Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy gameplay z Dead Island

34 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2011 o 10:58, piorko90 napisał:

Jak by było multi :D


W poprzednim gameplayu komentator mówił o trybie multi i kooperacji, że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i Polacy robi długo gry ale za to jakie!! Jeszcze parę lat i wszyscy będą się musieli z nami liczyć na tym polu. Mam tylko nadzieje że nasze studia zostaną takie rodzime a nie przekształca się w wielka korporację której zależy tylko na kasie, to mi się marzy. Jeszcze nie podali dokładnej daty premiery czy coś mi umknęło ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, pięknie tylko jedna mnie rzecz wkurza od dłuższego czasu, a mianowicie to, że jeżeli gra jest o zomiakach tak jak w tym przypadku, to dlaczego zombie w grach zachowuje sie tak beznadziejnie,wiadomo, że zombie chcą jednej rzeczy, a mianowice krew, a w grach Left 4 dead oraz w dead island zombie zamiast rzucic sie na gracza i go w szyje ugryżć czy w rękę, to one łapami machają.I to mają być zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gra jeszcze trochę niedopracowana jest (upadająca kobieta z nogą tonącą w podłodze), ale jak dla mnie to must have. Ciekaw jestem co pokażą na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie parę filmów o zoombie nie które rzucają się rządne krwi do szyi, a nie które jak pół mózgi machają rękoma. Tak czy siak jest to najbardziej realistyczna gra o takiej tematyce i na to czekałem, już się nie mogę doczekać aż odpalę do w nocy będąc samemu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 12:10, Piotr13PL napisał:

Może to tylko ja, ale ten gameplay jest identyczny co poprzedni tylko bez komentarza
: |


Masz racje to jest to samo tyle że brak komentarza.

btw. a propos poprzedniej wypowiedzi dotyczącej beznadziejnego zachowania zombie. Przecież one się na nią rzucały tylko czasami im to nie wychodziło. To w końcu zombie więc są powolne. Te szybsze znacznie sprawniej łapały ją i próbowały zabić zamiast tylko durnie bić ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że prócz świetnej oprawi wizualnej, w grze zagości również ciekawy wątek fabularny, z dobrym rozwinięciem i zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile achievementów! Jak dla mnie wyglada to średnio. Pewnie szybko zanudzi, przez zbytnią powtarzalność. IMO ofc
Postacie gadające wygladają tak troche nędznie, stoją jak przygarbione słupy, tylko gęba się rusza. Średniak bedzie IMO ofc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ładnie pięknie, tylko jak dla mnie gameplay troche monotonny... po 2 godzinach samotnego ciachania różnymi przedmiotami zombiaków biegnących do mnie w linii prostej albo stojących w miejscu trochę jest nudne, przydało by się odrobinę taktyki, np przyjaciół którzy idą za tobą, i których rozstawiasz tak by zombie wpadali w pułapkę, albo coś w tym stylu... można by tez wprowadzić chowanie się i walkę przed złymi zdrowymi ludźmi którzy są bardziej inteligentni i uzbrojeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem za to kciuki... Ale to kopnięcie z buta jest IMO komiczne xD Nie wiem jak z tym tytułem będzie, ale liczę na oryginalność i potencjał !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie wiedziałem, że są "specjaliści", którzy wiedzą, jak powinny zachowywać się zombiaki O.o A ponoć nie ma końca świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem to to musi być jakaś wczesna wersja alfa bądź beta. Widać niedoróbki z tym związane ale nie oceniał bym tej gry pod kątem tego wyrywkowego gameplayu. Poczekajmy na taki gameplay gdzie będzie ukazana jakaś konkretna misja albo np. pierwsze 15 minut z gry<ma się rozumieć z wersji finalnej>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zachwycił ten gameplay. Pierwszy trailer był świetny, klimatyczny, narobił mi nadziei, a tutaj lekkie rozczarowanie. Całkiem fajna walka bronią białą dopóki nie pojawiły się te super moce czy co to były te błyskawice i inne. Możliwość jazdy samochodem też na plus. Jednak strzelanie z karabinu wygląda strasznie plastikowo. Zwykle widząc jak ktoś strzela w dobrym fps-ie niemal można poczuć tą przyjemność, a tutaj zawiało mi tandetą.
Dodatkowo interfejs, levele zombiaków w nazwie, ekran zawalony achievementami i innymi pierdołami napawa mnie niepokojem, że to będzie kolejna konsolowa napierdzielanka dla przygłupich, niewymagających graczy, którzy tolerują tylko produkcje o niskim poziomie trudności, a wszystko inne gdzie trzeba zrobić użytek z mózgu odstawiają w kąt.
Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieję, że usprawnią tą grę bo naprawdę mnie zainteresowała. Nie skreślam jej bo patrząc na pierwsze gameplaye Wiedźmina 2 w wersji alfa i porównując je do wersji finalnej gra wygląda zupełnie inaczej, większość sztywnych elementów zniknęła. Mam wielką nadzieję, że tak będzie i w przypadku Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować