ehm, chciałem pomóc? nie napisales, ze jestes hostem...
to ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze innych nudzi, realnym jest, ze nie leje sie
na ludzi, ktorzy staraja sie pomoc, pozdro pocwicz.



Swoim postem pokazujesz, że wcale nie jesteś lepszy

btw. ja to pisałem w grudniu a mamy luty, trochę za późno na pomoc

koniec spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie dzisiaj Terrarie na Steamie, jakieś rady na początek? Przyjemna gierka, crafting od razu mi się rzucił w oczy, wygodniejsze to wszystko niż w Minecrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, unikaj wiki to gra starczy ci na dużo dłużej. Gdy już się wie jak zdobyć dobrą broń i w ogóle co robić to całą grę można szybko "skończyć".
A do samej gry: kop, szukaj skrzyń i zbuduj solidny dom dla siebie i npców. Dopiero później zacznij zwiedzać resztę mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa moja pierwsza noc w tej grze, i nasuwa mi się tylko jedno pytanie : czy nie da się jej jakoś przyśpieszyć? Siedzenie na tyłku w ciasnej chałupce nie jest za bardzo emocjonujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 23:41, Falcon napisał:

Właśnie trwa moja pierwsza noc w tej grze, i nasuwa mi się tylko jedno pytanie : czy
nie da się jej jakoś przyśpieszyć? Siedzenie na tyłku w ciasnej chałupce nie jest za
bardzo emocjonujące...


A dlaczego miałbyś siedzieć? O_o Przecież jest tyle rzeczy, jakie można robić... Po pierwsze, crafting z drewna zebranego podczas pierwszego dnia. Ale ok, to długo nie zajmie. Można zacząć rozbudowywać nasze domostwo, korzystając z drewna. Wreszcie można przecież zacząć tworzyć "kopalnię" pod naszym domkiem. Dopóki wejście do niej jest zamknięte, nic nie powinno nam przeszkadzać (aczkolwiek warto pamiętać, by tworzyć źródła światła, by zombiaki nam się nadmiernie nie spawnowały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym wykopał sobie szyb, ale nie wiem jeszcze jak robi się drabinę :D. Masz może jakąś rozpiskę do craftingu w Internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować