Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła oficjalna strona Respawn Entertainment - zapowiedź nowej gry twórców Modern Warfare już wkrótce?

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

O pierwszej grze studia Respawn Entertainment wciąż wiemy niewiele. Wszystko wskazuje jednak na to, że firma powoli przymierza się do ujawnienia swojej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Ruszyła oficjalna strona Respawn Entertainment - zapowiedź nowej gry twórców Modern Warfare już wkrótce?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w prawym górnym rogu wygląda dla mnie jak kawałek rozciągającego się pierścienia z Halo, na którym toczy się akcja. :D
A tak na poważnie, to zapowiada się coś ciekawego. Shooter AAA w kosmosie? Ja czekam na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze zabudowania identyczne jak na Ziemi, jakas fabryka z 2 talerzami satelitarnymi na dachu, wokol kominy lub jakies maszty, ale otoczenie troche dziwnie wyglada, jak nie nasza planeta to pewnie bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 10:34, SarenkaB napisał:

Słychać strzały.


W 0:17 ;]

Tak na poważnie to nie lubię zbytnio gier w kosmosie, ale tym panom zaufam :)

Przy okazji: powie mi ktoś co to? Obtoczyłem to czerwoną kredką w Paincie.

20110630135517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie to sprawka PO!

Imo zapowiedzą jakiś miesiąc po premierze BF3. W końcu to też FPS który może zagrozić liczbie sprzedanych płyt, a tak dopiero po premierze BF3, EA będzie miało znów czym robić szum, czyli nową grą Respawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe tam, mam taki widok jesienią za oknem na co dzień.

A tak na poważnie, to nawet bym zagrał w jakieś sci-fi shootera - coś może w rodzaju UT3, tylko SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak jakaś fabryka w rejonie Chin, w którym występują góry z pewnego rodzaju gleby w kształcie idealnych pagórków wysokości kilkudziesięciu metrów. Także jakby się ktoś uparł, to nie koniecznie nie jest to nasza planeta. Ale ponieważ stan wiedzy w USA jest jaki jest, dochodzi fakt, że Panowie nie ogarnęli kompletnie fabuły gry na 4,5 godziny (MW2), to pewnie jest to kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że będzie to coś świeżego bo jak zrobią po prostu klona swojego Call of Duty to będzie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować