Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Idź do VaultCity, w lokacji z wejściem do krypty znajdziesz jakiegoś buraka (obok domu córki Vica), pogadaj z nim to da ci walizkę (najlepiej zrób sejwa bo można schrzanić gadke i nici z zadania), idź do Bishopa i daj mu walizkę, powinieneś dostać drugie zadanie. Potem możesz zakablować tego gościa u Lynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W fallout 1 pl dzieci nie ma ale wystarczy się trochę pobawić i znowu będą,( albo kopiujesz pliki z wersji amerykańskiej) albo instalujesz wersję ang z dziećmi i ściągasz spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:05, Vormulac napisał:

Idź do VaultCity, w lokacji z wejściem do krypty znajdziesz jakiegoś buraka (obok domu córki
Vica), pogadaj z nim to da ci walizkę (najlepiej zrób sejwa bo można schrzanić gadke i nici
z zadania), idź do Bishopa i daj mu walizkę, powinieneś dostać drugie zadanie. Potem możesz
zakablować tego gościa u Lynette.


Wielkie dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:39, hans olo napisał:

O jakie dzieci wam chodzi?

Jak to jakie, normalne. W F2 przecież pełno bachorów jest, szczególnie w The Den (kradną ci rzeczy jak do sklepu się wchodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:42, Vormulac napisał:

> O jakie dzieci wam chodzi?
Jak to jakie, normalne. W F2 przecież pełno bachorów jest, szczególnie w The Den (kradną ci
rzeczy jak do sklepu się wchodzi).

Aaaa, o takie. No to ja radzę tak. Jak wschodzicie do budynku ilnowanego przez "dzieci" to albo biegiem prosto do środka, albo wchodzić w trybie turowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś wnerwia, że smrody w Den kradną, to pozabijać kupców. Ja tak zawsze robię. Nie dość, że smrody nie kradną, to karma rośnie i ma się jak na początek dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:46, AgayKhan napisał:

Jak kogoś wnerwia, że smrody w Den kradną, to pozabijać kupców. Ja tak zawsze robię. Nie dość,
że smrody nie kradną, to karma rośnie i ma się jak na początek dobry sprzęt.


Dobry pomysł sprubuje tego sposobu jeszcze nie znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w den w późnych godzinach na prawo od budynku bractwa stali kręci się duch który gada o medalionie który musze odzyskać, ten medalion ma jakiś gościu sprzedający jet za 500.
Jak od tego kolesia odzyskać ten medalion nie zabijając go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2006 o 15:42, Pilnick2 napisał:

Dobry pomysł sprubuje tego sposobu jeszcze nie znałem.

Szef handlarzy niewolników ma Vicka. Mozna go wykupić, ale ja preferuje rozwiązanie siłowe. Po wejściu do Nory łapię troszkę ekspeków, zabijam handlarzy, okradam z amunicji łowców niewolników i z czego się da , załatwiam, żebby otworzono drzwi do Vicka, szprycuję się psycho ( mam dwa, jedno ma któryś z zabitych handlarzy, drugie jeden z łowców) i jetem i wybijam łowców.
Z jetem można wykorzystać taki bug w grze. Sejvujemy grę, potem ładujemy w siebie dużą ilość jetu do zostania ćpunem. I lulu. Jak się poszczęści, to mamy ekstra punkty ruchu jako wynik uzależnienia. CZyli prawie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:49, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie w den w późnych godzinach na prawo od budynku bractwa stali kręci się duch który
gada o medalionie który musze odzyskać, ten medalion ma jakiś gościu sprzedający jet za 500.
Jak od tego kolesia odzyskać ten medalion nie zabijając go ?


Bardzo łatwo odkupić za 50 dolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:49, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie w den w późnych godzinach na prawo od budynku bractwa stali kręci się duch który
gada o medalionie który musze odzyskać, ten medalion ma jakiś gościu sprzedający jet za 500.
Jak od tego kolesia odzyskać ten medalion nie zabijając go ?


Mając duży współczynnik Speech, możesz mu powiedzieć, że jeśli nie odda medalionu, to duch będzie go dręczył do końca życia. Najlepiej jednak załatwić jego i jego kolegów z gangu, gdyż wtedy rośnie Karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:49, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie w den w późnych godzinach na prawo od budynku bractwa stali kręci się duch który
gada o medalionie który musze odzyskać, ten medalion ma jakiś gościu sprzedający jet za 500.
Jak od tego kolesia odzyskać ten medalion nie zabijając go ?

Jak si ę pogada z ludzmi ( tam chyba z jakąś kobietą z baru tego na południe od łowców) to w następnej obcji dialogowej można ich postraszyć duchami czy czymś takim. Ja ich zawsze rozwalam, bo karma rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:24, Mateusz kopacki napisał:

ktoś przeszedł fallouta 2 bo mam problem na platformie ciągle mie zabijają


Platformę da się przejść bez najmniejszych problemów nie zabijając nikogo poza jedną osobą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować