Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Uncharted 3: Oszustwo Drake’a – pierwsze wrażenia

16 postów w tym temacie

Więc walka o tytuł Gry Roku będzie jeszcze bardziej zaciekła. To jest ta gra na którą czekam z niecierpliwością, taki diament rynku gier akcji który nie ma nigdzie swoich odpowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 14:07, marcin-malysza napisał:

Więc walka o tytuł Gry Roku będzie jeszcze bardziej zaciekła. To jest ta gra na którą
czekam z niecierpliwością, taki diament rynku gier akcji który nie ma nigdzie swoich
odpowiedników.

Eee ale jaka walka? Ciężko nazwać walką sytuację, w której jedna ze stron (Uncharted) ma zwycięstwo zapewnione... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to tytuł najlepszy w jakie grałem. Myślałem, że Modern Warfare (ten pierwszy) ma filmowy scenariusz, jednak to, co pokazał mi Ucharted to po prostu bezapelacyjny majstersztyk. Multi nie ruszę (bo nie mam sieci do PS podpiętej (czy jak to zwał)) jednakże single''a przejdę kilka razy. Gra nie ma sobie równych. Trzeba przyznać, że gra jest niesamowicie przeniesamowita ;)

PS. Mówiło się kiedyś o grze, z której kojarzę tylko jeden screen - przechylony budynek, który opierał się o inny (scena niczym z "2012"). Kojarzy ktoś? Dziś grając w drugą część Uncharted i biegając po... biegając, przypomniał mi się ten screen. To był obrazek właśnie z Uncharted czy czegoś innego? Pomóżcie, bo ta myśl nie da mi spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby Uncharted 3 byłby kopią dwójki z nową fabułą i lokacjami, ja i tak go kupię. Nie ma opcji, żeby tej gry nie mieć w swojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 04:01, jendrek1988 napisał:

PS. Mówiło się kiedyś o grze, z której kojarzę tylko jeden screen - przechylony budynek,
który opierał się o inny (scena niczym z "2012"). Kojarzy ktoś? Dziś grając w drugą część
Uncharted i biegając po... biegając, przypomniał mi się ten screen. To był obrazek właśnie
z Uncharted czy czegoś innego? Pomóżcie, bo ta myśl nie da mi spokoju...


http://www.giery.eu/files/u2339/32299_normal.jpg

I Am Alive - jak rzekł ww3pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować