Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 21:56, otc napisał:

> elo! jak by mi poszedł SC-double agent na moim złomie : procek 2ghz , ati radeon 9200
128 MB
> , 1280 MB RAM
W ogóle by ci nie poszedł procek minimum to Pentium 3ghz lub równorzędny Athlon. Zaś twoja
karta nie obsługuje shader model 3.0 który jest wymagany do odpalenia.


no to se nie kupie double agent szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:42, Widow4 napisał:

no to se nie kupie double agent szkoda :(


Wierz mi wiele nie tracisz, ta gra to kpina z fanów Sama Fishera (mam na myśli wersję pecetową). Spróbuj dorwać się do wersji na pierwszego Xboxa, albo na PS2. Gorsza grafika, ale wszystko inne (zwłaszcza grywalność) o 7 nieb lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:12, otc napisał:

> no to se nie kupie double agent szkoda :(

Wierz mi wiele nie tracisz, ta gra to kpina z fanów Sama Fishera (mam na myśli wersję pecetową).
Spróbuj dorwać się do wersji na pierwszego Xboxa, albo na PS2. Gorsza grafika, ale wszystko
inne (zwłaszcza grywalność) o 7 nieb lepsze :P


grałem już w tom clancy splinter cell i grało mi sie fajnie więc myślałem że i ta częśc może byc ciekawa ale z tego co piszesz chyba nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 10:13, Widow4 napisał:

grałem już w tom clancy splinter cell i grało mi sie fajnie więc myślałem że i ta częśc może
byc ciekawa ale z tego co piszesz chyba nie jest


Wadą DA (w wersji na PC i X360) jest poszarpana fabuła z której momentami nic nie wynika, oraz co najgorsze sama rozgrywka uległa uproszczeniu czego nie za wiele fanów Sama wybaczyło Ubisoftowi. Zagrać owszem, czemu nie, ale spodziewaj się czegoś gorszego niż CT. Na twoim miejscu poczekałbym aż cena DA spadnie do 20 złotych czyli jak trafi do kolekcji klasyki. No chyba, że masz PS2 albo pierwszego Xboxa, to załatwiaj grę na którąś z nich, bo tą wersję robiło inne studio (ojcowie Sama - Ubisoft Montreal) i wyszło im to dużo lepiej niż Szanghajowi (robili właśnie na X360 i PC). Podsumowując Samowi na PC i 360 mówimy duże NIE, Samowi na PS2 i Xbox mówimy TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w DA. Jetem w Szanghaju i muszę otworzyć sejf aby zabrać z tam tą przedmiot. Ale gdy potchodzę do niego i włączam ( hmmmm... jakby tu to nazwać) Nokie, ale nie mogę kręcić, naciskam AD albo strzałki i nic sie nie porusza ;/. Czy robie coś nie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:18, Jojti napisał:

Mam problem w DA. Jetem w Szanghaju i muszę otworzyć sejf aby zabrać z tam tą przedmiot. Ale
gdy potchodzę do niego i włączam ( hmmmm... jakby tu to nazwać) Nokie, ale nie mogę kręcić,
naciskam AD albo strzałki i nic sie nie porusza ;/. Czy robie coś nie tak ??


To dość typowy błąd, sam tak miałem. Spróbuj przy otwieraniu sejfu pokręcić kółkiem myszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:18, Jojti napisał:

Mam problem w DA. Jetem w Szanghaju i muszę otworzyć sejf aby zabrać z tam tą przedmiot. Ale
gdy potchodzę do niego i włączam ( hmmmm... jakby tu to nazwać) Nokie, ale nie mogę kręcić,
naciskam AD albo strzałki i nic sie nie porusza ;/. Czy robie coś nie tak ??


z tym jest tak jak z chodzeniem. By przyspieszyć tempo chodzenia kręcisz rolką do przodu, więc by przyspieszyć tempo kręcenia zamkiem sejfu przekręć rolkę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak.

Gra dla fanów Sama nie zabłysnęła i wcześniejsze części były o wiele lepsze.

Ale osobiście to moja ulubiona część serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Jestem w siedzibie JBA i muszę odszyfrować meila. Jest to kostka i na każdej ścianie są 4 pola do zapełnienia liczbami tak aby w pionie i w poziomie się nie powtarzało :/ ( coś na zasadzie sudoku. Nie potrawfię tego przejść, czy może mi ktoś podać sposób na przejście tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:10, Jojti napisał:

Potrzebuje pomocy. Jestem w siedzibie JBA i muszę odszyfrować meila. Jest to kostka i na każdej
ścianie są 4 pola do zapełnienia liczbami tak aby w pionie i w poziomie się nie powtarzało
:/ ( coś na zasadzie sudoku. Nie potrawfię tego przejść, czy może mi ktoś podać sposób na przejście
tego ??


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6810&pid=307
ten forumowicz to bardzo przejrzyście wytłumaczył. Teraz powinno ci pójść tip top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce''a 8600 GT (Gigabyte) i zainstalowałem grę Splinter Cell: Double Agent. Mój komputer spełnia wymagania gry ale po odpaleniu są problemy z wyświetlaniem tekstur. Zainstalowałem nowe sterowniki z Tipsomaniaka Total 2007 (z zeszłego miesiąca) i to też nie pomogło. Proszę o pomoc w tej sprawie i ew. link do odpowiednich sterowników.

P.S. Dołączyłem screena dla lepszego zobrazowania problemu.

20070802003941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z teksturami. Spróbuj w opcjach na pasku zadań znaleźc logo Nvidii, kliknąc prawym przyciskiem myszy i znaleźc ustawienie antyaliasingu, po czym wyłączyc je. Po wejściu do gry powinno byc już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 00:39, marcincinek15 napisał:

Mam GeForce''a 8600 GT (Gigabyte) i zainstalowałem grę Splinter Cell: Double Agent. Mój komputer
spełnia wymagania gry ale po odpaleniu są problemy z wyświetlaniem tekstur. Zainstalowałem
nowe sterowniki z Tipsomaniaka Total 2007 (z zeszłego miesiąca) i to też nie pomogło. Proszę
o pomoc w tej sprawie i ew. link do odpowiednich sterowników.

P.S. Dołączyłem screena dla lepszego zobrazowania problemu.


no niestety, ale z tego co mi wiadomo to DA nie chce poprawnie działać na wielu modelach GeForców, nie wspominając o ATI, a Ubi do dziś nic z tym nie zrobił. Nie wiem jak dokładnie jest z twoją kartą, oby jak najlepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na twoją wersję sterownika i nie wydaje mi się by była najnowsza wejdź na stronę nvidi i ściągnij najnowsze.Też mam geforca i mi działa więc tobie też musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować