Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohemia pracuje nad odświeżoną wersją pierwszego Operation Flashpoint!

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tak, to nie żart. Studio Bohemia, mimo iż nie posiada już praw do marki Operation Flashpoint, pracuje nad odświeżoną wersją pierwszej odsłony serii, która ukaże się pod tytułem Arma: Cold War Assault.

Przeczytaj cały tekst "Bohemia pracuje nad odświeżoną wersją pierwszego Operation Flashpoint!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy gracze, którzy mają w swojej kolekcji Operation Flashpoint: Cold War Crisis, otrzymają nową odsłonę zupełnie za darmo!


Ta tylko pewnie w pakiecie będzie karabin, ale naboje trzeba będzie kupować na sztuki jako DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 15:30, Pietro87 napisał:

Ta tylko pewnie w pakiecie będzie karabin, ale naboje trzeba będzie kupować na sztuki
jako DLC :)


Spokojnie, to Bohemia, a nie Activision ;] Oni takich akcji nie robią, jak już coś wydają, to pełnoprawnie i porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 17:01, paulthemen napisał:

według mnie to raczej będzie na nowym Engine, to przecież są screenshoty ze starej wersji.
Kurde a ja akurat kończę OP:CWC :D

jednak jest na starym engine, screeny sa stare bo tak wyglada ta nowa wersja :), zmienili nazwe zeby nowi gracze nie mieli problemu z rozpoznaniem gry po tym jak stracili prawa do nazwy operation flashpoint
http://www.bistudio.com/index.php/english/home/news/projects/235-arma-cold-war-assault-announced

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2011 o 16:53, Tenebrael napisał:

Spokojnie, to Bohemia, a nie Activision ;] Oni takich akcji nie robią, jak już coś wydają,
to pełnoprawnie i porządnie.


Wydawali, wydawali, kiedyś jak wszyscy =)
Jak wydadzą dziś - to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo też myślałem, że zrobią to na enginie Arma 2. Tymczasem to nadal stary, dobry OFP. Fajnie by było zobaczyć kampanię, tereny, pojazdy i bronie z jedynki na nowym enginie. Cóż, zawsze to jakiś bonus dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 18:27, Pietro87 napisał:

Wydawali, wydawali, kiedyś jak wszyscy =)
Jak wydadzą dziś - to się okaże.


Nie, nawet niedawno wydawali. Jak wydawali DLC - to bogate i tanie (za 30 zeta miało się sporo map do multi, całą nową kampanię singla, nowe bronie, pojazdy, mundury - słowem, prawie jak nowa gra). Jak wydali dodatek BAF, to wersja uboższa (z kiepskimi teksturami) została udostępniona dla wszystkich, aby nie było podziałów na serwerach. Ponadto cały czas marka jest wspierana, wychodzą coraz to nowe ulepszenia.

Bohemia nie dała na razie żadnego powodu do narzekań, i w zasadzie nie widzę powodu, by teraz mieć o to jakieś obawy. To solidna firma, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować