Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light - szczegóły. Będzie multiplayer

28 postów w tym temacie

Metro 2033 ciągle stoi u mnie na półce i czeka kiedy po tę grę sięgnę, ale i tak wiem, że klimat jest świetny i mam nadzieję, że Last Light też będzie tak samo dobre, albo i lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:03, Ekonochrist napisał:

Artem nie Artiom.

A na powierzchni mutanty grasują już przed akcją metro 2033...Przynajmniej w książce, ale w grze chyba jest podobnie.

Ale kto by się przejmował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, muszę w końcu zafundować sobie pierwsze Metro. Książka jest świetna i mam nadzieję, że klimat gry jest równie fajny. Słyszałem wiele pochlebnych opinii ale trochę boję się, że mój sprzęt nie udźwignie tej gry.
Co do dwójki to ufam, że nie pójdą śladem Glukhovsky''ego bo Metro 2034 jest ponoć dużo gorsze od pierwowzoru. Oby sequel gry był faktycznie lepszy tak jak zapowiadają panowie z 4A Games.
Ciekaw jestem też jak podrasują grafę na konsolach. Jedynka zabijała PCty to ciekawe co zdziała sequel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...A ja mam nadzieje,że poprawią pukawki i ogólnie całą "mechanike walki". W jedynce bohater poruszał się za wolno i trudno było na przykład walczyc z jakimś duzym stadem mutantów,które poruszały się dość szybko. Ciężko było namierzać i "zdejmować cele", bo broń działała wolno i zadawała mało obrazeń,a nasz "gieroj" ruszał się jak mucha w smole w porównaniu do przeciwników...

No i jeszcze trochę za duza liniowość "jedynie słusznej drogi do celu". Za kazdym razem,gdy chciałem gdzieś skręcic,żeby trochę "pomyszkować" w lokacji-po kilku metrach trafiałem na ścianę,lub inna "ślepą uliczke". Zero wolności-to niestety nie "Stalker":(

A klimacik ogólnie był swietny-to chyba największy plus tej gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:03, Ekonochrist napisał:

Artem nie Artiom.


Po rosyjsku to imię brzmi właśnie Artiom.

Dobrze, że znów on będzie głównym bohaterem. Cieszę się z tego, że nie będziemy kierować żadną Saszą (Grey? ;d) Hunterem czy Homerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artem to jest spolszczona wersja, a tak naprawdę, to bohater nazywa się Artyom (Artiom, Artjom? :P).

Chyba po raz pierwszy jestem przeciwko multi w grze. Ta gra miała tak dobrego singla, że multi by tylko go zepsuło (zakładając, że poświęciliby część czasu na multi zamiast na singla). Byłbym w niebo wzięty, jakby dodali parę nowych elementów RPG do gry (m. in. inwentarz jak w Stalkerze, nie mówię o statystykach postaci) i zrobili ją bardziej sandboxową. Ale nie ważne co zrobią, to i tak wierzę, że gra będzie jeszcze lepsza niż jej poprzedniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miała pierwotnie nosić tytuł Metro 2034, jednak twórcy zdecydowali o zmianie nazwy.
Innymi słowy - gra opowiadać będzie historię, która miała miejsce w książce - po prostu tytuł gry jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 bylo dosc niezle ale walki byly poprostu bezndziejne.... oprocz tego co powiedzial @gienek1 to ja bym jeszcze dodal fakt iz wrogowie nie reagowali na strzal, w tym sesie, ze nie czulo sie iz do nich strzelamy (tak jak by strzelac w powietrze ;/ ). Co do grafiki to na prawde piekna. Licze na poprawe tych bledow w Last Light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 15:19, TheZbyszeK napisał:

Główny bohater mógłby zyskać głos...

No przecież ma głos. Co prawda podczas przechodzenia nie wypowiada ani jednego słowa ale przy wczytywaniu to on opisuje historie. Na samym końcu tez on mówi.
Gierka genialna. Klimat to tak się wylewa z ekranu i jest tak gruby że aż można ciąć go nożem :P Jak ktoś jest ciekaw co jeszcze mi się podobało to zapraszam na forum do mojego wpisu ----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35049&pid=107
Ciekawe które zakończenie będą kontynuować. Czy to złe, czy to dobre? Pewnie większość miała złe zakończenie. Tu macie dobre zakończenie mojego autorstwa :) ----> http://www.youtube.com/watch?v=Qnu-thCQU9A
Z tego co słyszałem to w książce było to dobre zakończenie. No ciekawe co wymyślą. I będzie multiplayer. Super i czekam na pre-ordera a tym samym na premierę gry. To będzie killer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 22:19, Dante_Syn_Spardy napisał:

Z tego co słyszałem to w książce było to dobre zakończenie.


Ekhm... jeśli mówiąc "dobre" masz na myśli to, że czarni nie zostają zbombardowani rakietami, to to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :D
Co więcej, książka nie wypowiada się równoznaczne o tym, czy czarni byli źli czy "dobrzy". Owszem Artem ma na koniec rozkminy podobne do tych w grze, ale w tym momencie przebieg zdarzeń nie zależy już od niego i finał jest jaki jest. Temat się urywa, nie ma o czym gadać, kniga się kończy, kontynuacja wątpliwości nie rozwiewa i (Czytelniku) myśl nad tym sam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 20:17, wychylylybym napisał:

wrogowie nie reagowali na strzal, w tym sesie,
ze nie czulo sie iz do nich strzelamy (tak jak by strzelac w powietrze ;/ ).

to rzeczywiscie bylo skaszanione

trailer sie pojawil: http://www.youtube.com/watch?v=EdlA__Sv1VU
troche wkurzajaco zmontowany, bo zeby cos zobaczyc trzeba sie naklikac zeby spauzowac, inaczej to wiele sie nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować