Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 18:40, Sth`Devilish napisał:

Po drugie - oby nie podnosli lvl capu i nie dodawali nowych klas. Tylko to sobie wyobraźcie
- startuje nowy dodatek i 3/4 graczy robi reroll na nową klasę, zaś na nowych serwerach nowa
klasta stanowi 3/4 populacji... I znowu trzeba by było czekac wiele miesięcy, zanim gracze
pójdą po rozum do głowy i wybiorą tą klasę i ten serwer, który na prawdę im odpowiada. Byłoby
tak samo jak w TBC z Draenei i BE, a nawet gorzej.

Najgorzej, że potem Outland może stać się wyludniony (a najbardziej końcowa strefa - Shadowmoon Valley). Wysypu Draenei w przypadku BC nie było, tylko BE. Nawet na nowych serwerach więcej jest ludzi i nocnych elfów (draenei mają zwykle dopiero 5-6 miejsce w populacji, więc nie jest to wynik rewelacyjny, najbardziej odczuwalne jest przeludnienie paladynów BE według mnie :)). Na pewno na nowych serwerach dominowałaby nowa klasa. I znowu oznaczałoby to opuszczanie części instancji w przypadku nowych postaci (kogo by interesował loot z Outlandu, jak Northrend dawałby lepszy, zapewne o kilka klas lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:51, Lord Ridick napisał:

wie może ktoś kiedy orkowie znów bedą mieli normalnej wielkości shouldery?


zaraz zaraz... : / faktycznie mam wrażenie że chyba zmalały(?!) orki mają wielkie shouldery! (i to jest super) ostatnio byłem w underbog i z ostatniego bossa(Black Stalker?) wypadły plate ramiona przymierzyłem je na BE i były gigantyczne, wziął je nasz tank(ork) kurde : / małe na nim sie zrobiły jakieś, obcisłe takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) pominiejszone shouldery mają wszyscy orkowie płci męskiej na serwerach nawet npc. Blizz pisał że ten błąd zostanie naprawiony w kolejnym paczu, i jakoś od miesiąca nie moge sie doczekać tego patcha :( więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś kokrety dotyczące tych shoulderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:43, Lord Ridick napisał:

:) pominiejszone shouldery mają wszyscy orkowie płci męskiej na serwerach nawet npc. Blizz
pisał że ten błąd zostanie naprawiony w kolejnym paczu, i jakoś od miesiąca nie moge sie doczekać
tego patcha :( więc chciałem się dowiedzieć czy ktoś ma jakieś kokrety dotyczące tych shoulderów.


Jeszcze trochę poczekasz, bo patch 2.2 dopiero co trafił na Test Realm kilka dni temu (i ten patch ma to docelowo naprawić, ponieważ ten bug jest na liście rzeczy "do naprawienia" przed wyjściem patcha), a to oznacza że na serwerach live (czyli tych, na których normalnie grasz:)) pojawi się zapewne za 2-3 tygodnie najwcześniej. O ile nie pojawi się wcześniej jakiś mini-patch, ale to raczej wątpliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to lipnie, ogólnie zauważyłem też inne bugi np rękawiczki u orków zmieniają czasem kształty a niektóre bronie trzymane w offhand są pomniejszone. oh ten blizzard....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co musz się nauczyć, żebym mógł podbić First Aid do 300? Stanąłem na 251 z Mageweave Bandage i dalej idzie baaardzo wolno, a nigdzie nie ma Heavy Mageweave Bandage (o ile takie są!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:15, graczomaniak napisał:

Co musz się nauczyć, żebym mógł podbić First Aid do 300? Stanąłem na 251 z Mageweave Bandage
i dalej idzie baaardzo wolno, a nigdzie nie ma Heavy Mageweave Bandage (o ile takie są!).


Oczywiście że są, jeżeli patterna nie ma na AH to trzeba się pofatygować do surgeona w Theramore (A) (już od 240 skilla mógł cię tego nauczyć) albo doctora w Hammerfall (H), tego co quest Triage dał. On zresztą mówił żeby się do niego w przyszłości udać (czytać trzeba co piszą :p)

Polecam: http://www.wowwiki.com/First_Aid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytałem, ale widać mało uważnie :P.
Skoncentrowałem sie na szukaniu na AH, wszystko tam znajdowałem, więc myślałem, że nie będzie problemów.
Dzięki za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak bardzo chciałbym pograć w WoW''a... tylko kurde drogo :( ludzie skąd wy bierzecie na niego kasę? Nie sądzicie że jest to "trochę" drogie? Jeśli bym się zmusił to bym kupił i płacił ale... sądzę że za drogo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:12, Daviochlebak napisał:

Kurde, tak bardzo chciałbym pograć w WoW''a... tylko kurde drogo :( ludzie skąd wy bierzecie
na niego kasę? Nie sądzicie że jest to "trochę" drogie? Jeśli bym się zmusił to bym kupił i
płacił ale... sądzę że za drogo...:(


A ile średnio gier kupujesz w ciągu roku ? Na przykład ile gier (i za ile średnio) kupiłeś w roku 2006 lub dotychczas w 2007 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:12, Daviochlebak napisał:

Kurde, tak bardzo chciałbym pograć w WoW''a... tylko kurde drogo :( ludzie skąd wy bierzecie
na niego kasę?


Pracujemy na nią ciężko? Tak trudno to pojąć?

>Nie sądzicie że jest to "trochę" drogie?

Jak dla kogo - 50 zł to mniej więcej jedna dniówka dla przeciętnego młodego gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewno pytanko - próbowałem przeszukać temat, ale coś mi sieć zamula, więc jak było, to wykażcie się zrozumieniem i wybaczcie. Otóz nie mogę się w opisie TBC doszukać informacji, czy - podobnie jak podstawka - w jego cenę jest wliczony abonament 30-dniowy, czy też nie? Czy po kuponie TBC będę miećdodatkowe 30 dni, czy też muszę dodatkowo jeszcze opłacić abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 07:25, Colidor napisał:

Mam pewno pytanko - próbowałem przeszukać temat, ale coś mi sieć zamula, więc jak było, to
wykażcie się zrozumieniem i wybaczcie. Otóz nie mogę się w opisie TBC doszukać informacji,
czy - podobnie jak podstawka - w jego cenę jest wliczony abonament 30-dniowy, czy też nie?
Czy po kuponie TBC będę miećdodatkowe 30 dni, czy też muszę dodatkowo jeszcze opłacić abonament?


Nie ma 30 darmowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 23:12, Daviochlebak napisał:

Kurde, tak bardzo chciałbym pograć w WoW''a... tylko kurde drogo :( ludzie skąd wy bierzecie
na niego kasę? Nie sądzicie że jest to "trochę" drogie? Jeśli bym się zmusił to bym kupił i
płacił ale... sądzę że za drogo...:(

Ja mam prostą zasadę. Nie kupuje innych gier, a za kase, którą miałbym na nie przeznaczyć kupuje pre-paidy, proste. Jak nie mam kasy, nie gram. Trzeba być oszczędnym, a nie kupować każdej nowej "pierdoły" z półki sklepowej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wpaść na taki pomysł (jednak to bardzo wątpliwe;), że aby dostać się do Northrend albo chociaż do tamtejszych instancji raidowych trzeba by zaliczyć wcześniej wszystkie raidowe w Outland, no bo jak w ogóle można myśleć o walce z Lich Kingiem bez choćby próby pojedynku z Illidanem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się