Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 10:14, Szejku napisał:

jednego możesz byc pewien nie bedziesz aktualizowa z wersji 2.2.2.2 do 2.3 tylko z wersji 1.12
do wersji 2.3 a to jest 1,5 gb wiem bo juz to przerobilem wczoraj i dziś cho ten 2.3 mozolnie
sie sciaga

Ta, a 2.3 już jest w ogóle? Mam tylko info, że nowa wersja zacznie sie sciągać po wyjściu z gry, ale na razie nic sie nie dzieje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:45, Hacket napisał:

To był żart z tymi pachtami po prostu nabijam się z Blizzard, że ciągle wydaje te nowe patche,
które nie raz bardziej psują niż naprawiają.

Sugeruje przeczytać liste zmian, każdy pełny patch od 2.0 ma tego od cholery, jedynie te z 3 cyframi naprawiają drobne bugi. I funkcjonalność, która teraz zdaje się oczywista, nieraz została dodana właśnie przez owe pacze, co niby psują grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:03, Tieru napisał:

Witam , mam pytanie bo karte pre-paid bede mial w sobote ,a mam jakies "Triale" na nich moge
zagrac??

Trial służy do utworzenia tymczasowego konta, osobnego niż to które posiadasz z normalnego cd-keya. Możesz sobie na nim pograć (nowa postać) ale by grać nadal na normalnym koncie musisz przedłużyć je pre-paidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:29, borcio234 napisał:

Jest ten patch 2.2.3 czy nie.

Mojemu koledze sie scigalo juz,a innemu nie??
o co chodzi


2.2.3 już dawno wyszedł, ale nie wprowadza za wiele ciekawego. Teraz testowany jest 2.3 na PTR-ze, nie wiem czy ściąga się w backgroundzie, ale zainstalować go na pewno nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz jaśniej proszę.
Skille u trenerów (te na zielono) to skille których możesz się uczyć na danym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie : Zainstalowałem WoWa i mam plytki Trial 14 day to mam te płytki wlorzyć i grac ?? ty mam jakies konta na internecie robic ?? Z Góry Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tieru: Włóż płytki, zainstaluj WoWa, wchodź na wow-europe.com żeby zarejestrować się, potem możesz grać przez 14 dni za darmo.

borcio234: Czary nie mają maksymalnego poziomu, tylko minimalny. Żeby się nauczyć czaru musisz ten poziom mieć. U trenerów czary które już umiesz napisane są na szaro, te których możesz się nauczyć na zielono, a te których jeszcze nie na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enter your Authentication Key into the fields below. Mam takie cos i zeby zrobic konto z triala to mam wpisac ten key z kartki z triala ? czy z gry orginalnej ?? prosze o odp. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:06, Tieru napisał:

Enter your Authentication Key into the fields below. Mam takie cos i zeby zrobic konto z triala
to mam wpisac ten key z kartki z triala ? czy z gry orginalnej ?? prosze o odp. Z góry dzieki


No oczywiście z kartki z triala. Dopiero jak będziesz chciał grać normalnie to z orginalnej gry wpiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:36, L33T napisał:

Pisz jaśniej proszę.
Skille u trenerów (te na zielono) to skille których możesz się uczyć na danym poziomie.



Ja wiem że mogę się nauczyć czaru jak jest na zielono.

Ale mi chodzi o to ,czy u trenerów,jakie mają czary poziomy,no wiesz Rank(chodzi o to).Jaki mają czary maksymalny poziom(Rank),taki jaki jest u trenerów np.13 czy może 70.

Zrozumiales??

Aha już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, grających na Burning Legion chciałem zaprosić do niedawno przeze mnie założonej gildii eXecuted :) Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się do mnie lub do któregoś z officerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:18, Rudy Karzeł napisał:

dzięki, jakoś sobie poradziłem z wowwiki.com, nigdy nie umiałem szukać questów na thotcie:P


www.wowhead.com

dużo prościej mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się