Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 11:13, CH1CKEN napisał:

> Chyba źle mnie zrozumiałeś. Kiedy kupowałam grę i załadowałam kod z classica, miałam

> 2 miesiące na wejście.
Bzdura. Battlechest to WoW + TBC. WoW daje 30 dni, TBC 0 dni. Tak było zawsze, jest i
będzie :D Kumpel 3 dni temu kupił Battlechesta i tak ma. Trial na początku = dodatkowe
10 dni. Jak skończą się te 40 dni, możemy wziąć trial TBC i mieć dodatkowe 10 dni (o
ile wcześniej nie dodaliśmy TBC).


To czemu po utworzeniu konta i załadowaniu kodem z classica miała 2 miesiące? A po wklepaniu kodu z TBC, te 2 miesiące uszczupliły się do jednego? Ja nie mówię, że TBC dodaje czas. Tylko, że go... skraca tak jakby.

Płacenie kartą jest lepsze jeśli ma się kartę :P o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.03.2009 o 11:42, Sefiak napisał:

To czemu po utworzeniu konta i załadowaniu kodem z classica miała 2 miesiące? A po wklepaniu
kodu z TBC, te 2 miesiące uszczupliły się do jednego? Ja nie mówię, że TBC dodaje czas.
Tylko, że go... skraca tak jakby.



Nie miałaś... Dostajemy tylko 1 miesiąc za free z podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:01, żyrafa napisał:



> To czemu po utworzeniu konta i załadowaniu kodem z classica miała 2 miesiące? A
po wklepaniu
> kodu z TBC, te 2 miesiące uszczupliły się do jednego? Ja nie mówię, że TBC dodaje
czas.
> Tylko, że go... skraca tak jakby.


Nie miałaś... Dostajemy tylko 1 miesiąc za free z podstawką.


No to widocznie coś mi źle na wow-europe pokazywało :/ przecież wiem co miałam... A może kiedyś dawno temu tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:19, CH1CKEN napisał:

Znajoma kontaktowała się z prawnikiem - dokładnie jakie prawo to nie wiem - ale chodzi
o to, że w Polsce jest zakaz dawania komuś czegoś, za co potem trzeba płacić.

Ale faktem jest, że ktoś tu sobie coś olewa. O ile pamiętam Rosja, też nie mogła brać
udziału w konkursach, ale od kiedy Blizzard wszedł z rosyjską wersją WoWa to już może...
:/

a np. RaF bo to mnie najbardziej zabolało... opłacam 2 konta a jednak mi miałem prawa do bonusów z RaF jak ludzie z krajów objętych promocją, za to nic nie trzeba było ani płacić ani nic, ot wewnętrzna promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie kłócę się ^^ aczkolwiek wiele osób mi nawet tak mówiło... to ja nie wiem, widocznie się coś i im i mnie pokręciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:14, CH1CKEN napisał:

> Czy są jakieś informacje kiedy wyjdzie nowy patch?
Jak zwykle - When it''s done. Blizzard powie zazwyczaj to 2-3 dni przed wyjściem patcha,
ew. 7 dni ;p
Ja bym liczył miesiąc, dwa do 3.1.


Mnie się właśnie odpalił Blizzard Downloader i ściąga WoW-3.0.9.9551-to-3.1.0-enGB-patch Oczywiście na serwerach jeszcze go nie ma, ale już pozwalają ściągnąć, więc może aż tak długo nie będzie. Swoją drogą idzie strasznie powoli, 256 KB na razie mam z 594 MB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:39, pkapis napisał:

Mnie się właśnie odpalił Blizzard Downloader i ściąga WoW-3.0.9.9551-to-3.1.0-enGB-patch
Oczywiście na serwerach jeszcze go nie ma, ale już pozwalają ściągnąć, więc może aż tak
długo nie będzie. Swoją drogą idzie strasznie powoli, 256 KB na razie mam z 594 MB :-)

wprost gemba mi sie śmieje jak pomyśle o tych wszystkich nowych (i starych które nie zastaną naprawione ofc..) bugach, nowych fotm''ach, blizzowskiej wizji balansowania tej gry- jakie to będzie ekscytujące przeżycie- już nie moge się doczekać kek
ps: aa i ciekawe czy dadzą warkom arcane intelekt, bo przeca jak maga nie będzie ktoś musi ten buff zapewnić, wogóle to po cholere podział na klasy jak i tak wszystko homogenizują w trzy d*py...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:53, SoieR napisał:

wprost gemba mi sie śmieje jak pomyśle o tych wszystkich nowych (i starych które nie
zastaną naprawione ofc..) bugach, nowych fotm''ach, blizzowskiej wizji balansowania tej
gry- jakie to będzie ekscytujące przeżycie- już nie moge się doczekać kek
ps: aa i ciekawe czy dadzą warkom arcane intelekt, bo przeca jak maga nie będzie ktoś
musi ten buff zapewnić, wogóle to po cholere podział na klasy jak i tak wszystko homogenizują
w trzy d*py...

Mu''ru? Rajd za rajdem odwoływanm, bo Enhancement Shaman, Warlock, czy Shadow Priest nie mógł się pojawić? Shamanstack Plateu? Prot palkach uważanych za najlepszych tanków!... do traszy w Hyjal?

Homogenizacja jest niezbędna, by RL nie rwał sobie włosów z głowy, próbując zbudować sensowny rajd, a nie pozbawiał się buffów podwajających DPS. No chyba, że założymy, że dalej lecimy z Naxxem, i wszystko jest do ubicia w Pugu i składzie wziętym zupełnie z kosmosu. Bez tego wracamy do TBC, gdzie Retri Palek, Ele Szaman, Munkin robią żart, a nie DPS, ludzie spychani są do leczenia klasami, którego mają speki DPS - tyle, że słabe, a jedyny słuszny tank to Warrior.

Jak dla mnie płacz nad homogenizacją idzie od osób, które miały zapewnione miejsce w rajdzie, bo dawały istotny buff, czy też robiły wysoki DPS bez żadnego wysiłku. Teraz pojawiło się zagrożenie, i konieczność minimalnego chociaż przyłożenia się do swojej roli, to trzeba płakać i jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:02, KaPe napisał:

> wprost gemba mi sie śmieje jak pomyśle o tych wszystkich nowych (i starych które
nie
> zastaną naprawione ofc..) bugach, nowych fotm''ach, blizzowskiej wizji balansowania
tej
> gry- jakie to będzie ekscytujące przeżycie- już nie moge się doczekać kek
> ps: aa i ciekawe czy dadzą warkom arcane intelekt, bo przeca jak maga nie będzie
ktoś
> musi ten buff zapewnić, wogóle to po cholere podział na klasy jak i tak wszystko
homogenizują
> w trzy d*py...
Mu''ru? Rajd za rajdem odwoływanm, bo Enhancement Shaman, Warlock, czy Shadow Priest
nie mógł się pojawić? Shamanstack Plateu? Prot palkach uważanych za najlepszych tanków!...
do traszy w Hyjal?

fail przy projektowaniu raidów jak i błędy w design''ie klas

Dnia 14.03.2009 o 17:02, KaPe napisał:

Homogenizacja jest niezbędna, by RL nie rwał sobie włosów z głowy, próbując zbudować
sensowny rajd, a nie pozbawiał się buffów podwajających DPS. No chyba, że założymy, że
dalej lecimy z Naxxem, i wszystko jest do ubicia w Pugu i składzie wziętym zupełnie z
kosmosu. Bez tego wracamy do TBC, gdzie Retri Palek, Ele Szaman, Munkin robią żart, a
nie DPS, ludzie spychani są do leczenia klasami, którego mają speki DPS - tyle, że słabe,
a jedyny słuszny tank to Warrior.

to samo co wyżej

Dnia 14.03.2009 o 17:02, KaPe napisał:

Jak dla mnie płacz nad homogenizacją idzie od osób, które miały zapewnione miejsce w
rajdzie, bo dawały istotny buff, czy też robiły wysoki DPS bez żadnego wysiłku. Teraz
pojawiło się zagrożenie, i konieczność minimalnego chociaż przyłożenia się do swojej
roli, to trzeba płakać i jęczeć.

niech lepiej zrobią już jedną klase z jednym skilem z jednym talentem i wtedy wszystko będzie idealne, zapanuje miłość równość i sprawiedliwość, to że blizzard już nie panuje nad grą nie jest wytłumaczeniem dla upośledzania i ograniczania wszystkiego co może być w tej grze interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:39, pkapis napisał:

Mnie się właśnie odpalił Blizzard Downloader i ściąga WoW-3.0.9.9551-to-3.1.0-enGB-patch
Oczywiście na serwerach jeszcze go nie ma, ale już pozwalają ściągnąć, więc może aż tak
długo nie będzie. Swoją drogą idzie strasznie powoli, 256 KB na razie mam z 594 MB :-)


Blizz planuje go na początek kwietnia, ale już myślą nad kilkutygodniowym (conajmniej) obsuwem. Mnie to nie dziwi, bo patch OGROMNY, a wielu zmian tak na prawdę jeszcze nie było na PTR pokazanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:37, Sth`Devilish napisał:

Blizz planuje go na początek kwietnia, ale już myślą nad kilkutygodniowym (conajmniej)
obsuwem. Mnie to nie dziwi, bo patch OGROMNY, a wielu zmian tak na prawdę jeszcze nie
było na PTR pokazanych...

Teoretycznie dzisiaj na EU-PTR ostatni z bossów będzie pokazany - zakładam tu oczywiście, że Yogg-Saron i Alganon się nie pojawią, tak jak to było z KJ. Potem ze 2 tygodnie na poprawki i właściwie całość jest ... ;) Wiadomo, ze przesadnie optymistyczne, bo spora część walk jest dalej niezbalansowana, a to jeszcze zupełnie pomija PvP i dziesiątki innych problemów. Ale testowanie kluczowej części 3.1 posuwa się naprzód w niezłym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem BackgroundDownloadera (nie wiedzieć czemu normalnie po wyjściu z gry mi się nie uruchamia, mało tego muszę teraz grę uruchamiać wyłącznie z Launchera, bo jak bez to nic się nie dzieje i nawet gra się nie uruchamia, jedynie raz Downloader poprawnie się uruchomił, a po jednokrotnym anulowaniu go już tak się dzieje), ale pobieranie stoi cały czas na 0% i to pomimo faktu, że wyświetla "no problems detected". Jak do pory pobrało się jedynie niecałe 1mb z tego preloada. Czy inni też tak mają? Bo mi to wygląda na to, że mają obciążone serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze patch notes z mmochamp:

Warlock (Skills List / Talent + Glyph Calc.)

* Banish: Now has a 6-second PvP duration.

Koniec zmian dla locka...
Ogromny post na kilka stron tekstu, wielkie zmiany dla każdej klasy, ale mimo to dla locka zawsze znajdzie się miejsce. Jak miło wiedzieć, że nawet po tym, jak zmienili Affliction Tree na Shadowbolt Tree, rozwalając jedyny oryginalny gameplay, jeszcze bardziej znerfili locka przez zabranie SL/Immo (Found some locks playing in arenas post 3.0 patch, will be fixed in 3.10), zrobili limit 32 shardów (jakaś małpa musiała to wymyślić, każdy levelujący lock będzie używał addonu do nisczenia, bo i 5 shardów zawala bagi dostatecznie, a rajdujący i tak brali więcej), ale jednak wciąż o nim pamiętają i pomalutku do każdego patch notes dodają malutki nerf za nerfem... Na szczęścię "We found that locks have problems in pvp and some changes won`t help them at all, BUT we are working on it!" "3.5 patch notes - Warlock fixed, no longer insta gibbed by every class avaible, now you should enjoy pvp once more. Something completly different - Our new expansion will be ready next week, with new interrsting changes!".

A potem się dziwią, że każdy lock rolluje DK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem dzisiaj w media markcie WoW, na opakowaniu jest napisane, że w środku jest klucz umożliwiający 14-dniową rozgrywkę w World of Warcraft(guest past key). Sprzedawca to potwierdził i zapewnił, że bez problemów będzie można przetestować grę przez 14 dni za darmo. A teraz okazało się, że nie dość że mam tylko 10 dni(pisało na kartce z guest past key) to nie wiem jak ten guest past key wpisać/uruchomić/założyć na nim konto( niepotrzebne wykreślić). Więc mam problem z brakującymi dniami i z odpaleniem oraz stworzeniem darmowego konta na guest past key-u. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam - jak i z jakim buildem grać magiem na pvp? Podobno arcane dostało mocnego nerfa i większosć siedzi na froście(te informacje z różnych źródeł i nie są potwierdzone^^). Cały czas mam na sobie mana shield ale i tak ciężko zwiać i tym bardziej kontratakować, bo zwykle mnie doganiają i kilkoma hitami zabijają. Staram sie nauczyć kiedy dokładnie blinkować ale też sie zdaża, że po blinku mnie doganiają i zabijają ;/

I jeszcze - czy WG jest teraz tylko dla 80lvli? Dzisiaj nie mogłem się dostać na wg na moim 36lvl a już ponad 40k honoru tam nafarmiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:04, Kubapajonczek napisał:

Witam, kupiłem dzisiaj w media markcie WoW, na opakowaniu jest napisane, że w środku
jest klucz umożliwiający 14-dniową rozgrywkę w World of Warcraft(guest past key). Sprzedawca
to potwierdził i zapewnił, że bez problemów będzie można przetestować grę przez 14 dni
za darmo. A teraz okazało się, że nie dość że mam tylko 10 dni(pisało na kartce z guest
past key) to nie wiem jak ten guest past key wpisać/uruchomić/założyć na nim konto( niepotrzebne
wykreślić). Więc mam problem z brakującymi dniami i z odpaleniem oraz stworzeniem darmowego
konta na guest past key-u. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc :(


Sprzedawca wprowadził cię w błąd, zawsze jest 10 dni gratis :) nie 14.

Konto zakładasz na http://www.wow-europe.com/en/index.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:14, Sefiak napisał:

> Witam, kupiłem dzisiaj w media markcie WoW, na opakowaniu jest napisane, że w środku

> jest klucz umożliwiający 14-dniową rozgrywkę w World of Warcraft(guest past key).
Sprzedawca
> to potwierdził i zapewnił, że bez problemów będzie można przetestować grę przez
14 dni
> za darmo. A teraz okazało się, że nie dość że mam tylko 10 dni(pisało na kartce
z guest
> past key) to nie wiem jak ten guest past key wpisać/uruchomić/założyć na nim konto(
niepotrzebne
> wykreślić). Więc mam problem z brakującymi dniami i z odpaleniem oraz stworzeniem
darmowego
> konta na guest past key-u. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc :(

Sprzedawca wprowadził cię w błąd, zawsze jest 10 dni gratis :) nie 14.

Konto zakładasz na http://www.wow-europe.com/en/index.xml

Ja kupiłem Wow + TBC i miałem osobne pudełko z Keyem na 14dni. więc nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:04, Kubapajonczek napisał:

wykreślić). Więc mam problem z brakującymi dniami i z odpaleniem oraz stworzeniem darmowego
konta na guest past key-u. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc :(


Guest pass key służy do tego, żebyś podrzucił go koledze i zachęcił go do grania. Dzięki niemu to ktoś inny może sobie pograć przez dwa tygodnie za darmo. Blizzard powinien to już dawno usunąć, bo w tej chwili każdy może stworzyć dziesięciodniowego triala za darmo, z którego w dodatku łatwiej się zakłada pełne konto niż normalnie. Podsumowując, nigdy nie będziesz miał tych 14 dni. Możesz mieć 10 jeśli założysz triala (poszukaj na www.wow-europe.com). Sprzedawca gadał bzdury, prawdopodobnie nie miał pojęcia o WoW i improwizował. Nie mam pojęcia czy na swoim guest pass key daje się założyć konto, ale myślę że nie, bo nie do tego był przeznaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się