Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Dungeon Siege III - koszulki i komiksy do wygrania!

95 postów w tym temacie

pytanie do kogoś kompetentnego....

ZAMÓWIŁEM JAKIŚ CZAS TEMU GRĘ. GDZIE JEST MOJA KOPIA DUNGEON SIEGE 3? CO WY ROBICIE W TYM SKLEPIE? CODZIENNIE WIDZĘ ŻE WYSYŁKA DZIEŃ PÓŹNIEJ. TO PREORDER BYŁ ZAMÓWIONY, W DZIEŃ PREMIERY TO JA SOBIE MOGĘ IŚĆ DO SKLEPU SAM I KUPIĆ.

zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.6.2011) ? co to jest ja się pytam. piraci już grają a ja muszę czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimplyLucas nie, nie żartowałem. W jakim H&S musisz używać blokowania, tutrlania itp. itd.? W jakim H&S walki z bosem trwają wieki (jak ktoś gra na mega giga easy to pewnie trwają kilka sekund)? Walka wcale nie jest uproszczona w stosunku do poprzedniczek, wręcz przeciwnie - w jedynce tylko klikałeś na mobie i wsio. Dwójce musiałeś cały czas naciskać przycisk ataku. A w trójce jak wpadniesz w bandę mobów i nie będziesz używał bloków, turlania itp. itd. to zginiesz w parę sekund. Zagraj na jakimś normalnym poziomie trudności a nie na easy.

> pytanie do kogoś kompetentnego....
>
> ZAMÓWIŁEM JAKIŚ CZAS TEMU GRĘ. GDZIE JEST MOJA KOPIA DUNGEON SIEGE 3? CO WY ROBICIE
> W TYM SKLEPIE? CODZIENNIE WIDZĘ ŻE WYSYŁKA DZIEŃ PÓŹNIEJ. TO PREORDER BYŁ ZAMÓWIONY,
> W DZIEŃ PREMIERY TO JA SOBIE MOGĘ IŚĆ DO SKLEPU SAM I KUPIĆ.

>
> zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.6.2011) ? co to jest ja
> się pytam. piraci już grają a ja muszę czekać?

Ale Ty jesteś ... (wstawić odpowiedni wyraz). A potem się dziwić, że mamy takich polityków. A czy gram.pl ma grę na stanie? NIE! To, że masz taki status to tylko automat tak wywala. A, i widzę, że nie wiesz jaka jest idea pre-orderów, bo na pewno nie to, że masz ją otrzymać przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, nie ogarniacie Facebooka co? To macie pecha. Ostatnio składałem papiery do dużej firmy w Polsce. Wymagali m.in. profilu na Facebooku. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze w życiu nie założę twarzoksiążki (faceboka).
a po drugie chyba umowy wiążące firmy takie jak cenega w z gram.pl istnieją. i coś widzę że cenega się tego nie trzyma...
nie muszę Ci się podobać moje oczekiwania. mam zasadę "płacę = wymagam". tym bardziej że piraci cieszą się grą od piątku... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:59, TobiAlex napisał:

A czy gram.pl ma grę na stanie? NIE! To, że masz taki status to tylko automat tak wywala.

To niech go naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 18:24, Reddi napisał:

> A czy gram.pl ma grę na stanie? NIE! To, że masz taki status to tylko automat tak
wywala.
To niech go naprawią.


A co mają naprawić - zamówienie oczekuje na dostępność towaru. Jak będzie towar to będzie status - pakowane i przygotowywane do wysyłki. Pierwszy raz robisz zakupy w gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że macie baaardzo duży problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc powtórzę dla tych mniej kumatych - proszę o zamieszczanie wyłącznie zgłoszeń konkursowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 18:58, Laid_back napisał:

Widzę, że macie baaardzo duży problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc powtórzę dla
tych mniej kumatych - proszę o zamieszczanie wyłącznie zgłoszeń konkursowych

A gdzie można komentować sam konkurs, vide moje pytanie postawione nieco wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:05, Reddi napisał:

A gdzie można komentować sam konkurs, vide moje pytanie postawione nieco wyżej?


Pytanie nie dotyczy konkursu- ale odpowiem: bo tak lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:32, kanthall napisał:

ZAMÓWIŁEM JAKIŚ CZAS TEMU GRĘ. GDZIE JEST MOJA KOPIA DUNGEON SIEGE 3? CO WY ROBICIE
W TYM SKLEPIE? CODZIENNIE WIDZĘ ŻE WYSYŁKA DZIEŃ PÓŹNIEJ. TO PREORDER BYŁ ZAMÓWIONY,
W DZIEŃ PREMIERY TO JA SOBIE MOGĘ IŚĆ DO SKLEPU SAM I KUPIĆ.


zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.6.2011) ? co to jest ja
się pytam. piraci już grają a ja muszę czekać?


