Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2007 o 20:28, Kerigun napisał:

> duh
> poruszasz się po kostce klawiszmi kierunkowymi, Prawym i lewym przyciskiem (PPM,LPM) myszki

> obracasz kostkę,
> zaczynasz w podświetlonym kwadracie

Ok już wiem ale zaczynam od lewego górnego i kończę na prawym dolnym. Ale jak pomiędzy. Czy
mam iść w dół czy w bok ??

dlatego piszę kiedy masz wcisnąć PPM lub LPM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:31, seles napisał:

> mam iść w dół czy w bok ??
dlatego piszę kiedy masz wcisnąć PPM lub LPM ;)


Mnie chodzi o wpisywanie w obrębie jednej ścianki. Czy mam przejść do kwadracika obok czy poniżej jak wpisze w lewym górnym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:32, seles napisał:

najpierw w bok (w prawo) potem dolny lewy potem dolny prawy.


OK. Idę wypróbować kombinację :D A potem tylko Kinszasa i prawie koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:32, seles napisał:

najpierw w bok (w prawo) potem dolny lewy potem dolny prawy.


Qrde. Dawno nie grałem ale chce ukończyć DA. Gubie się już w placówce JBA. Powiedz mi jak sie dostać do Monitoringu i jak zapobiec wysadzeniu statku. Mam kod do wyłączenia bomby, mam odcisk Enriki, mam kod do pokoju monitoringu. Nie wiem jak dojść do monitoringu bo mapa jest nieczytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 21:26, Kerigun napisał:

> najpierw w bok (w prawo) potem dolny lewy potem dolny prawy.

Qrde. Dawno nie grałem ale chce ukończyć DA. Gubie się już w placówce JBA. Powiedz mi jak sie
dostać do Monitoringu i jak zapobiec wysadzeniu statku. Mam kod do wyłączenia bomby, mam odcisk
Enriki, mam kod do pokoju monitoringu. Nie wiem jak dojść do monitoringu bo mapa jest nieczytelna.

zapobiegniesz wysadzeniu statku już po wszystkim, w filmiku,

pokój monitoringu, hmm , chyba w tej częći zakazanej, gdzie była kwatera Jamiego i Daytona (Na piętrze za drzwiami z czytnikiem głosu) za takimi podwójnymi drzwiami przechodzisz, musisz tam chyba śledzić Mossa, dojdziesz do jego kwatery, a potem idziesz w prawo (?) i jakoś trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli samo znalezienie kodu sprawia że go nie wysadzam. To ok. A jakoś bliżej określ jak mam znaleźć pokój monitoringu. Jak tam dojść na przykład z jakiegoś miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:42, Kerigun napisał:

Aha czyli samo znalezienie kodu sprawia że go nie wysadzam.

nie, decyzję podejmujesz ty w odpowiednim momencie, masz wybór (3 możliwości)
i musisz zaliczyć wytyczne

A jakoś bliżej określ jak

Dnia 03.10.2007 o 22:42, Kerigun napisał:

mam znaleźć pokój monitoringu. Jak tam dojść na przykład z jakiegoś miejsca.

argh nie pamiętam dokładniej, może namierz Mossa przy pomocy mapy. Ludzie są tam zaznaceni świecącymi punktami.
Tam trudno się zgubić, nawet idac na żywioł, bez poradnika można to zaliczyć. Zrób save''a i rozpoznaj teren ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 23:05, seles napisał:

Tam trudno się zgubić, nawet idac na żywioł, bez poradnika można to zaliczyć. Zrób save''a
i rozpoznaj teren ;)


Mapka w Opsacie HQ JBA jest tragiczna. Inne misje to luz. A tak poza tym znalazłem ten monitoring. Ciężko było ale udało mi się. Szkoda żę Enrika zginęła. No ale cóż. :] a mnie blokowało to że myślałem że tam jest ślepy zaułek a tam drzwi jeszcze były :D Teraz mi Kinszasa została :D Ponoć fajna misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzała Dark SMG widzę że zrobiłeś temat który i mnie kręci :D To ja Gothic I II III tylko jestem zmuszony pisać na innym koncie :/ Gierka świetna. Nie mogę jej przejść bo przy ostatniej wizycie w JBA z gry mi wychodzi. Pozabijałem wszystkich gostków idę do miejsca finałowego i pach! Wychodzi mi z gry. Musze sobie kupić nowy zasilacz do kompa.

20071004003208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem a mianowicie taki, że gra się załącza ale w pierwszej misji bohater nie ma ciała, ma kilka nóg...
Mój komp amd athlon 64 3000+ (nie podkręcany) 1 gb ramu i gf 8500 GT. Jestem wielki fanem splinter cella i jest to dla mnie grzechem, że nie mogę zagrać w najnowszą część. Splinter cell chaos theory śmigał mi na maxa... nie wiem w czym tkwi problem, bo nawet w Dirt''a grałem na swoim kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a na jakim systemie zainstalowałeś gre? masz najnowsze stery do grafiki? ja się z tym nie spotkałem :)

Isoft
a kartę podkręciłeś?
spróbuj kombinacji alt + tab by wyjść na pulpit i jeszcze raz alt + tab by z powrotem pojawić się w grze, możliwe ze ta karta ma błędy podobnie jak kiedyś 5700LE którą miałem.
zainstaluj najnowsze sterowniki do karty, od taktuj grafikę jeśli ją podkręcałeś a jeśli to nie pomorze przeinstaluj grę lub w ostateczności system operacyjny.
i pytanie zjakiego systemu korzystasz, bo jeśli z Visty to może w tym tkwi diabeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 23:39, Dark SMG napisał:

hmmm a na jakim systemie zainstalowałeś gre? masz najnowsze stery do grafiki? ja się z tym
nie spotkałem :)

Isoft
a kartę podkręciłeś?
spróbuj kombinacji alt + tab by wyjść na pulpit i jeszcze raz alt + tab by z powrotem pojawić
się w grze, możliwe ze ta karta ma błędy podobnie jak kiedyś 5700LE którą miałem.
zainstaluj najnowsze sterowniki do karty, od taktuj grafikę jeśli ją podkręcałeś a jeśli to
nie pomorze przeinstaluj grę lub w ostateczności system operacyjny.
i pytanie zjakiego systemu korzystasz, bo jeśli z Visty to może w tym tkwi diabeł.



Karty nie podkręcałem, sterowniki mam najnowsze i Windows Xp professional sp2. Kolega ma 8600 GTS i ma to samo ; / Ta gra nie jest zrobiona pod karty z serii 8+, inne gry mi działają w 100 % dobrze... Właśnie zastanawiam się nad reinstalem systemu bo kiedyś miałem tak z thiefem 3... Załączyłem go to miałem jakieś bebloły a po przeinstalowaniu windowsa gra działała poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Dark SMG jak się nie spotkałeś, to przeczytaj mój post na stronie 19 ;)

@ Isoft, czy to wygląda tak:
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=1720
jeśli tak, to ten problem własnie z tą grą jest dość powszechny.
a sterowniki masz najnowsze, to znaczy kiedy instalowałeś? lepiej zainstalować nowe, DX też. wiem z mojego własnego doświadczenia z tą grą ;) choć u mnie tak było tylko w noktowizji. Nawiasem nawet po zainstalowaniu tych najnajnowszych komunikat mówił, że sterowniki nie spełniają minialnych wymagań gry... :D ale juz wyglądało lepiej.

I, właśnie; jaki masz system opeacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 01:57, seles napisał:

@ Dark SMG jak się nie spotkałeś, to przeczytaj mój post na stronie 19 ;)

@ Isoft, czy to wygląda tak:
http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=1720
jeśli tak, to ten problem własnie z tą grą jest dość powszechny.
a sterowniki masz najnowsze, to znaczy kiedy instalowałeś? lepiej zainstalować nowe, DX też.
wiem z mojego własnego doświadczenia z tą grą ;) choć u mnie tak było tylko w noktowizji. Nawiasem
nawet po zainstalowaniu tych najnajnowszych komunikat mówił, że sterowniki nie spełniają minialnych
wymagań gry... :D ale juz wyglądało lepiej.

I, właśnie; jaki masz system opeacyjny?


Seles trafiłeś w dziesiątkę z tymi screenami, to wyglądało właśnie tak !!! Mam Wisndowsa Xp Professional (dodatek sp 2) Podaję link do mojego kompa na xfire : http://www.xfire.com/profile/akasuri/ (na samym dole strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu takie są problemy z chipsetem nVidia. Co możesz zrobić to najpierw ściągnąc te sterowniki ze strony nVidii i zobaczyć co się stanie. U mnie pomogło, alle problem nie był aż tak wyrażny jak u ciebie. Ja mam nVidia 8600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:17, seles napisał:

Po prostu takie są problemy z chipsetem nVidia. Co możesz zrobić to najpierw ściągnąc te sterowniki
ze strony nVidii i zobaczyć co się stanie. U mnie pomogło, alle problem nie był aż tak wyrażny
jak u ciebie. Ja mam nVidia 8600 GT.


Właśnie ! Sorki ! wtedy nie miałem najnowszych sterowników ! teraz dopiero ściągnąłem najnowsze 163.71 force ware pod Xp 32 bitowe. ze stronki nVidia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa !!! Hurra!!! Teraz mogę poszpilać w grę, o której tak marzyłem !! Nowe stery do grafiki i reinstal gry pomogły... Dzięki wam za wszelkie rady i pomoc!!!

Pozdrawiam
Isoft :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Gdy wskoczył do wody nic nie było widać. Było jakby ciemno ale był dźwięk. Zwiększyłem wymagania gry i już wszystko ok jest. Sterowniki do karty miałem najnowsze i 2 Ghz procesor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować