Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ obiecuje petardę na GamesCom

35 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 18:10, Salwatorowiec napisał:

> Qbon w pełni się z Tobą zgadzam. Company Of Heroes Front Wschodni to byłaby bajka.


No i na 90% to będzie.


Albo petarda w stylu: nowy Company of Heroes w teraźniejszości, like CoD:MW! ;]

Ale po ciuchu jednak liczę że to będzie front wschodni albo Afryka... Azją też bym nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji:
Homefront 2 nie za wcześnie? Chyba tak, więc odpada
Dawn of War 3 - premiera miała być w 2012/2013
Company of Heroes - po Onlene mówili, że będzie nowa część
Homeworld 3 - być może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 18:36, Witka1995 napisał:

Dawn of War 3 - premiera miała być w 2012/2013
Company of Heroes - po Onlene mówili, że będzie nowa część


Tutaj bym operował ;)

Dnia 14.06.2011 o 18:36, Witka1995 napisał:

Homeworld 3 - być może

To był Joke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie wydaje, że to nowy DoW lub CoH. Na Homefronta (zwłaszcza po klapie jedynki) nie ma co na razie liczyć.
No, może Saint''s Row 3. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Company of Heroes: Front Wschodni, to aktualnie przecież jest dostępny mod, całkiem nieźle zrobiony przez grupę rosjan (mam go od 2 tygodni i gra się super, narazie tylko pojedyńcze potyczki, a ma jeszcze być kampania).

I też raczej obstaję za nowym COH, fajnie by było pograć w Afryce lub gdzieś w Azji, chociaż jakby była Europa to też bym brał i kupował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petardą byłaby zapowiedź prac Volitiona nad Freespace 3 ;)
To by była taka petarda że rozsadziłaby mnóstwo forów i serwisów na kawałki. Jednym słowem byłaby niesamowita euforia, szczególnie fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo swiadczy o nowym coh-u, gdy zamykano coh online na forum admin wspomnial o nowym projektcie z tej rodzinki, licze na front wschodni i modle sie aby nie byla to wojna na pacyfiku, ja juz nie moge patrzec jak to jankesi "wygrali" 2 wojne swiatowa, ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:50, Zgreed66 napisał:

Homeworld 3, hahaha marzenia ;D

Z klawiatury mi to słowo z liczebnikiem wykradłeś... jedyna prawdziwa kosmiczna strategio bitewna (bo były i takie bardziej... polityczno-ekonomiczne). Ze drugiej strony istnieje ryzyko, że zrobiliby coś multiplatformowego z kontrola na pada/skakaniem przed TV i o poziomie skomplikowania możliwym do ogarnięcia przez współczesnego ''masowego gracza'' (czyli o IQ rozmoczonej papierowej torby). Heh... może jednak lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 22:46, Graffis napisał:

Z klawiatury mi to słowo z liczebnikiem wykradłeś... jedyna prawdziwa kosmiczna strategio
bitewna (bo były i takie bardziej... polityczno-ekonomiczne). Ze drugiej strony istnieje
ryzyko, że zrobiliby coś multiplatformowego z kontrola na pada/skakaniem przed TV i o
poziomie skomplikowania możliwym do ogarnięcia przez współczesnego ''masowego gracza''
(czyli o IQ rozmoczonej papierowej torby). Heh... może jednak lepiej nie?


Nie, wole juz przy 1 i 2 zostać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować