Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 20:56, Latniak napisał:

Ludzie, ile razy trzeba tłumaczyć. Płatność kartą to nie przelew, to płatność kartą. To tak
samo jakbyś w sklepie płacił za towary kartą. I przy takiej płatności nie ma ŻADNYCH dodatkowych
opłat, płacisz tylko tyle ile masz zapłacić (kurs waluty taki jaki jest obecnie w twoim banku)
Musisz mieć kartę zdolną do płatności w internecie (wybierasz markę na stronie Blizza) potem
podajesz dane takie jakie są na karcie, podajesz kod z karty (każda karta ma z tyłu kod, którego
używa się do płatności w necie) i czekasz. Wszystko odbywa się automatycznie, kasa jest pobierana
z twojego konta i już. Grać można nawet jeśli kasa jeszcze nie została pobrana, ale subskrypcja
aktywna jest i kasa na koncie jest. Bo przecież kasa z konta nie jest pobierana natychmiast,
czasem trzeba czekać pare dni, a grać można


Dobra, o to mi właśnie chodziło :) Przekonałeś mnie, chciałem się upewnić - dzięki =]

Ide kotynuować przygodę z nowym miesiącem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko chciałbym kupic warcrafta ale jest dostępny w języku angielskim . czy ktoś mógłby mi podac lokalizacjęspolszczenia ? z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:08, ikof napisał:

mam pytanko chciałbym kupic warcrafta ale jest dostępny w języku angielskim . czy ktoś mógłby
mi podac lokalizacjęspolszczenia ? z góry wielkie dzięki


Spolszczenie do takiej gry ? Chociaż tak się zastanawiam, że przecież GW jest spolonizowane.
Jednak coś mi się wydaje, że Blizz nie byłby zainteresowany otwieraniem i utrzymywaniem polskich serverów, specjalnie dla , raczej niezbyt dużej , populacji graczy z naszego kraju.
Moja propozycja jest taka : ucz się anglika. :-P Wystarczą podstawy do nawiązania jako takiego porozumienia z większością graczy lub do zrozumienia questów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:08, ikof napisał:

mam pytanko chciałbym kupic warcrafta ale jest dostępny w języku angielskim . czy ktoś mógłby
mi podac lokalizacjęspolszczenia ? z góry wielkie dzięki


Nie ma spolszczenia. Pozatym bez znajomości angielskiego nie zabieraj się do tej gry bo się z nikim nie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:58, Latniak napisał:

/.../


Eeee, jest jeden problem: wyskakuje błąd że zły numer karty, i potwierdzenie (ten numerek z tyłu). Przecież w bankomatach działa, w koncie aż roi sięod przelewów a Blizz jakieś problemy robi ;/ Masz też takie problemy? Czy to też wina naszego wspaniałego Państwa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:38, marcin1930 napisał:

> Chyba z The Burning Crusade... On chce tylko triala WoW, a nie całość.
Nie, sam WoW, TBC to dokladnie 8,84GB


Czytać nie umisz?:) Przecież wyraźnie pisał, że chce trialową wersję, która waży 3,6 GB (instalka)... Może po instalacji sam WoW zajmuje tyle ile pisałeś, ale to nie znaczy że nie można tego spakować do mniejszych rozmiarów.

>> Chyba z The Burning Crusade... On chce tylko triala WoW, a nie całość.
>Nie, sam WoW, TBC to dokladnie 8,84GB

Chcesz mi powiedzieć, że TBC dodaje tylko 1,80 GB danych? To jak wytłumaczysz 4 wypchane po brzegi płytki? Ojjj, pomieszałeś strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:28, marcin1930 napisał:

> /.../

Eeee, jest jeden problem: wyskakuje błąd że zły numer karty, i potwierdzenie (ten numerek z
tyłu). Przecież w bankomatach działa, w koncie aż roi sięod przelewów a Blizz jakieś problemy
robi ;/ Masz też takie problemy? Czy to też wina naszego wspaniałego Państwa czy co?


A jesteś pewien że dobrze wpisałeś numer karty ?? Albo podałeś jej dobrą markę ? Ja z tym nie miałem problemó, tylko raz mi cos takiego wyskoczyło to wpisałem jeszcze raz i poszło. Kartę mam Visa Electron

Numerek z tyłu jest 3 cyfrowy, a numer karty 16 cyfrowy (przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:48, Latniak napisał:

A jesteś pewien że dobrze wpisałeś numer karty ?? Albo podałeś jej dobrą markę ? Ja z tym nie
miałem problemó, tylko raz mi cos takiego wyskoczyło to wpisałem jeszcze raz i poszło. Kartę
mam Visa Electron

Numerek z tyłu jest 3 cyfrowy, a numer karty 16 cyfrowy (przynajmniej u mnie)


Jestem pewien że wpisałem dobrze (3 próby, sprawdzałem). Mam tę samą kartę (Visa Electron) ilość znaków (16) i potwierdzenie (3 znaki) się zgadzają... Dziwne...


@Sth
Dobra możę tyle waży, ja mówie jak jest u mnie na dysku. TBC waży dokładnie 8,84GB - tak ja mam - może mamy inne gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:59, marcin1930 napisał:

@Sth
Dobra możę tyle waży, ja mówie jak jest u mnie na dysku. TBC waży dokładnie 8,84GB - tak ja
mam - może mamy inne gry? :P


No widzisz, właśnie sprawdziłem - WoW+TBC waży u mnie ciut ponad 7 GB, po odliczeniu addonów, screenshotów, instalek patchy (które kasuje) i WoWTest (PTR) :) Czyli miałem rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:13, Sth`Devilish napisał:

No widzisz, właśnie sprawdziłem - WoW+TBC waży u mnie ciut ponad 7 GB, po odliczeniu addonów,
screenshotów, instalek patchy (które kasuje) i WoWTest (PTR) :) Czyli miałem rację :)


Czyli te patche zawadziły :) U mnie ich pełno, i instalek nie kasuje (czemu? nie wiem? ;P) a więc tak jest na moim dysku. Tak czy siak nie jest to mało, taki "kolos" zapchał mi cały dysk (chyba z 2GB mam jeszcze wolne) =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:33, oOreVenOo napisał:

Coś dziwne bo mi wraz z patchami, addonami, skrinami zajmuje 7.4GB a Ty je odliczyłeś. Hmm
coś się nie zgadza.


Masz tu screena, i dajcie spokuj już ;P

20070802093222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:02, gohan14 napisał:

> > /.../
> Nie chcę cię martwić, ale WoW na chwilę obecną zajmuje 7GB ;P Nie 3. W skład wchodzą jeszcze

> patche, których jest masa. Sam to kiedyś przechodziłem, ale w tedy było jeszcze tego mniej

> =] Mimo to poloecam.
>
> @Sth`Devilsh
> Żeby uregulować nową subskrypcję na WoW''a za pomocą karty, robie przelew z banku bez
naliczania
> dodatkowych opłat za walutę? Nie licząc drobnych różnic, zależnie od kursu, ale to wychodzi

> ok.50 zł. no nie? Zawsze korzystałem z kart pre-paid więc sie nie oriętuje ;P Tak samo
jak
> w tych przelewach zagranicznych, ja tam wole w polsce :)
>
> PS Jak tam z systemem "rekrutacyjnym"? Da się zyskać ten miesiąc grania za darmo, czy
jak?


Z tego co czytałem jak się zarejestrowaleś w Polsce to się nie da dostac tych darmowych dni
grania.



Zarejestrowałem się jako polak.Przez to nie bęe mógł grać?Jeżeli to prawda,to to jest normalnie jakiś rasizm,dyskryminacja i Bóg wie co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie rozumiesz, że nikt Ci tego nie wyśle? Zostaw kompa na noc, niech się ściągnie 3.5 GB, a potem patrze czyli jakieś 5GB.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:33, marcin1930 napisał:

> Coś dziwne bo mi wraz z patchami, addonami, skrinami zajmuje 7.4GB a Ty je odliczyłeś.
Hmm
> coś się nie zgadza.

Masz tu screena, i dajcie spokuj już ;P


Powtarzam, odlicz patche, cache, skriny, addony które są w folderze z grą. Przecież polder może u mnie zajmować nawet 20GB jak se tam jakieś śmieci wstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:48, dominik713 napisał:

Zarejestrowałem się jako polak.Przez to nie bęe mógł grać?Jeżeli to prawda,to to jest normalnie
jakiś rasizm,dyskryminacja i Bóg wie co jeszcze :)


Dla polski system 30 darmowych dnia za rekrutację nowego gracza nie działa. 30 dni które dostajesz po utworzeniu nowego konta zawsze dostajesz... bo je kupiłeś razem z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:12, dominik713 napisał:

Acha,jeszcze jedno.Co z tego że to zajmuje te niby 8 czy 9 gb?
Przeciez są takie płyty.


Boże Boże... Już biorę kiecę i lecę i wysyłam, ile Ty masz lat ? Zostaw kompa na noc a gra się ściągnie a najlepiej to idź i kup do Empiku wtedy nie będzie żadnych problemów, tylko pamiętaj empiku nie damy rady Ci wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się