Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - nowa galeria

22 postów w tym temacie

Bardzo fajne obrazki , żałuję , że nie mam Guild Wars , no cóż to sporo kosztuje , a z resztą mam słabiotkie łącze i byłby wysoki ping;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galeria niezła, ale moim zdaniem ciekawszym infem jest następny sezon i reset ladera! Walka znowu się rozpoczyna i mam nadzieja, że moja gildia[Tow] jeszcze raz zostanie najaktywniejszą polską gildją w świecie GW w trybie GVG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie masz na mysli ta latarnie w tle? No chyba,ze to nie jest latarnia tam w tle ;). W sumie calkiem fajna, ale ja wiem... nie za mala troche ;)? A w TEJ tematyce screen numer 8 lepszy, a jesli chodzi o klimacik to jednak stawiam na screen numer 7. Naprawde bardzo fajna lokacja ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW do pve wystarczy modem :) Z włączonym emulem smiga aż miło. Jeśli masz słabe łącze problem może się pojawić podczas gvg gdzie raczej niezbędny jest włączony komunikator głosowy.
GW jest unikatem na rynku gier a cena wcale nie jest wygórowana także polecam, nie będą to zmarnowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen 8 - czy w tym kraju maja jakies problemy z glodem ? Moze w GW : F walczymy ze zlym badassem co kradnie ryz poczciwym kmieciom z tej orientalnej krainy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować