Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D - nowy zwiastun jest wyjątkowo patetyczny

15 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D to, obok kolejnej odsłony przygód hydraulika, najbardziej oczekiwana gra na Nintendo 3DS. Ostatni jej trailer jeszcze bardziej zaostrza na nią apetyt, choć twórcy chyba przesadzili tu z dramatyzmem.

Przeczytaj cały tekst "The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D - nowy zwiastun jest wyjątkowo patetyczny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że MATE chyba nie zauważył, iż cały zwiastun zrobiony jest z przymrużeniem oka. No, chyba, że uznamy, iż zwrot "Or willst thou suck?" (1:01) ocieka patosem... ;) Kontrast, jaki występuje między samą grą, a klimatem zwiastuna, jest tak ogromny, że aż śmieszny i zapewne o to właśnie chodziło twórcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 07:09, Ring5 napisał:

A ja sądzę, że MATE chyba nie zauważył, iż cały zwiastun zrobiony jest z przymrużeniem
oka. No, chyba, że uznamy, iż zwrot "Or willst thou suck?" (1:01) ocieka patosem... ;)
Kontrast, jaki występuje między samą grą, a klimatem zwiastuna, jest tak ogromny, że
aż śmieszny i zapewne o to właśnie chodziło twórcom.


Zgadzam się, że to celowy zabieg i że może się to podobać. Napisałem w końcu, że trailer zaostrza apetyt na grę. :) Po prostu uważam, że w tym akurat przypadku konwencja ta się nie sprawdziła. Coś takiego zadziałałoby lepiej chociażby w przypadku Mario, gdzie kontrast żartobliwa gra - poważny zwiastun byłby wyraźniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co jest najlepsze?
Wszyscy już tę grę znamy, przeszliśmy ją kilka razy, znamy wszystkie bossy (z nazwami - przynajmniej u mnie - już nieco gorzej...|) i wiemy jak je pokonać - a i tak chcemy ciągle nowych edycji i byle trailer stawia wszystkich w stan niezdrowego podniecenia ; d
Zelda, Link, Ganon...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 08:02, Osse napisał:

Wiecie, co jest najlepsze?
Wszyscy już tę grę znamy, przeszliśmy ją kilka razy, znamy wszystkie bossy (z nazwami
- przynajmniej u mnie - już nieco gorzej...|) i wiemy jak je pokonać - a i tak chcemy
ciągle nowych edycji i byle trailer stawia wszystkich w stan niezdrowego podniecenia
; d
Zelda, Link, Ganon...!


Nie wszyscy (IMO na szczęście) - tu bardziej niechętny stosunek do całokształtu twórczego Nintendo: http://spoonyexperiment.com/2011/06/12/e3-2011-introduction-nintendos-lineup-and-the-wii-u/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili, czy nie przesadzili z dramatyzmem - pojęcie względne i subiektywne. Jednak, wg mnie, materiał wcale nie jest AŻ tak bardzo przegięty i wcale nie odbiega pod tym względem od wielu innych trailerów, które możemy na co dzień oglądać, tak więc - sprawa nie warta poruszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować