Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Splinter cell Double Agent

523 postów w tym temacie

A mi Kinszasa się nie podobała, kłóciła się z duchem serii, która do tej pory polegała na subtelnym i bardzo przyjemnym ukrywaniu się w cieniach i ciemności, a tu nagle jesteśmy rzucani plener, w skwar (nawet sympatycznie wygląda pot spływający Samowi po skroni :P) i prażącym słońcu. Teraz zamiast kombinowania i subtelnego skradania, musimy chować się, jak idiota za przeszkodami i zwykle podążać krok w krok za przeciwnikiem (tak, wiem, znacie już skądś podobny teks, ale zgadzam się z tym w zupełności)... Tym niemniej, jak zapomni się, że gra dumnie chlubi się tym, że nazywa się "Splinter Cell", można się do niej przekonać i stwierdzić, że SCDA nie jest aż taki zły. W końcu informacje twórców, że Double Agent był tylko przymiarką i próbą sprawdzenia, czy warto zupełnie zmieniać formułę SC przed "ConViction".
W każdym razie fabuła była świetna, ale kiepsko przedstawiona i za to u mnie minus dla DA...
Jeśli chodzi o misję... W "Podwójnym Agencie" najbardziej podobały mi się eskapady w siedzibie Armii Joha Browna (najbardziej podobał mi się wybór czy zabić Lamberta, czy Jamiego - który całkiem fajnie osuwał się po ścianie :D) i misja w hotelu, w Szanghaju, no... Może jeszcze bonusowa plansza była spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 12:25, Gracz 23 napisał:

Jaka misja lub misje podobają się wam w Double Agent?


misje w JBA HQ najlepiej oddawały klimatyczność fabuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Chodzi o misję bonusową.

Jak ona się aktywuję? bo zrobiłem te 3 zadania

Zabić Lamberta, Zabić Hishama, i Wysadzić Couzmel.

Zrobiłem wszystkie 3 i mam paski zaufania

JBA - Cały pasek

NSA - więcej nić połowa ciut tylko nie mam.

Więc co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:18, Meykan napisał:

Mam problem.
Chodzi o misję bonusową.
[...]
Więc co mam zrobić?

nie zabijać lamberta i nie wysadzać statku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:29, Meykan napisał:

Ale ja zrobiłem wszystko z tymi wskazówkami a tam piszę co innego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6810&pid=273

ej nie wmawiaj mi, że ja kazałem zabić Lamberta Hishama i wysadzić Cozumel xD. Ja tylko wysadzam Cozumel, bo jak nie to ten pan zuoo zabije Enrice. A ja ją lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś patche do SC DA? które trzeba zainstalować, żeby gra nie wariowała?
Mam najnowszy sprzęt i najnowsze sterowniki, a gra wręcz nie jest grywalna (problemy z noktowizją)
podobno wina sterowników, ale mam najnowsze :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 17:45, Meykan napisał:

Mi tam wszystko śmiga dobrze bez patchy żadnych.

Tutaj jakiś znalazłem proszę: http://www.download.net.pl/14932/Splinter-Cell-Double-Agent-Retail-Patch/

a jak u ciebie wygląda np noktowizja? u mnie zarysy postaci np są jakieś dziwne, może potem wrzuce screen
a noktowizja to chyba ta zielona jest pod 3 a nie pod 2
jakoś dziwnie sięgra, i ten interfejs... po co zmieniali go? w Chaos Theory był idealny.
Do tego gdy przenosimy ciało to Sam rzuca je niedbale. I ruchy też jakieś mało precyzyjne i mało skradankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 18:16, seles napisał:

a jak u ciebie wygląda np noktowizja? u mnie zarysy postaci np są jakieś dziwne, może potem
wrzuce screen
a noktowizja to chyba ta zielona jest pod 3 a nie pod 2

To można ustawić... Nie mogłem się przyzwyczaić do pierwotnego ustawienia.

Dnia 23.09.2007 o 18:16, seles napisał:

i ten interfejs... po co zmieniali go? w Chaos Theory był idealny.

Tak, też się nad tym zastanawiałem - pasek ukrycia i hałasu wyglądał profesjonalniej i jakoś przyjemniej się na niego patrzyło. Trzy zielone kropki to jak dla mnie chybiony pomysł... Tym niemniej zmiana interfaceu było zamierzonym działaniem twórców. Mało wygodne ikonki, misje dzienne i kolorowe kropki to tylko eksperyment twórców, który miał wykazać czy nowe pomysły producentów da się włożyć do starego stylu rozgrywki. Jak widać (i po Da i Conviction), że jednak trzeba zrobić coś nowego. :)

Dnia 23.09.2007 o 18:16, seles napisał:

Do tego gdy przenosimy ciało to Sam rzuca je niedbale. I ruchy też jakieś mało precyzyjne i
mało skradankowe.

Nie wiem, może jest to uwarunkowane przez fabułę... Mówiła o tym, że po śmierci córki Sam wpadł w depresję, przez pół roku siedział w domu, nie odpowiadając na wezwania wydziału. Co mógł w tedy tam robić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2007 o 18:48, Noxbi napisał:

Nie wiem, może jest to uwarunkowane przez fabułę... Mówiła o tym, że po śmierci córki Sam wpadł
w depresję, przez pół roku siedział w domu, nie odpowiadając na wezwania wydziału. Co mógł
w tedy tam robić? :P

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:08, Kerigun napisał:

Mam problem. Nie umiem rozszyfrować emaila w misji w JBA. Ktoś może ma schemat lub coś co mi
pomorze ??

przejrzyj ten wątek - kilka stron wcześniej pisałem jak się za to zabrać. wbrew pozorom to prościzna, jak sobie uświadomisz, że te cyfry 0-1 to są liczby od 0 do 7 w systemie dwójkowym. proponuje rozwiązać zadanie na "papierze" będzie łatwiej kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:35, Light Prince napisał:

Powiem brutalnie, ale szczerze; Nigdy mnie zbytnio nie ciągnęło do serii Splinter Cell (gry
są niezłe, ale nie dla mnie), ale Double Agent to po prostu jakaś pomyłka ;/ .

Tez tak mysle ten cały splintel cell jest do d.................................. i tyle prubowałem grac ale to jest takie nudne że nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować