Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 23:03, Atreides napisał:

L33t, ale ci koles wyjechal... Chyba sie ine pozbierasz do konca zycia...

A ty po co się wtrącasz? I jak chcesz odpowiadać Leetowi (co to za nick? leet to po angielsku każdy wie, co to znaczy...) to odpowiadaj mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:08, KaRkAsZo napisał:

A ty po co się wtrącasz? I jak chcesz odpowiadać Leetowi (co to za nick? leet to po angielsku
każdy wie, co to znaczy...) to odpowiadaj mu.


Siądź smarku na d**pie i przestań temat zaśmiecać. Zamiast przeprosić, że zadajesz debilne pytania na które odpowiedź mogło by wygooglać średnio rozgarnięte dziecko neostrady to jeszcze się stawiasz. Skończ i nie kompromituj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nigdy w wowie nie miałem mele clasy, ale chyba każdy obecnie mi odradzi robienie paladyna, bo w obecnych czasach to chyba jest on traktowany jak kiedyŚ hunter, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:17, Ziloh napisał:

Kurcze, nigdy w wowie nie miałem mele clasy, ale chyba każdy obecnie mi odradzi robienie
paladyna, bo w obecnych czasach to chyba jest on traktowany jak kiedyŚ hunter, czy tak?


A dopiero co Naxx skończyłam z 3 paladynami w rajdzie, 1 jako tank, 2 jako DPS i nie zauważyłam, żeby strasznie się jacyś do kitu zrobili... Więc to nieprawda z tym paladynem, mit jakis sie urodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:21, Fumiko napisał:

> Kurcze, nigdy w wowie nie miałem mele clasy, ale chyba każdy obecnie mi odradzi
robienie
> paladyna, bo w obecnych czasach to chyba jest on traktowany jak kiedyŚ hunter, czy
tak?

A dopiero co Naxx skończyłam z 3 paladynami w rajdzie, 1 jako tank, 2 jako DPS i nie
zauważyłam, żeby strasznie się jacyś do kitu zrobili... Więc to nieprawda z tym paladynem,
mit jakis sie urodzil.


Bardziej miałem na myśli jego popularność i oryginalność ;), czyli leveluje już mojego 3 locka ;)(1 ud, 1 gnom i teraz humanek ;p)

Edit: no nic pooglądam sobie jeszce broadcasty na x-fire z 3.2 i pojde spac mam nadzieje ze rano jakos wyblagam pozyczke o tego pre paida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:23, Ziloh napisał:

Bardziej miałem na myśli jego popularność i oryginalność ;)


W sensie "gdzie kamieniem nie rzucisz..."? To tak to DK mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:26, Fumiko napisał:

> Bardziej miałem na myśli jego popularność i oryginalność ;)

W sensie "gdzie kamieniem nie rzucisz..."? To tak to DK mają :D


Dokładnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:17, Ziloh napisał:

Kurcze, nigdy w wowie nie miałem mele clasy, ale chyba każdy obecnie mi odradzi robienie
paladyna, bo w obecnych czasach to chyba jest on traktowany jak kiedyŚ hunter, czy tak?


To zrób sobie warriora, druida albo shamana. Druid ma tę zaletę, że może występować we wszystkich trzech rolach, a jako dps zarówno w melee jak i ranged. Do tego jest bardzo ciekawy przy levelowaniu - stealth żeby ominąć niewygodne mobki czy ładnie się ustawić, a potem można bardzo zgrabnie połączyć zaklęcia i formy zwierzęce jeśli wrzuci się pięć punktów w talent z restoration. Jak Ci schodzi energia na kocie przełączasz się na normalną formą, rzucasz moonfire (instant), rejuvenation i jeszcze coś i znowu w kota. Energia już uzupełniona, przeciwnik jeszcze obrywa od DoT z moonfire, a Ty masz na sobie jeden albo dwa HoT. A jeśli będziesz miał dual spec i zrobisz sobie tanka na niedźwiedziu to jako tank masz ładne szanse na dostanie się do drużyny na instancję. Ja akurat sobie jednego leveluję i nawet częściej mnie pytają czy będę tankował niż czy chciałbym leczyć. Tylko nikt się jeszcze nie zapytał czy chciałbym za dps robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:12, Fumiko napisał:

> A ty po co się wtrącasz? I jak chcesz odpowiadać Leetowi (co to za nick? leet to
po angielsku
> każdy wie, co to znaczy...) to odpowiadaj mu.

Siądź smarku na d**pie i przestań temat zaśmiecać. Zamiast przeprosić, że zadajesz debilne
pytania na które odpowiedź mogło by wygooglać średnio rozgarnięte dziecko neostrady to
jeszcze się stawiasz. Skończ i nie kompromituj się bardziej.

Ja skończyłem offtop, ale wy fanatycy na mnie naskoczyliście. Nie, nie gram po 20h/dobe w WoW jak wy i mam prawo się dowiedzieć, co i jak z Arthasem, bo chociaż nie gram w MMO, to interesuje się historią Azeroth.

@the_bishop
A ty okaż szacunek, bo obrażasz moje uczucia religijne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 01:09, KaRkAsZo napisał:

> > A ty po co się wtrącasz? I jak chcesz odpowiadać Leetowi (co to za nick? leet
to
> po angielsku
> > każdy wie, co to znaczy...) to odpowiadaj mu.
>
> Siądź smarku na d**pie i przestań temat zaśmiecać. Zamiast przeprosić, że zadajesz
debilne
> pytania na które odpowiedź mogło by wygooglać średnio rozgarnięte dziecko neostrady
to
> jeszcze się stawiasz. Skończ i nie kompromituj się bardziej.
Ja skończyłem offtop, ale wy fanatycy na mnie naskoczyliście. Nie, nie gram po 20h/dobe
w WoW jak wy i mam prawo się dowiedzieć, co i jak z Arthasem, bo chociaż nie gram w MMO,
to interesuje się historią Azeroth.

@the_bishop
A ty okaż szacunek, bo obrażasz moje uczucia religijne...

dodam, że z mojej strony eot, dalszych waszych wypocin nie czytam i nie czytajcie moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ludziska myślicie o nowym bg? Dla mnie osobiście taki średni, tym bardziej, że jestem na etapie farmienia honoru i musze mieć zawsze markę z każdego bg :(

PS. Fumiko Horda czy Alliance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 01:09, KaRkAsZo napisał:

Ja skończyłem offtop, ale wy fanatycy na mnie naskoczyliście. Nie, nie gram po 20h/dobe
w WoW jak wy i mam prawo się dowiedzieć, co i jak z Arthasem, bo chociaż nie gram w MMO,
to interesuje się historią Azeroth.


Fanatycy i sekta, ta... a wowwiki to nie można sprawdzić jak tak historia interesuje... Kpisz, chłopcze, czy o drogę pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

god damn, to był dzien dla JC ! naprawde gemy sa teraz swietne, nowe questy w argent tournament rowniez. Instance nowy moze byc a jak rajd to okaze sie jutro ( a wlasciwie to dzisiaj ) mnie sie podoba (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:23, Ziloh napisał:

Bardziej miałem na myśli jego popularność i oryginalność ;), czyli leveluje już mojego
3 locka ;)(1 ud, 1 gnom i teraz humanek ;p)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, jesteś kretynem :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście ten patch to porażka na całej lini. Pomięczy 17 a 19 zrobilismy 5 grup na 10man raid, a 19:30-20:30 zrobilismy 2 x 25man raid. Duza czesc tyvh raidow to byly alty, z jakim sprzetem z HC i kawalkami naxxa.

A to, ze jest 1 boss tygdoniowo to jest instna kpina >< Pelny inst bedzie za 5 tygdoni, pierwszy Hard Mode za 6 tygodni... caly inst zobaczymy prawie za 3 miesece... to się nazywa opóźnianie progressu na siłe, bo blizz już nie wie jak robić instancje by były ciekawe.

Eh... moze jak tak jest to pomysle na zmiana maina? Zaraz 5 lat stuknie grania huntem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się