Witaj.
To po co zamawiałeś Preorder i po co zamawiałeś przez internetowy sklep ? i teraz zrzędzić. Nie lepiej Ci było pójść do MM bądź empiku i tam to kupić bądź gdziekolwiek indziej, a nie teraz narzekać i pisać wielkimi literami z caps lockiem. Lepiej swoje pytanie zadaj np konsulowi tutaj. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62088&u=82. Może tam Ci ktoś rozjaśni umysł.

@Laid_Back
Witam również
Chyba problem polega właśnie na tym o co prosicie. Większość bardziej indywidualnych osobników tylko będzie krytykować to o co prosisz/cie, bo jest trochę śmieszne, i Ci ludzie wiedzą że ten serwis upadł na dno. Na siłę dodać do znajomych a potem ewentualnie usunąć, po zakończeniu całej akcji. Na co jest ten cały Facebook ? To jacyś wasi sponsorzy ?. Śmiem przypuszczać, że nikt nie zgłosi się do konkursu. Chyba że dzieci, gdzie opowiadanie do 1k znaków będzie nudne jak flaki z olejem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem pre-order dla edycji limitowanej i mniejszej ceny o.O takie cdp to umie się postarać i wysłać wieśka żeby mieć go ze dwa dni przed premierą. gra już dawno jest gotowa. to jestem pewien, ale cenega nigdy nie potrafiła dotrzymać żadnego terminu (wydanie dodatku do sacred 2 trwało ponad rok od jego premiery światowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba konkurs okazał się niewypałem. Nie dziwię się - robienie konkursów z przymusem "lajkowania" na FB jest raczej kiepskim pomysłem :/ (co mnie zresztą dziwi, bo inne konkursy Gram.pl są naprawdę ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 19:39, kanthall napisał:

zamówiłem pre-order dla edycji limitowanej i mniejszej ceny o.O takie cdp to umie się
postarać i wysłać wieśka żeby mieć go ze dwa dni przed premierą. gra już dawno jest gotowa.
to jestem pewien, ale cenega nigdy nie potrafiła dotrzymać żadnego terminu (wydanie dodatku
do sacred 2 trwało ponad rok od jego premiery światowej)


Ale premiera jest dopiero 17. CD Projekt nie wysyłał Wieśka tylko gram.pl - ten sam, na którego teraz narzekasz. Dystrybutorem DS3 jest cenega więc to do niej możesz mieć pretensje czemu jeszcze gry nie ma. Następnym razem zamawiaj grę u wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat fantasy jest pełen niebezpieczeństw. Przepis na zgraną paczkę, wydaje się być niezmiernie prosty prawda? Wiemy, świat to nie tylko walka, rozlewy krwi czy machanie mieczem. Skupmy się na czymś przyjemniejszym! Co powiecie, na dość nierozgarniętego osiłka, który nie pojmuje zbyt dużo rzeczy. Oczywiście władanie orężem czy innymi cudami do tego przeznaczonymi miałby w małym paluszku. I tutaj kryje się cała magia tej wyśmienitej drużyny. Obok tego osiłka, postawmy... Powiedzmy, przepiękną elfkę. Smukłe ciało, szpiczaste uszy, drobne lecz jędrne piersi. Kto by nie chciał takiej towarzyszki? Z takiego połączenia płynie wiele korzyści. Twardziel, jako że dużo rzeczy nie pojmuje, łatwo da się przekonać do wysłania na zwiady, co równocześnie jest jego pasją. A elfka? Oooo Panie, któż by się wtedy nie rzucił na taką istotę. Ciepło ogniska, chwila zapomnienia, i elfka jest Twoja! Jej dotyk, jej ciało, jej... Wszystko! Bo jak mówiłem, walka to tak naprawdę nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi ale moja praca :

Moja wymarzona ekipa składałaby się ze mnie i trzech moich kumpli (Piotrek, Rafał i Damian). Doungeon Siege jest naszym hobby od premiery pierwszej części. Poznaliśmy się na jednym z forum o tej grze opisując nasz przeżycia z „jedynki”, w pózniejszym czasie spotkalismy się na żywo co tylko pomogło rozkwitnąc naszej przyjaźni. Razem mamy chyba największą kolekcję „pamiątek” z Doungeon Siege’ów. Dzisiaj razem z nimi oczekuję na premierę trzeciej części gry do której napewno przydałaby się koszulka z komiksem :)

Dodam jeszcze że historia jest jak najbardziej autentyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować