Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 12:57, Qbli napisał:

Więc spokojnie zagrasz. RAM może trochę haczyć, ale na średnich nie powinno być problemu.


Ok. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z zapytaniem do osoby która gra w pełną oryginalną wersję Double Agent ... Czy będę mógł zagrać w Splintera na karcie z szaderami 2.0 ... czy jest taka opcja w ustawieniach lub może ktoś już gra na karcie z szaderami 2.0 ..... ponieważ nie chciałbym wydać kasy na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:48, mistrzgry napisał:

Zwracam się z zapytaniem do osoby która gra w pełną oryginalną wersję Double Agent ... Czy
będę mógł zagrać w Splintera na karcie z szaderami 2.0 ... czy jest taka opcja w ustawieniach
lub może ktoś już gra na karcie z szaderami 2.0 ..... ponieważ nie chciałbym wydać kasy na
marne

Właśnie w tym proble w SCDA nie ma opcji graficznej pixel sharder bo sam mam originała a szkada bo w CT był pixel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:48, mistrzgry napisał:

Zwracam się z zapytaniem do osoby która gra w pełną oryginalną wersję Double Agent ... Czy
będę mógł zagrać w Splintera na karcie z szaderami 2.0 ... czy jest taka opcja w ustawieniach
lub może ktoś już gra na karcie z szaderami 2.0 ..... ponieważ nie chciałbym wydać kasy na
marne


oficjalnie, nie da się. Ale w sieci krążą pogłoski i zdaje się instrukcje jak odpalić grę na 2.0. Trzeba pokombinować w pliku .ini . Jeśli dobrze poszukasz to powinieneś znaleźć, mi chyba raz udało się znaleźć taki poradnik. Więcej niestety nie wiem, bo ja nie miałem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przejść, jako dobry!
Ciężko było, ale bonusowa plansza jest chyba najlepsza... Najładniejsza i ogólnie super! ;) Szkoda tylko, że Sam tak szybko załatwił Mossa, myślałem, że będzie jakaś głębsza dyskusja! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:07, kolos12 napisał:

Udało mi się przejść, jako dobry!
Ciężko było, ale bonusowa plansza jest chyba najlepsza... Najładniejsza i ogólnie super! ;)
Szkoda tylko, że Sam tak szybko załatwił Mossa, myślałem, że będzie jakaś głębsza dyskusja!
;(

Mi się podobają 2 misjie ta w szanghaju i ta w kinszasie.A ja zaliczyłem wszystkie misje na 100% oprócz tej misji na tankowcu a resztę zaliczyłem nawet te w JBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z z grą.

Jak biorę sprawdzanie wydajności w grze w grze wychodzi mi że mam złego directX.
Wyświetla mi się że mam 10 (choć jej nie mam).
Ale gdy zainstaluje 9 to i tak sytuacja się nie poprawia ;/.
Mam Windows Viste i obawiam się że to jest właśnie ten problem.
Czy może mi ktoś pomóc ??

Oczywiście gra mi nie dział przez to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , pomogło xD.
Dopiero dzisiaj gierkę kupiłem i jestem dopiero w 2 misji.
Ale jak na razie to sama gra jest średnia ale fabuła za powiada się ciekawie :P.\

Brakuje mi w grze paska głośności i cienia to wielki minus gry :/ ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:49, Jojti napisał:

Dzięki , pomogło xD.
Dopiero dzisiaj gierkę kupiłem i jestem dopiero w 2 misji.
Ale jak na razie to sama gra jest średnia ale fabuła za powiada się ciekawie :P.\

Brakuje mi w grze paska głośności i cienia to wielki minus gry :/ ;/.

A dobra grafika w Double Agent na Viście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafika jest dobra, ale są czasem błędy tekstur, i gra na Viście działa o wiele wolniej . ;(

A można ściągnąć jakieś mody na to żeby mieć paski głośności i cienia ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:57, Jojti napisał:

No grafika jest dobra, ale są czasem błędy tekstur, i gra na Viście działa o wiele wolniej
. ;(

A można ściągnąć jakieś mody na to żeby mieć paski głośności i cienia ?? :)

Nie,do tego nic nie powstało a szkoda,ale pasek cienia zastępuje ten wyświetlacz ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszke duży problem z SCDA mianowiće wszystko ładnie wygląda menu itd. ale gdy zaczynam 1 misje to widać tylo cienie postaci i obiektów, nie widać całych zarysowanych postaci tylko gdy włacze noktowizor i inne jego 2 funkcje. Moja karta to Gigabyte GeForce 8600 GT 256MB a procesor to Amd 64 x2 3800+ i Ram 2 GB Patriota więc to nie jest wina sprzętu, ale raczej czegoś innego. Bardzo proszę o pomoc, z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już spotkałem się z takim problemem, jest to najpewniej wina zainstalowanej wersji gry, spróbuj wgrać najnowszy patch ( http://splintercell.uk.ubi.com/download.php?download_id=1767 ), jeśli nie pomoże, możliwe, że powinieneś zainstalować directX 9.0c (ten na płycie z grą - jest to jedna z nowszych wersji) i najnowsze sterowniki do karty graficznej. Pozwodzenia.
Gra wbrew pozorom jest całkiem fajna, warto się trochę namęczyć by ją uruchomić - oczywiście nie zmienia to faktu, że jest to najgorsza część Splinter Cell (zwłaszcza, dla tekiego fana jak ja :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam z grą pewien wkurzający problem. Nie mogę w żaden sposób zmienić opcji grafiki (poza rozdzielczością). Zmieniam opcje, zapisuje i wychodzę z menu, niby wszystko ok, ale gdy wchodzę ponownie w opcje wszystko ustawione jest na "domyślnie", czyli "next-gen". Utrudnia to znacznie grę, ponieważ przy "next-genie" gra strasznie klatkuje. Z oficjalnego forum gry wiem że jest to dość częsty problem, ale do rzeczy...

Czy jest ktoś kto nie ma żadnego problemu ze zmianą opcji (tzn. z "next-gen" na standard) grafiki w double agent ? Czy ktoś wie jak można to obejść? (zmiana plików ini nie pomaga)

Mój sprzęt:
Athlon 64 X2 4200+
X1600Pro 256Mb 128Bit DDR3
2 Gb DDR2 Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:12, Widow4 napisał:

elo! jak by mi poszedł SC-double agent na moim złomie : procek 2ghz , ati radeon 9200 128 MB
, 1280 MB RAM

W ogóle by ci nie poszedł procek minimum to Pentium 3ghz lub równorzędny Athlon. Zaś twoja karta nie obsługuje shader model 3.0 który jest wymagany do odpalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować