Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Twórcy Need for Speed: The Run chcą nagrody dla najlepszej gry targów

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

EA Black Box ma górnolotne cele w zakresie swej nowej produkcji, Need for Speed: The Run. Przedstawiciele studia chcą, by gra otrzymała wysokie oceny, marzą też o nagrodzie na targach E3.

Przeczytaj cały tekst "E3 2011: Twórcy Need for Speed: The Run chcą nagrody dla najlepszej gry targów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli osiągnęli swoje. Innej gry samochodowej na tych targach nie widzę...(która mogłaby się równać pod względem marki). Ja po wczorajszej prezentacji jestem z lekka zawiedziony. Gameplay w trakcie wyścigu przypomina Syndicate czy L.A. Rush ;o (choć mam nadzieję, że to przez blisko ustawioną kamerę...). Nie podobała mi się też ucieczka radiowozem przed policją. Przez praktycznie cały czas helikopter go trafiał i nic! Natomiast kilka "przypadkowych" strzałów w samochody obok i wybuch ;o

Ps. No chyba, że Forza 4 też będzie się ubiegała o nagrodę(gameplaya jako takiego nie było, a nie wiem pod jakim kryterium patrzy się na udział w tym rankingu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech lepiej kładą nacisk na to, by gra była bardzo dobra, a nie zdobywała jakieś tam nagrody na E3.. ;)
nie spodziewam się cudu po tej grze, aczkolwiek miło by było, gdyby panowie czymś pozytywnym (długość gry, prowadzenie aut, ciekawa rozgrywka) zaskoczyli.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie - liczyłem na coś znacznie lepszego. To co zaprezentowali wyglądało IMHO kiepsko. Ślizgające się samochody niczym baletnica w trampkach na lodzie, znany schemacik graficzny z Undergrounda czyli wszechobecne świecące neonami mokre ulice w pościgu helikopter vs. radiowóz ... Jeśli w szranki będzie mogła stanąć po nagrodę w kategorii ścigałek Forza 4, to już wiadomo kto dostanie i kto powinien IMO. Popieram "lygy" - niech robią lepsze gry, aby sprzedawały się dzięki jakości, a nie kolejnemu znaczkowi na pudełko "Nagroda X w kategorii Y" ;-)
Wygląda też na to, że mogę się jednak nie doczekać powrotu prawdziwego NFS''a z czasów Porsche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieć każdy może, jeden lepiej drugi gorzej?

Po trailerze powiedziałbym, że gra zapowiada się na 6/10, scena jak z gry o Bondzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 19:37, Afro69 napisał:

Czyli osiągnęli swoje. Innej gry samochodowej na tych targach nie widzę...(która mogłaby
się równać pod względem marki). Ja po wczorajszej prezentacji jestem z lekka zawiedziony.
Gameplay w trakcie wyścigu przypomina Syndicate czy L.A. Rush ;o (choć mam nadzieję,
że to przez blisko ustawioną kamerę...). Nie podobała mi się też ucieczka radiowozem
przed policją. Przez praktycznie cały czas helikopter go trafiał i nic! Natomiast kilka
"przypadkowych" strzałów w samochody obok i wybuch ;o

Ps. No chyba, że Forza 4 też będzie się ubiegała o nagrodę(gameplaya jako takiego nie
było, a nie wiem pod jakim kryterium patrzy się na udział w tym rankingu)


Dokładnie to samo miałem na myśli ;) po tylu strałach powinien samochodzik troszku się zdeformować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle, ale model jazdy wygląda tak jak by był wzięty z Hot Pursuita, czyli albo jedziesz stosunkowo prosto albo driftujesz, co mi się nie podoba zbytnio.
Dziwne jest też to, że kierowca ma wypadek, wychodzi z auta, ucieka przed jakimiś ''złymi'' ludźmi, ucieka przed policyjnym helikopterem z którego do niego strzelają (i jakimś cudem nie trafiają), potem strasznie duże wysokości pokonuje jakby nigdy nic, wreszcie dachuje i mimo tego wszystkiego wygląda na delikatnie poobijanego. A, i zdążył obić jednego policjanta podczas gdy drugi chyba patrzył i zastanawiał się czy wygra czy nie.
+za to że jest fajne Porsche 911 GT2 (993)

To wychodzenie z auta niech sobie będzie byleby dobry model jazdy był.

Grafika może być, podejrzewam, że bez nowego kompa się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 20:42, rtyrtyrty napisał:

ucieka przed policyjnym helikopterem z którego do niego strzelają (i jakimś cudem
nie trafiają)

Helikopter nie jest policyjny, pewnie tez należy do złych ludzi.

Co nie zmienia faktu, że gameplay ten gry jest trochę z dupy, że się tak naukowo wyrażę. Pożyjemy, zobaczymy. Zresztą, kogo to obchodzi, i tak wszyscy czekamy na Batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przez to będzie jeszcze tak, że gra będzie średnia... lepiej żeby trochę pohamowali swoje ambicje i dopracowali tego NFS''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrodę za drugie miejsce :D


"Najlepsza gra na E3!....zaraz po Forza 4"


A co do helikoptera, nie zauważyłem. Co nie zmienia faktu, że nadal nic gościowi się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie The Run to rozczarowanie E3. Jak wczoraj oglądałem e3 na żywo to myślałem że się posikam ze śmiechu. Nie rozumiem twórców że idą z grą w taką stronę. Dla mnie to będzie padaka jak w Undercoverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować